reklama
CNN Prima News Barcelona

Barcelona

Výpis příspěvků ke štítku „Barcelona“

Dluhy, Messi pryč, dobročinnost hráčů. Kudy vede pro Barcelonu cesta z krize?

19. srpna 2021 13:49

Když v březnu proběhla v kancelářích stadionu Camp Nou policejní razie a zatkla i v tu chvíli už bývalého ředitele slavné Barcelony Josepa Mariu Bartomeua, bylo jasné, že k ideálnímu fungování měl klub daleko. To, co napáchalo předchozí vedení, může klub brzdit mnoho dalších let. Nejviditelnějším důsledkem posledních dní je odchod Lionela Messiho.

Potvrzeno: Messi se dohodl s PSG. Klub jeho angažmá oznámil speciálním videem

10. srpna 2021 12:11
Aktualizováno

Hvězdný argentinský fotbalista Lionel Messi se po odchodu z Barcelony dohodl na angažmá s Paris St. Germain. Klub to oznámil v úterý odpoledne speciálním videem. Už dříve o tom informoval francouzský list L'Équipe a synův odchod do Paříže poté potvrdil i Messiho otec Jorge. Čtyřiatřicetiletý útočník by měl podepsat dvouletou smlouvu s opcí na další rok.

Památky, moře i služby Barcelony jsou téměř stejné jako před covidem. Na co si dát pozor?

9. srpna 2021 09:49

Otestovat se na koronavirus, vyplnit formulář, sbalit kufry a vyrazit směr Španělsko – to je ve zkratce scénář odjezdu na dovolenou do zahraničí v době koronavirové. Tím ale komplikace v důsledku covidu nekončí. Například v Barceloně vás totiž může překvapit mnoho dalších nepříjemností. Základem úspěchu je připravenost.

Za pokus o znásilnění přišel tvrdý trest. Žena uřízla svému šéfovi přirození

3. června 2021 09:36

Policisté ve Španělsku zatkli třicetiletou pracovnici baru poté, co uřízla nožem přirození svému nadřízenému. Na polici se přihlásila sama s tím, že se ji muž měl pokusit znásilnit. Zraněného převezli záchranáři do nemocnice a ve středu v brzkých ranních hodinách podstoupil operaci. Zda se lékařům podařilo přišít jeho orgán zpět, zatím není jasné. O případu informoval deník Daily Mail.

Soud se s teroristy nepáral: Za pomoc útočníkům z Barcelony i přes 50 let vězení

27. května 2021 16:51

Soud v Madridu ve čtvrtek vynesl vysoké tresty v souvislosti s atentáty, kterých se v roce 2017 dopustili islamisté v Barceloně a jejím okolí. Během útoků tehdy zahynulo 16 lidí. Dva muži byli odsouzeni k 53 a 46 letům vězení, třetí dostal osmiletý trest, uvedla agentura AFP. Obžalovaní se na atentátech přímo nepodíleli, podle vyšetřovatelů ale byli součástí či spolupracovali s buňkou radikálů, kteří pak útočili v katalánských ulicích.

reklama