reklama

Arina Grande je znovu zasnoubená. Dostala prsten s diamantem i perlou

/ fotografií

Americká zpěvačka Ariana Grande už podle všeho není k mání. Sedmadvacetiletá popová hvězda se na Instagramu pochlubila sérií fotek s jejím přítelem Daltonem Gomezem a krásným zásnubním prstenem.

reklama

Mnoho lidí si asi řekne, kdo je Dalton Gomez? Jeho jméno veřejnosti není povědomé, protože není ze showbyznysu. Popová princezna Ariana Grande si našla realitního makléře luxusních nemovitostí z Los Angeles. Podle magazínu People se dali dohromady začátkem letošního roku a prožili spolu romantiku v karanténě během celosvětové pandemie.

O vztahu se ale zpěvačka poprvé zmínila až v květnu, a to originálním způsobem. Přítele ukázala ve videoklipu společné písně s Justinem Biebrem Stuck with you, kde byl Justin s manželkou Hailey a Ariana si v závěru zatancovala právě s Gomezem. V neděli 20. prosince se už zpěvačka chlubila opulentním diamantovým prstenem s perlou.

Ze šťastné novinky se raduje i Arianina maminka, která zprávu o zásnubách dcery potvrdila na Twitteru. „Jsem nadšená, že mohu přivítat Daltona Gomeze v naší rodině. Ariano a Daltone, moc vás miluji. Buďte šťastní až do smrti,“ napsala v příspěvku na sociální síti.

Maminka Ariany Grande poblahopřála páru k zásnubám na Twitteru.
Maminka Ariany Grande poblahopřála páru k zásnubám na Twitteru.

Pro Arianu zásnuby ale nebyly premiérou. O ruku už ji požádal herec a komik Pete Davidson známý z americké komediální show Saturday Night Live. S ním se dala dohromady v květnu 2018 a o měsíc později se zasnoubili. V říjnu téhož roku už ale oznámili rozchod, který byl definitivní.

K tématu

Tagy: zpěvačka Ariana Grande zásnuby Dalton Gomez Joan Grande
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Kultura

Testy a respirátory. Co všechno budete muset udělat, abyste mohli do kina

Testy a respirátory. Co všechno budete muset udělat, abyste mohli do kina

Čtvrtý stupeň systému PES by mohl podle chystané úpravy protiepidemického plánu znovu otevřít kulturní život. Člověk, který by se však chtěl během čtvrtého stupně vypravit například do kina, to nebude mít tak jednoduché. Komplikovaný systém vede také k přesvědčení pořadatelů, že za daných podmínek nemá ani smysl otevírat.

Byznys

ON-LINE: Restauratéři z Chcípl PES otevírají. Mají plán, jak odpálkovat policisty

Živě ON-LINE: Restauratéři z Chcípl PES otevírají. Mají plán, jak odpálkovat policisty

Politické hnutí Chcípl PES – Otevřeme Česko vyzvalo majitele restaurací a další živnostníky, aby v sobotu 23. ledna otevřeli své podniky. Označí je jako politické buňky s petičním místem, tím pádem budou moci mít podle výkladu organizátorů otevřeno. Politická jednání totiž mají výjimku z vládních nařízení. Hospody a další podniky nebudou otevřeny pro veřejnost, ale pro ty, kteří se s peticí budou chtít seznámit nebo ji podepsat. Živnostníci navíc dostali manuál, jak mluvit s policií, když je někdo nahlásí.

Česko zůstává ve 4. stupni PES. Za pátek přibylo 8423 pozitivně testovaných
Lyžaři, máte smůlu. Vleky stále nejezdí, policie je zastavila i v Telnici
Čekání na očkování je jako fronta na ledničku za socialismu, kritizuje poslanec za ANO
reklama
reklama
Kvóty na potraviny jsou nesmysl, říká najednou Babiš. Poslanci ANO je ale podpořili

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama