CNN Prima News Václav Dvořák
Václav Dvořák

Václav Dvořák

editor CNN Prima NEWS

Václav Dvořák působil jako šéfredaktor Denik.cz. Prošel také redakcemi Zdravotnických novin, Rodiny a zdraví nebo Literárních novin.

Více o autorovi >

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Dálnici D1 na 53. kilometru uzavřela nehoda dodávky s přívěsem. Směr na Brno byl neprůjezdný

Aktualizováno

Dálnici D1 na 53. kilometru na Benešovsku uzavřela v pátek dopoledne nehoda dodávky s přívěsem. Převrátila se na bok a zablokovala oba jízdní pruhy. Nehoda se obešla bez zranění, směr na Brno byl zhruba dvě hodiny neprůjezdný. Před 12:30 byl provoz obnoven jedním jízdním pruhem, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

V kauze korupce poslal soud do vazby oba ředitele nemocnic i známého podnikatele

Aktualizováno

Soud ve středu poslal do vazby ředitele Nemocnice Jihlava Lukáše Veleva. Je pátým z deseti obviněných, pro které státní zástupce žádal vazbu. Soud všem jeho žádostem vyhověl. Do vazební věznice kromě Veleva putoval také bývalý generální ředitel ústecké Krajské zdravotní Petr Malý, podnikatel Tomáš Burian, Miroslav Hůserka a Jan Mára. Podle informací Deníku N organizovanou skupinu ovlivňující veřejné zakázky v krajských nemocnicích řídil Burian.

Úřady nevydaly Navalného tělo: Jeho matku nepustili do márnice. Zabil ho Putin, řekla vdova

Aktualizováno

Matku Alexeje Navalného a jeho advokáty v pondělí nepustili do márnice v Salechardu na severu Ruska, kde patrně je tělo tohoto opozičního představitele. Podle webu Meduza to uvedla Navalného mluvčí Kira Jarmyšová. Ruské úřady kromě toho podle mluvčí matce i právním zástupcům sdělily, že příčina smrti Navalného se dál vyšetřuje. Vdova po ruském opozičním vůdci Alexeji Navalném v pondělí obvinila z manželovy smrti ruského prezidenta Vladimira Putina. Přislíbila také, že brzy společně s manželovými spolupracovníky promluví o konkrétní příčině, proč se ho šéf Kremlu rozhodl odstranit.