CNN Prima News YouTube

YouTube

Výpis příspěvků ke štítku „YouTube“

Marketingové ceny Effie ovládl digitál. Nejprestižnější ocenění brala kampaň pro Datart

24. listopadu 2022 18:50

Jubilejní 25. ročník nejvýznamnější tuzemské marketingové soutěže Effie Awards Czech Republic zná své vítěze. Vyhlášení výsledků proběhlo ve středu 23. listopadu na tradičním galavečeru, který se opět konal v prostorách Kina Lucerna. Porota při této příležitosti udělila kromě 44 cen ve 12 soutěžních kategoriích i tři zvláštní ocenění. Grand Prix Effie 2022 získala agentura WMC Grey za kampaň Dopravart, Rychlart, Chytrart pro obchod s elektronikou Datart.

Unikl trestu smrti, přesto se na Ukrajinu vrací. Může za to láska, šokoval britský voják

11. listopadu 2022 20:03

Příběh britského vojáka Aidena Aslina má další pokračování. Nejprve ho zajala ruská armáda, poté byl odsouzen k smrti a následně po tlaku vlivných osobností, které zajistily výměnu zajatců, putoval zpět do své vlasti. Nyní se po 50 dnech doma rozhodl na Ukrajinu vrátit. Chce tam pořizovat válečné záběry a z místa vyprávět příběhy vojáků, hasičů i civilistů na svém youtubovém kanále.

Hudební scéna v šoku. Zastřelili slavného rappera, chvíli před smrtí vydal nový klip

1. listopadu 2022 16:04

Americká hudební scéna je v šoku. Ve věku 28 let zemřel rapper Kirshnik Khari Ball, známý pod pseudonymem Takeoff, který se proslavil zejména v kapele Migos. Mladého umělce zastřelil dosud neznámý pachatel v bowlingovém centru v Houstonu, když hrál kostky. Právě tam trávil Takeoff s dalšími členy kapely čas na soukromé party. Jen pár hodin před smrtí zveřejnil novou skladbu.

Nic hrané nebylo. Promotér Clash of the Stars popsal, jak to bylo s útokem „psychopata“ Bejra

28. října 2022 06:09

Kontroverzní internetová osobnost Aleš Bejr, přezdívaný „psychopat“, napadl na tiskové konferenci jednoho z organizátorů divácky oblíbených zápasů celebrit Clash of the Stars. „Bejrovi se nelíbil jeden můj výrok. Zase vybuchl, nebyla to součást kampaně,“ vysvětlil incident promotér Tomáš Linh Le Sy. Bejr na konferenci zničehonic smetl v záchvatu vzteku ze stolu sklenici s vodou a začal s Tomášem Le Sym divoce cloumat. Dvojici od sebe muselo odtrhnout několik zaměstnanců ostrahy.

Facebook a TikTok nebrání šíření dezinformací, ukázal americký experiment. Jiná síť uspěla

24. října 2022 12:05

Sociální sítě Facebook a Titok opakovaně neblokovaly reklamy s očividnými dezinformacemi o americkém volebním systému a volbách. Uvádí to nová zpráva organizace Global Witness a skupiny C4D z Newyorské univerzity. V rámci pokusu se američtí výzkumníci vydávali za běžné zadavatele reklamy a od Facebooku, TikToku a YouTube si chtěli zakoupit inzerci svých příspěvků. Reklamy měly být cíleny na území takzvaných swing states, tedy států, ve kterých mají obě americké dominantní strany, tedy demokraté a republikáni, vyrovnanou podporu.

Pilot zemřel při nehodě letounu československé výroby. Záběry se objevily na internetu

19. září 2022 06:26

Na leteckých závodech na západě USA zemřel v neděli odpoledne při nehodě vojenského proudového letounu československé výroby pilot. Letadlo se zřítilo ve vysoké rychlosti během letecké show v Renu v Nevadě a začalo hořet, informovala stanice NBC News. Stejné závody se v roce 2011 staly dějištěm obrovského neštěstí, při němž zahynulo 11 osob a desítky dalších lidí utrpěly zranění.

Do Záporožské elektrárny dorazil inspekční tým MAAE. Zdrželo ho ostřelování

1. září 2022 06:15

Lidé by neměli očekávat rychlá vítězství Ukrajiny proti ruským vojákům během protiofenzivy, protože Kyjev nechce obětovat příliš mnoho svých vojáků. Upozornil na to poradce ukrajinského prezidenta Oleksij Arestovyč. Ruská armáda čelí na Ukrajině vážnému nedostatku personálu, tvrdí Washington. Podle Kyjeva Rusko ostřelovalo Záporožskou jadernou elektrárnu, jeden z reaktorů byl odstaven. A do elektrárny po několikahodinovém zpoždění dorazil inspekční tým MAAE.

Influencerka NotsofunnyAny: Jsem jiná, ale díky tomu se nebojím jít do věcí po hlavě

1. června 2022 15:30

Svou kariéru Anežka Chudlíková odstartovala v roce 2015 na YouTube, kde točila videa o líčení. Hned toho roku získala titul Objev roku na Czech blog awards a její kariéra odstartovala. Založila kosmetickou značku a rázem se z ní stala i úspěšná podnikatelka. O sociálních sítích, podnikání i o jejím osobním životě promluvila v pořadu Úspěšní.