Hudební scéna v šoku. Zastřelili slavného rappera, chvíli před smrtí vydal nový klip

Americká hudební scéna je v šoku. Ve věku 28 let zemřel rapper Kirshnik Khari Ball, známý pod pseudonymem Takeoff, který se proslavil zejména v kapele Migos. Mladého umělce zastřelil dosud neznámý pachatel v bowlingovém centru v Houstonu, když hrál kostky. Právě tam trávil Takeoff s dalšími členy kapely čas na soukromé party. Jen pár hodin před smrtí zveřejnil novou skladbu.

Takeoff byl na místě prohlášen za mrtvého v půl třetí ráno houstonského času (8:30 SEČ). Zatím neznámý útočník v budově bowlingového centra postřelil i další dva lidi, kteří byli převezeni do nemocnice. Proč pachatel na umělce střílel, bude předmětem vyšetřování. Jen pár hodin před smrtí Takeoff zveřejnil na YouTube svou novou skladbu „Messy“ spolu s oficiálním videoklipem.

Raper se narodil v americké Georgii v roce 1994. Se svým strýcem a bratrancem přezdívanými Quavo a Offset založili kapelu Polo Club. V roce 2011 vydali debutové album Juug Season už pod jménem Migos, píše list The Guardian. Prvním mainstreamovým hitem rapového tria byla skladba Versace z roku 2013.

Houstonský policejní mluvčí John Cannon novinářům po střelbě v bowlingovém centru odmítl sdělit identitu zastřeleného do doby, než bude o úmrtí informována jeho rodina. Americká média již nicméně oběť identifikovala jako Takeoffa. Na sociálních sítích lidé okamžitě začali sdílet kondolence.

Tagy: