Arina Grande je znovu zasnoubená. Dostala prsten s diamantem i perlou

Americká zpěvačka Ariana Grande už podle všeho není k mání. Sedmadvacetiletá popová hvězda se na Instagramu pochlubila sérií fotek s jejím přítelem Daltonem Gomezem a krásným zásnubním prstenem.

Mnoho lidí si asi řekne, kdo je Dalton Gomez? Jeho jméno veřejnosti není povědomé, protože není ze showbyznysu. Popová princezna Ariana Grande si našla realitního makléře luxusních nemovitostí z Los Angeles. Podle magazínu People se dali dohromady začátkem letošního roku a prožili spolu romantiku v karanténě během celosvětové pandemie.

O vztahu se ale zpěvačka poprvé zmínila až v květnu, a to originálním způsobem. Přítele ukázala ve videoklipu společné písně s Justinem Biebrem Stuck with you, kde byl Justin s manželkou Hailey a Ariana si v závěru zatancovala právě s Gomezem. V neděli 20. prosince se už zpěvačka chlubila opulentním diamantovým prstenem s perlou.

Ze šťastné novinky se raduje i Arianina maminka, která zprávu o zásnubách dcery potvrdila na Twitteru. „Jsem nadšená, že mohu přivítat Daltona Gomeze v naší rodině. Ariano a Daltone, moc vás miluji. Buďte šťastní až do smrti,“ napsala v příspěvku na sociální síti.

Pro Arianu zásnuby ale nebyly premiérou. O ruku už ji požádal herec a komik Pete Davidson známý z americké komediální show Saturday Night Live. S ním se dala dohromady v květnu 2018 a o měsíc později se zasnoubili. V říjnu téhož roku už ale oznámili rozchod, který byl definitivní.

Tagy: