CNN Prima News americký fotbal

americký fotbal

Výpis příspěvků ke štítku „americký fotbal“

Nevím, co se mnou je, řekl Noah a ubodal policistu. Vrahova matka viní „nemoc fotbalistů“

Může CTE – chronická traumatická encefalopatie – dohnat sportovce ke spáchání toho nejhoršího zločinu? Odborníci na otázku hledají odpověď zejména v souvislosti s přibývajícími násilnostmi, za nimiž stojí bývalí hráči amerického fotbalu. Že onemocnění mění osobnost člověka, již díky řadě studií vědí. Nejsou si však jistí, do jaké míry. Téma dopadu CTE na psychiku naposledy otřáslo médii kvůli případu Noaha Greena, 25letého amatérského sportovce, který se před očima blízkých během několika měsíců změnil z tichého a milého chlapce ve vraha, kterého policisté museli zastřelit.

Pan Nepodstatný nakročil mezi nesmrtelné. V Super Bowlu mu nakonec chybělo jen pár vteřin

Stál na straně poražených, kteří na rozdíl od soupeřů na sportovní nesmrtelnost nedosáhli. Jenže Brock Purdy se už v životě naučil, že co není dnes, může klidně přijít zítra. Přestože tomu nikdo jiný nevěří. Cesta podceňovaného amerického fotbalisty týmu San Francisco 49ers je úchvatným příběhem o tom, že v životě se nemá nic vzdávat. Ani teď, po těsné porážce v Super Bowlu s Kansas City Chiefs.

Ronaldo si ze sportovců vydělá nejvíce, Messi je až třetí. V první stovce není ani jedna žena

Nejlepší sportovci světa si na své účty za své umění na hřišti a nejen na něm připisují závratné částky. Jen za minulý rok si 100 nejvýdělečnějších hráčů přišlo dohromady na téměř pět a půl miliardy dolarů (skoro 130 miliard korun). Do žebříčku se probojovali borci z osmi odvětví a 25 zemí. Vévodí mu basketbalisté, fotbalisté, baseballisté a hráči amerického fotbalu. Ani jedno místo v TOP 100 podle webu Sportico neobsadila žena.

Rok 2023 ve vyhledávači: Ovládla ho válka v Gaze nebo Barbie. Co dál otřáslo internetem?

Izralesko–palestinský konflikt, smrt herce Matthewa Perryho, panenka Barbie nebo zpěvačka Shakira. To lidé po celém světě nejčastěji zadávali do vyhledávače Google v roce 2023, vyplývá z dat, které server Google Trends každoročně zveřejňuje. I letos výsledky přinesly mnohá překvapení – například mezi globálně nejvyhledávanějšími osobnostmi není jediná žena.

Prague Lions hasí těžkou krizi: Chybějící výplaty hráčů, konec kouče-misionáře „kvůli zdraví“

Slavný český klub amerického fotbalu Prague Lions bojuje s těžkou krizí. Tým delší dobu trápí finančními problémy – hráči několik měsíců nedostávali výplaty, a dokonce jim kvůli finančním problémům chybělo zápasové vybavení. Některým z nich došla trpělivost a dobrovolně odešli, po 20 letech skončil i hlavní trenér a tvář klubu Zach Harrod. Prezident Lvů Michal Kozlíček CNN Prima NEWS sdělil, že všechny závazky vůči mužstvu již byly splněny.