CNN Prima News baseball

baseball

Výpis příspěvků ke štítku „baseball“

Úžasný moment v baseballu. Fanoušek soupeře daroval míček malému klukovi, ten se rozplakal

5. května 2022 13:19

Ryzí krásu sportu zase jednou připomněl moment v nejslavnější baseballové lize MLB. Chytit míček po homerunu je snem snad každého fanouška, který vyrazí na stadion. A přesně takový suvenýr si mohl domů odnést příznivec Toronta Blue Jays. Ale i když už měl kýžený předmět po dlouhém odpalu v ruce, rozhodl se ho vzdát. A udělal radost malému klukovi, který ani nefandil stejnému týmu.

Velký den českého brankáře i malé opičky. V NHL se postarala o úvodní vhazování

10. ledna 2022 18:05

Zápas v NHL mezi Anaheimem Ducks a Detroitem Red Wings byl výjimečným zážitkem zejména pro českého brankáře Lukáše Dostála. Ten si v zámořské lize odškrtl premiéru, která byla navíc vítězná. Při vzpomínkách na svůj debut se gólman odchovaný Kometou Brno bude moct ohlídnout i za jednou kuriózní vložkou svého velkého večera. O slavnostní vhazování se totiž postarala opice.

Zázrak v hořícím letadle. Všech 21 osob na palubě se zachránilo díky nevídanému štěstí

20. října 2021 11:06

Nevídané štěstí potkalo cestující úterního letu z Houstonu do Boston. Letoun měl při startu važné potíže, narazil do nedalekého plotu a ihned začal hořet. Všem 21 osobám na palubě se však podařilo plamenům uniknout a jako zázrakem všichni vyvázli bez vážnějších zranění. Nejmladšímu cestujícímu bylo jen 10 let, pasažéři mířili na baseballový zápas.

Nové sporty na OH v Tokiu: Stane se 13letá britská skateboardistka nejmladší vítězkou?

23. července 2021 09:07

O olympijské medaile se bude poprvé v historii bojovat ve čtyřech nových sportech. Novinkami v programu tokijské olympiády jsou karate, skateboarding, sportovní lezení, surfing. Doplní je nová „verze“ basketbalu 3×3. Kromě toho se vracejí po třinácti letech baseball a softball. Přibudou i nové disciplíny a soutěže v tradičních sportech.