reklama
CNN Prima News YouTube

YouTube

Výpis příspěvků ke štítku „YouTube“

Závod, který nemá obdobu. Bugatti Chiron a Red Bull F1 si to rozdaly na letišti

Vůz formule 1 ze stáje Red Bull, který se ještě nedávno proháněl ulicemi Prahy, teď zamířil do Velké Británie, kde se ve sprinterském závodě postavil proti jednomu z nejrychlejších sériově vyráběných automobilů světa –⁠ Bugatti Chiron. Na jedné straně pouze 650 kilogramů váhy a výkon okolo 750 koní. Na té druhé pak téměř dvě tuny hmotnosti, ale téměř 1 500 koní pod kapotou. Kdo nakonec vzejde jako vítěz?

Které aplikace nejvíce zatěžují baterii? Zkontrolujte si, zda je nemáte v mobilu

Od seznamování a chatování přes taxislužby, rezervace hotelů až po nákupy prakticky čehokoliv. V současné době existují mobilní aplikace, na co si vzpomenete. Švýcarská společnost analyzovala stovku nejoblíbenějších a zjistila, které jsou nejnáročnější na baterii. Patří mezi ně zejména sociální sítě a aplikace na fitness nebo cestování. Zjistěte, které konkrétně to jsou.

Zabiju tě, ty zm**e. Boxerská legenda neustála provokace youtubera, začaly létat pěsti

Bratři Logan a Jake Paul jsou známí skrze – často kontroverzní – tvorbu na YouTube, ale poslední dobou fušují také do bojových sportů. 26letého Logana čeká v červnu boxerský zápas s ikonou tohoto sportu Floydem Mayweather, který v ringu drží nekompromisní bilanci 50 výher a 0 porážek, naposledy se však mezi provazy představil v roce 2017. Ve čtvrtek proběhla ve Spojených státech amerických tisková konference, která měla zpropagovat chystané střetnutí. To se také povedlo, byť poměrně divoce.

Bitcoin je lepší než zlato. Regulací se nebojím, říká lídr české kryptoměnové osvěty

Bitcoin znamená nezávislost – může se stát tím nejlepším platebním prostředkem, s jakým se kdy lidstvo setkalo. To si o nejznámější kryptoměně myslí Jakub Vejmola, majitel populárního Youtube kanálu, díky kterému se během pár let stal výrazným hlasem tuzemské kryptoměnové komunity. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS mluvil o pozitivech Bitcoinu i hrozbě státních regulací.

reklama