CNN Prima News Antonín Barák

Antonín Barák

Výpis příspěvků ke štítku „Antonín Barák“

Šilhavého alchymie při početném lazaretu. Kam s Holešem a jak postavit útok bez Schicka?

Za normálních okolností má Patrik Schick na hrotu útoku české reprezentace dlouhodobou rezervaci. Ale kvůli rekonvalescenci bude forvard Bayeru Leverkusen v baráži o mistrovství světa proti Švédsku chybět. Jak bez největší hvězdy poskládat útok, je hlavním hlavolamem pro trenéra Jaroslava Šilhavého. Ten druhý – neméně zásadní – je situace v rozbité obraně.

Největší české fotbalové klenoty: Cenou vládne Souček, v miliardovém klubu nově i Schick

Česká republika má dva fotbalisty s odhadovanou cenou přesahující jednu miliardu korun. Tvrdí to aktualizovaná data renomovaného webu Transfermarkt, který slouží jako rozsáhlá databáze hráčů. Přes devítimístnou částku se přehupuje Tomáš Souček a nově také Patrik Schick, který prožívá nejlepší měsíce kariéry. A kdo dál se dostal do desítky největších tuzemských klenotů?

Paráda proti Nizozemcům očima Rozehnala: Proč bychom nemohli jít ještě dál?

Budapešť se možná přes den zahalila spíše do oranžové, ale večer kralovaly v maďarské metropoli červená, bílá a modrá. Česká reprezentace v osmifinále fotbalového Eura senzačně vyhrála nad Nizozemskem – jedním z hlavních aspirantů na celkové vítězství – 2:0. Mezi nejlepší osmičku turnaje poskočila díky trefám Tomáše Holeše a Patrika Schicka. Parádní vystoupení pro CNN Prima NEWS okomentoval bývalý obránce národního týmu David Rozehnal.

Koronavirus ve fotbalové reprezentaci: Do Izraele neletí Dočkal, zbylo 18 hráčů

Trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý bude mít v utkání Ligy národů v Izraeli k dispozici pouze osmnáct hráčů. Z nominace kvůli koronavirové nákaze nebo kapacitním důvodům vypadli kapitán Bořek Dočkal, brankář Filip Nguyen, obránce Filip Novák, záložník Antonín Barák, obránce Filip Novák a útočník Adam Hložek. Fotbalová asociace (FAČR) už nominovala případný záložní tým.