reklama
CNN Prima News YouTube

YouTube

Výpis příspěvků ke štítku „YouTube“

Dojemná slova matky zesnulého youtubera: Navždy zůstane se mnou. Jeho smrt si vyčítám

3. září 2021 16:52

Ještě měsíc před smrtí se slavný 20letý slovenský youtuber Majo Seman léčil z dlouhodobé závislosti na drogách. Jen krátce poté, co fanouškům oznámil, že je už několik týdnů čistý, náhle zemřel. Desetitisíce fanoušků na sociálních sítích pak dojal emotivní vzkaz Semanovy matky, která o tragické události informovala.

Smrt populárního youtubera otřásla Slovenskem. Den před tragédii prosil o pomoc

2. září 2021 18:51

Světem sociálních sítí otřásá smrt 20letého slovenského youtubera Maja Semana. Jeho účty na Instagramu i YouTube sledovalo dohromady 150 tisíc fanoušků. O tragické události informovala jeho matka, sám ještě den před smrtí prosil své příznivce, aby mu pomohli překonat situaci, ve které se nacházel. Proč mladá hvězda sociálních sítí zemřela, není jasné. Často býval pod vlivem drog, poslední měsíc byl prý ale čistý.

Závod, který nemá obdobu. Bugatti Chiron a Red Bull F1 si to rozdaly na letišti

1. července 2021 10:26

Vůz formule 1 ze stáje Red Bull, který se ještě nedávno proháněl ulicemi Prahy, teď zamířil do Velké Británie, kde se ve sprinterském závodě postavil proti jednomu z nejrychlejších sériově vyráběných automobilů světa –⁠ Bugatti Chiron. Na jedné straně pouze 650 kilogramů váhy a výkon okolo 750 koní. Na té druhé pak téměř dvě tuny hmotnosti, ale téměř 1 500 koní pod kapotou. Kdo nakonec vzejde jako vítěz?

Které aplikace nejvíce zatěžují baterii? Zkontrolujte si, zda je nemáte v mobilu

24. května 2021 22:53

Od seznamování a chatování přes taxislužby, rezervace hotelů až po nákupy prakticky čehokoliv. V současné době existují mobilní aplikace, na co si vzpomenete. Švýcarská společnost analyzovala stovku nejoblíbenějších a zjistila, které jsou nejnáročnější na baterii. Patří mezi ně zejména sociální sítě a aplikace na fitness nebo cestování. Zjistěte, které konkrétně to jsou.

Zabiju tě, ty zm**e. Boxerská legenda neustála provokace youtubera, začaly létat pěsti

7. května 2021 10:51

Bratři Logan a Jake Paul jsou známí skrze – často kontroverzní – tvorbu na YouTube, ale poslední dobou fušují také do bojových sportů. 26letého Logana čeká v červnu boxerský zápas s ikonou tohoto sportu Floydem Mayweather, který v ringu drží nekompromisní bilanci 50 výher a 0 porážek, naposledy se však mezi provazy představil v roce 2017. Ve čtvrtek proběhla ve Spojených státech amerických tisková konference, která měla zpropagovat chystané střetnutí. To se také povedlo, byť poměrně divoce.

Vydávají se za nezletilé a chytají sexuální predátory. „Jednotka“ načapala i youtubera

24. dubna 2021 23:46

Samozvaní strážci zákona z Kalifornie si říkají Jednotka CC (Creep Catching Unit). Pod falešnými identitami nezletilých dětí na internetu lákají na intimní schůzky sexuální predátory. Nahrávky následně veřejně sdílejí a dospělé pranýřují. I přesto, že tímto způsobem odhalili stovky podezřelých, skutečným policistům jejich metody vadí.

reklama