CNN Prima News YouTube

YouTube

Výpis příspěvků ke štítku „YouTube“

Fanoušci mladého influencera truchlí. Angry Rantman zemřel po náročné operaci, píše rodina

Populární youtuber Abhradeep Saha, který byl známý pod pseudonymem Angry Rantman, zemřel ve věku pouhých 27 let. Smutnou zprávu o jeho odchodu oznámila na jeho youtubovém kanále pozůstalá rodina. Mladý Ind zemřel po komplikacích spojených s březnovou operací, kterou podstoupil. Nebylo však blíže specifikováno, o jaký zákrok se jednalo. Informoval o tom britský deník Daily Mail.

Světoznámý streamer má rakovinu. Jsem v šoku, choďte na pravidelné prohlídky, vyzývá Ninja

Patří mezi největší celebrity ve světě gamingu. Teď populární streamer vyděsil své fanoušky. Tyler „Ninja“ Blevins odhalil veřejnosti choulostivou zprávu. Lékaři zjistili, že dvaatřicetiletý Američan má rakovinu. Při preventivním vyšetření kůže mu na chodidle našli melanom. „Berte to jako doporučení a choďte na kožní prohlídky,“ apeluje na své fanoušky.

Vítej na síti X, jeskynní muži. Internet se baví výpadkem sítě Facebook, rýpl si i Elon Musk

Více než hodinový výpadek sociálních sítí Facebook a Instagram způsobil celosvětovou paniku. Problémy s platformami společnosti Meta postihly přes dvě miliardy lidí, včetně uživatelů z České republiky. Naopak diskutéři na konkurenční sociální síti X (dříve Twitter) měli o zábavu postaráno. Řada lidí totiž zamířila právě tam, aby se ujistila, že se výpadek týká více lidí, výjimkou nebyl ani sám mluvčí Mety. Do své konkurence si rýpl také Elon Musk, vlastník platformy X. „Jestli čtete tento příspěvek, tak proto, že naše servery fungují,“ napsal.

Ani na YouTube nejste v bezpečí. Zloději vám mohou ukrást osobní údaje přes pochybná videa

Snaha ušetřit za každou cenu se nevyplatí. Zloději toho totiž hojně zneužívají, a to i na YouTube, kde se skrze pochybná videa snaží šířit škodlivé programy. Na jednu organizovanou skupinu upozornili bezpečnostní analytici a popsali sofistikovaný způsob, díky němuž se zloději dostali k citlivým osobním údajům nic netušících uživatelů. „Tento typ malwaru dokáže uživateli ukrást přihlašovací údaje, systémová data i informace z prohlížeče, nebo například získat přístup ke kryptopeněžence,“ popsal Ondřej Šťáhlavský ze společnosti Fortinet, která monitoruje kybernetické hrozby na internetu.

Uvidím Glovera a budu vědět, že vše je možné, věří Procházka. A přiznal silnou neřest

Už v noci na neděli začne turnaj UFC 295. V jedné z hlavních rolí bude Jiří Procházka, který porovná síly s brazilským ranařem Alexem Pereirou. Ještě před odletem do New Yorku natočil český samuraj skoro hodinový rozhovor. V něm velmi upřímně promluvil o tom, co pro něj znamenalo sedmnáct měsíců bez zápasu, jak důležité jsou v jeho životě ženy nebo jaká je jeho nejsilnější neřest.