CNN Prima News Alza.cz

Alza.cz

Výpis příspěvků ke štítku „Alza.cz“

Vaše image s holicím strojkem Braun Series 9 Pro: Rebel nebo gentleman

23. listopadu 2022 15:55

Pro mnoho mužů je strniště tím, co jim dodává sex-appeal, a dámy se v průzkumech shodují, že právě třídenní porost na tváři oceňují na svých partnerech nejvíce. Každopádně je jen na vás, jak se o vaše vousy budete starat. Díky modernímu pomocníkovi od Braun, holicímu strojku Series 9 Pro, přijdete na vánoční návštěvy upravený jako ze škatulky a do Silvestra se bez holení snadno stanete nespoutaným rebelem. S cestovním nabíjecím pouzdrem navíc budete pánem svého dokonalého stylu až 6 týdnů bez nutnosti použití kabelu, takže v novém roce už vyrazíte kamkoli bez ztráty image.

Herní konzole PlayStation 5 jako nedostatkový vánoční dárek. Jak ho dostat pod stromeček?

10. října 2022 11:26

Od uvedení herní konzole PlayStation 5 na trh uplynuly dlouhé dva roky, přesto stále není volně v prodeji. Její výrobce, technologický velikán Sony, se totiž stále pere s pokrytím obrovské poptávky i logistikou. Oblíbená herní konzole tak zůstává nedostatkovým zbožím. Stihnou „pé es pětky“ letošní Vánoce, nebo mají hráči smůlu? To se pokusil zjistit štáb herního pořadu CNN Prima Gaming. Relaci můžete sledovat každou sobotu ve 22:40 na CNN Prima NEWS i na webu cnnprima.cz.

Češi se bojí zimy. Kvůli nedostatku plynu skupují elektrická kamna, na zboží ale musí čekat

13. srpna 2022 17:02

I když panuje horké léto a teploty se do konce měsíce vyšplhají nad 30 stupňů, lidé se pomalu připravují na studenou zimu. Kvůli obavám z nedostatku plynu vykupují elektrická kamna, přímotopy či elektrické ploténky. Zvýšený zájem zaznamenávají obchody už od ruské invaze na Ukrajinu v únoru. Další vlnu objednávek očekávají prodejci ke konci léta. Některé produkty ale mohou být nedostupné a dá se očekávat i jejich delší dodací lhůta.

ČNB: Obchodníci zdražovali víc, než bylo nutné. Tvrzení mimo realitu, zlobí se prodejci

17. února 2022 08:33

Tuzemské obchody se staly terčem kritiky člena bankovní rady České národní banky (ČNB). Podle Vojtěcha Bendy obchodníci nakoupili řadu zboží levněji, než za kolik ho pořizovali v minulosti. Na českém trhu ho pak prodali výrazně dráž. Týkat se to mělo především hraček, elektroniky a oblečení, uvedl Benda v pořadu Co na to vaše peněženka. Obchody se ale brání – některé takové tvrzení překvapilo i rozzlobilo.

Zkontroloval někdo, co má v krabici? Sociální sítě si střílí z Rathova odchodu z vězení

11. ledna 2022 23:44

Propuštění někdejšího ministra zdravotnictví a středočeského hejtmana Davida Ratha z vězení vyvolalo sérii rozporuplných reakcí. Někteří netajili rozhořčení, jiní využili situaci pro tradiční nálož vtipných koláží a dalších internetových vtipů. Tvůrci se myšlenkami vraceli třeba k pověstné krabici na víno či vytáhli staronový fór, že je za svobodu určitě „rath“.

Komplikace pro lidi, kteří shání dárky. Internetový obchod Alza měl výpadek

17. prosince 2021 16:43
Aktualizováno

Internetový obchod Alza.cz měl výpadek na svých webových stránkách. Zákazníci si nemohli prohlédnout ani objednat zboží. Důvodem měla být technická chyba. Podle většiny dopravců už nakupujícím moc času nezbývá, na nákupy mají poslední den, pokud chtějí mít jistotu, že jim objednané zboží přijde před Štědrým dnem.

Češi si o Vánocích více potrpí na kvalitu potravin, říká šéf on-line supermarketu Novák

17. prosince 2021 10:45

Předvánoční atmosféra vrcholí a s ní také poslední přípravy na nejmilejší svátky roku. Finišují tak nákupy dárků, zdobení vánočních stromků i přípravy na štědrovečerní hostinu. Právě pochoutky na vánoční hodování si rok od roku stále více lidí objednává raději pohodlně online. Šéf jednoho z internetových supermarketů Olin Novák v Novém dni na CNN Prima NEWS popsal, jak Češi Vánoce vnímají a jak moc se na svátky připravují dopředu.