reklama

Arina Grande je znovu zasnoubená. Dostala prsten s diamantem i perlou

/ fotografií

Americká zpěvačka Ariana Grande už podle všeho není k mání. Sedmadvacetiletá popová hvězda se na Instagramu pochlubila sérií fotek s jejím přítelem Daltonem Gomezem a krásným zásnubním prstenem.

reklama

Mnoho lidí si asi řekne, kdo je Dalton Gomez? Jeho jméno veřejnosti není povědomé, protože není ze showbyznysu. Popová princezna Ariana Grande si našla realitního makléře luxusních nemovitostí z Los Angeles. Podle magazínu People se dali dohromady začátkem letošního roku a prožili spolu romantiku v karanténě během celosvětové pandemie.

O vztahu se ale zpěvačka poprvé zmínila až v květnu, a to originálním způsobem. Přítele ukázala ve videoklipu společné písně s Justinem Biebrem Stuck with you, kde byl Justin s manželkou Hailey a Ariana si v závěru zatancovala právě s Gomezem. V neděli 20. prosince se už zpěvačka chlubila opulentním diamantovým prstenem s perlou.

Ze šťastné novinky se raduje i Arianina maminka, která zprávu o zásnubách dcery potvrdila na Twitteru. „Jsem nadšená, že mohu přivítat Daltona Gomeze v naší rodině. Ariano a Daltone, moc vás miluji. Buďte šťastní až do smrti,“ napsala v příspěvku na sociální síti.

Maminka Ariany Grande poblahopřála páru k zásnubám na Twitteru.
Maminka Ariany Grande poblahopřála páru k zásnubám na Twitteru.
Zdroj: Twitter/joangrande

Pro Arianu zásnuby ale nebyly premiérou. O ruku už ji požádal herec a komik Pete Davidson známý z americké komediální show Saturday Night Live. S ním se dala dohromady v květnu 2018 a o měsíc později se zasnoubili. V říjnu téhož roku už ale oznámili rozchod, který byl definitivní.

K tématu

Tagy: zpěvačka Ariana Grande zásnuby Dalton Gomez Joan Grande
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Jan Hamáček

Hamáček je jako naprostý zoufalec. Babiš má poslední šanci, říkají komentátoři

Hamáček je jako naprostý zoufalec. Babiš má poslední šanci, říkají komentátoři

Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček působí jako naprostý zoufalec, který už ztratil i respekt a důvěru už policistů, míní analytička Týdeníku Echo Lenka Zlámalová. Podobně hovoří i komentátor MF DNES Miroslav Korecký, podle kterého byl Hamáčkův neúspěšný pokus o vládní rošádu na ministerstvu zahraničí „neuvěřitelný amatérismus“. Novináři se na tom shodli ve vysílání CNN Prima NEWS.

Ekologie

Pětisetleté sucho nehrozí. Deštivý rok a zimní sníh dokázaly naplnit podzemní vody

Pětisetleté sucho nehrozí. Deštivý rok a zimní sníh dokázaly naplnit podzemní vody

Sucho v posledních letech patřilo mezi nejzásadnější témata v Česku. Roky 2014 až 2018 skutečně patřily z hlediska sucha ve střední Evropě mezi historicky nejzávažnější. Odborníci z portálu Intersucho ještě před rokem hovořili dokonce o pětisetletém suchu. Jenže poslední rok byl velmi deštivý a v zimě se velká část České republiky dočkala souvislé pokrývky sněhu, takže se kapacity podzemních vod naplnily a mírné sucho trápí již pouze vybrané regiony.

Komentátor: Opozice má dvě špatné možnosti. Nechat vládu, nebo dostat zemi do chaosu
reklama
reklama
Stop na 10 zápasů. Kúdela dostal trest za rasismus, Kamarův distanc je výrazně kratší

Fotbal

Domácí zpravodajství

Pokračování případu zavražděné Niny: Policisté znají motiv, viník ale nebude potrestán
Počet lidí na ulici nebudeme omezovat, tvrdí policisté. Pandemický zákon k tomu nestačí
Horší než covid je pandemie strachu. Zapomněli jsme na naději, říká poslanec Výborný
Další články
reklama
reklama