reklama

Babiš rozmlouval s plyšákem a přiznal zlobení. Co by za uhlí někteří dali, schytal to

Lidé na sociálních sítích si dělají legraci z posledního dílu pravidelného pořadu Čau lidi premiéra Andreje Babiše (ANO). Předseda vlády v demisi v úvodu pozdravil děti a představil jim svého plyšového soba. Dal mu jméno Alfons.

reklama

„Milé děti, možná jste zaznamenaly, že v pátek jsem si koupil soba. Byl jsem po delším čase v obchodním domě Kotva, kde otevíráme 13. prosince očkovací centrum pro dospělé. Strašně se mi líbil, tak jsem si ho koupil,“ představil Babiš nového plyšáka, kterému dal jméno Alfons.

Poté si s ním začal povídat. „Takže Alfonsi, pozdrav děti. Jak se ti líbí tvoje jméno?“ zeptal se a poté si sám odpověděl: „Líbí.“ Videem se lidé baví na sociálních sítích. Úryvek se sobem se dostal i na facebookovou stránku TV Bizár.

„To je nádherný, jak se transformuje v miloučkýho strejce odvedle,“ napsal ironicky jeden z komentujících. „Něco mi říká, že se Alfonsovi jméno nelíbilo, ale Andrej mu vnutil svůj souhlas,“ přidal se další.

Babiš se ve videu mimo jiné chlubil tím, jak na farmě Čapí hnízdo oslavil s dětmi, které mu poslaly videovzkazy, předčasně Mikuláše. „Krmily lemury, viděly divočáka Růženku, Daníka a další zvířata. Myslím, že si to užily. Dostaly dárky, protože nezlobily. A já jsem asi zlobil, protože Mikuláš mi dal uhlí,“ dodal premiér v demisi.

To vše mělo tvořit pomyslnou omáčku ke sdělení, že v Česku prý roste životní úroveň, a odůvodnění, proč je třeba očkovat seniory nad 60 let.

Jenže ani s uhlím Babiš stoprocentně nepochodil. „Co by dali za uhlí nyní ti, kteří přišli o dodavatele tepla, a to i díky liknavé práci premiéra ČR na půdě EU,“ schytal to odcházející premiér na sociálních sítích.

Tagy:
sob Vánoce Andrej Babiš Čapí hnízdo čau lidi plyšák OD Kotva plyšový sob Alfons

Hlavní zprávy

Muž se zřítil ze střechy. Po něm z okna vypadla zvědavá Japonka a zranila další dva
Zahraničí

Muž se zřítil ze střechy. Po něm z okna vypadla zvědavá Japonka a zranila další dva

Japonská metropole Jokohama byla svědkem poněkud bizarního případu hromadného zranění. Ze střechy budovy nejdříve spadl muž, což upoutalo pozornost ženy ve třetím patře. Ta po vykouknutí z okna ale ztratila rovnováhu a taktéž se zřítila. Během letu přitom zavadila o zvědavce, který situaci sledoval z okna o patro níž. Následně dopadla na kolemjdoucího, který přispěchal na pomoc za nešťastníkem ze střechy. Informoval o tom deník Asahi Šimbun a veřejnoprávní televize NHK.

Advokát Hradu: Stehlíková Zemana nikdy neviděla a řekla, že je dementní. Chceme omluvu

Džamila Stehlíková by se za nepravdivou diagnózu stavu prezidenta Miloše Zemana měla omluvit. V pořadu 360° to na adresu psychiatričky řekl právní zástupce Hradu Marek Nespala. Artur Ostrý ale oponoval, že jeho klientka pouze sdělila erudované názory, které se „víceméně“ potvrdily. Stehlíková v minulosti uvedla, že Zeman trpí demencí. Spor nyní budou obě strany řešit i soudně, Hrad po exministryni vedle omluvy požaduje i milion korun.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama