CNN Prima News YouTube

YouTube

Výpis příspěvků ke štítku „YouTube“

Kate mi změnila život, tvrdí bývalá kriminálnice. Princezně poslala povzbudivý vzkaz

Setkání s princeznou Kate pro mě bylo velkou inspirací, sdělila deníku Daily Star bývalá vězeňkyně Francesca Fattoreová. V roce 2020, kdy ještě pobývala za mřížemi, dostala příležitost vyprávět princezně svůj životní příběh. Kate ji tehdy prý vyslechla a utvrdila v tom, že je na správné cestě k lepšímu životu. Když se Fattoreová dozvěděla o rakovině, s níž princezna nyní bojuje, poslala jí povzbuzující vzkaz.

CNN Prima NEWS roste čtvrtý rok v řadě: K výročí naděluje divákům videopodcasty i další novinky

Zpravodajská stanice CNN Prima NEWS meziročně zvýšila svůj podíl na sledovanosti, který se za poslední rok ustálil na 1,91 % v CS 15+. Web CNNPrima.cz se umisťuje mezi TOP 5 nejnavštěvovanějšími zpravodajskými weby v Česku. Loni navíc zpravodajská multiplatforma zahájila expanzi na videopodcastový trh s divácky oceňovanými projekty HLASY ZLOČINU a Generace deprese. Ke čtvrtému výročí multiplatforma přinese divákům hned dva nové videopodcastové tituly, nové studio a připravuje i další nové pořady, které souhrnně zaštítí svou značkou.

Měla jít do vězení, teď „neslušnou“ influencerku v Iráku zavraždili. Útočníka zachytily kamery

Neznámý útočník zastřelil v pátek v iráckém Bagdádu populární influencerku Om Fahadovou. Záběry z útoku se šíří po sociálních sítích. Irácké ministerstvo vnitra uvedlo, že zřídilo specializovaný tým, který má okolnosti útoku vyšetřit. Informují o tom weby BBC a Daily Mail. Fahadovou sledovaly na sociální síti TikTok desetitisíce lidí.

Fanoušci mladého influencera truchlí. Angry Rantman zemřel po náročné operaci, píše rodina

Populární youtuber Abhradeep Saha, který byl známý pod pseudonymem Angry Rantman, zemřel ve věku pouhých 27 let. Smutnou zprávu o jeho odchodu oznámila na jeho youtubovém kanále pozůstalá rodina. Mladý Ind zemřel po komplikacích spojených s březnovou operací, kterou podstoupil. Nebylo však blíže specifikováno, o jaký zákrok se jednalo. Informoval o tom britský deník Daily Mail.

Světoznámý streamer má rakovinu. Jsem v šoku, choďte na pravidelné prohlídky, vyzývá Ninja

Patří mezi největší celebrity ve světě gamingu. Teď populární streamer vyděsil své fanoušky. Tyler „Ninja“ Blevins odhalil veřejnosti choulostivou zprávu. Lékaři zjistili, že dvaatřicetiletý Američan má rakovinu. Při preventivním vyšetření kůže mu na chodidle našli melanom. „Berte to jako doporučení a choďte na kožní prohlídky,“ apeluje na své fanoušky.

Vítej na síti X, jeskynní muži. Internet se baví výpadkem sítě Facebook, rýpl si i Elon Musk

Více než hodinový výpadek sociálních sítí Facebook a Instagram způsobil celosvětovou paniku. Problémy s platformami společnosti Meta postihly přes dvě miliardy lidí, včetně uživatelů z České republiky. Naopak diskutéři na konkurenční sociální síti X (dříve Twitter) měli o zábavu postaráno. Řada lidí totiž zamířila právě tam, aby se ujistila, že se výpadek týká více lidí, výjimkou nebyl ani sám mluvčí Mety. Do své konkurence si rýpl také Elon Musk, vlastník platformy X. „Jestli čtete tento příspěvek, tak proto, že naše servery fungují,“ napsal.

Ani na YouTube nejste v bezpečí. Zloději vám mohou ukrást osobní údaje přes pochybná videa

Snaha ušetřit za každou cenu se nevyplatí. Zloději toho totiž hojně zneužívají, a to i na YouTube, kde se skrze pochybná videa snaží šířit škodlivé programy. Na jednu organizovanou skupinu upozornili bezpečnostní analytici a popsali sofistikovaný způsob, díky němuž se zloději dostali k citlivým osobním údajům nic netušících uživatelů. „Tento typ malwaru dokáže uživateli ukrást přihlašovací údaje, systémová data i informace z prohlížeče, nebo například získat přístup ke kryptopeněžence,“ popsal Ondřej Šťáhlavský ze společnosti Fortinet, která monitoruje kybernetické hrozby na internetu.