CNN Prima News Barcelona

Barcelona

Výpis příspěvků ke štítku „Barcelona“

Letenky jsou dražší než loni. Expertka radí, jak nakoupit levně a na co si dát pozor

Letenky zdražily oproti loňsku téměř o 50 procent. Nižší ceny bývají v méně oblíbené dny odletu. Je například podstatný rozdíl, zda si zvolíte odlet v sobotu, nebo ve středu, popsala ve vysílání CNN Prima NEWS mluvčí letecké společnosti kiwi.com Daniela Chovancová. Obecně podle ní platí, že čím je datum odletu bližší, tím vyšší jsou ceny letenek.

Slavná Barcelona v maléru? Státní zastupitelství obvinilo španělský velkoklub z korupce

Španělské státní zastupitelství obvinilo fotbalovou Barcelonu z korupce, zpronevěry a falšování dokumentů. Žaloba je namířena nejen na samotný katalánský klub, ale i na funkcionáře v čele s bývalými prezidenty Josepem Mariou Bartomeuem a Sandrem Rosellem. Aktuální lídr španělské nejvyšší soutěže čelí kontroverzi kvůli možnému ovlivňování rozhodčích mezi lety 2016 až 2018.

Shakira jako utržená ze řetězu. Zesměšnit Piquého se jí nepovedlo, tak útočí na jeho matku

Zdá se, že se zpěvačka Shakira nepřestává mstít za to, že ji opustil dlouholetý partner a otec jejích dvou synů Gerard Piqué. Po nedávném uveřejnění písně Out Of Your League, ve které se naváží do expřítele a jeho nové partnerky, se kolumbijská hvězda zřejmě rozhodla vzít si na paškál i fotbalistovu maminku. Té zanechala na balkoně nemilý vzkaz.

Když je pomoc druhým na prvním místě. Procestujte s Filipem svět a šiřte dobré skutky

Životní cíl Filipa Ourody by se dal shrnout do jednoduchého slovního spojení: pomáhat druhým. Už svou profesí učitele biologie a tělocviku předává znalosti tam, kde je to potřeba. Nyní se však rozhodl podat pomocnou ruku lidem napříč kontinenty. Během své cesty kolem světa má v plánu rozdávat radost a využívat svých schopností na maximum. A součástí jeho dobrosrdečné cesty můžete být i vy.

Messi se vrací do Barcelony, přečetl si svět přestupovou bombu. Katalánci ale zatím jen sní

Čas utíká a Lionel Messi už je za polovinou svého kontraktu v Paris Saint-Germain, do kterého loni přestoupil z Barcelony. Z klubu, ve kterém předtím strávil celý profesionální život i část toho mládežnického. Katalánský gigant má navždy rezervované místo v srdci argentinského génia. A teď se objevily zprávy, podle kterých se malý velký muž na milované místo k 1. červenci příštího roku jistojistě vrátí. Ale opravdu?