CNN Prima News čerpací stanice

čerpací stanice

Výpis příspěvků ke štítku „čerpací stanice“

Pumpař hrdinou: V Praze se postavil zakuklenci s pistolí. Strach šel stranou, popsal

13. května 2023 11:42

Kriminalisté stále hledají maskovaného lupiče, který v úterý s pistolí v ruce přepadl čerpací stanici v Praze. Štábu Krimi zpráv se podařilo mluvit se statečným čerpadlářem, který ubránil tržbu. Podle jeho slov šel strach stranou. Policisté ale v podobných případech doporučují s lupičem raději spolupracovat. Nikdy totiž nevíte, kdo proti vám stojí a jestli nepoužije zbraň.

Čerpadlářka o něj zlomila koště, partnerce držel nůž pod krkem. U soudu dostal lupič 7 let

28. února 2023 23:50

Sedmiletý trest ve věznici s ostrahou si má podle rozhodnutí Krajského soudu v Hradci Králové odpykat muž, který mimo jiné přepadl čerpací stanici s nožem v ruce a obsluhu pořezal. Žena se ale bránila a lupiče vyhnala násadou od koštěte. Střet s agresorem u ní ovšem vyvolal posttraumatickou stresovou poruchu. Rozsudek zatím není pravomocný, agresor zůstává ve vazbě.

Měl hned dvě zbraně a střílel. Policie pátrá po útočníkovi z čerpací stanice u Velké Bíteše

29. listopadu 2022 20:01

Chtěl opravdu vyděsit, a tak si do každé ruky vzal zbraň a šel si na benzínku pro peníze. Kolegyně přepadené čerpadlářky u Velké Bíteše redakci Krimi zpráv detailně popsala dramatické ráno, kdy ke kase přiběhl maskovaný lupič. Od čtvrtka je na útěku a policisté po něm stále pátrají. Během přepadení dokonce i střílel.