CNN Prima News Batman

Batman

Výpis příspěvků ke štítku „Batman“

Pavlův projev? Velký skok, překvapivé euro a žádný Batman, hodnotí politici a experti

Novoroční vystoupení prezidenta Petra Pavla bylo realistické a vyvážené, ocenil premiér Fiala (ODS). Poznamenal, že na některá témata mají stejný pohled. Kladné body získal také u dalších zástupců vládní pětikoalice, třebaže je hlava státu kritizovala za nepodařenou komunikaci směrem k veřejnosti. Podle komentátora CNN Prima NEWS Thomase Kulidakise šlo o mnohem lepší projev, než který přednesl 28. října na Pražském hradě. „Neslyšeli jsme přirovnání typu Batman. Sice se moc nehýbal, ale vypadal upřímně, je to velký skok,“ zhodnotil ve vysílání.

Odešla hvězda filmového plátna Wilkinson. Zářil v Batmanovi či Zamilovaném Shakespearovi

Ve věku 75 let zemřel britský herec Tom Wilkinson, informují světová média. Během své kariéry si zahrál ve více než 130 filmech a televizních seriálech, mezi jeho nejvýznamnější role se řadí postavy ve snímcích Do naha!, Batman začíná, Zamilovaný Shakespeare, Michael Clayton či Grandhotel Budapešť. Díky svým výkonům si vysloužil řadu ocenění, včetně ceny BAFTA nebo nominace na Oscara.

PREMIÉRA: Konečně na velkém plátně! SUPER-BLB přichází

Konečně na velkém plátně! Filmový vesmír neohrožených hrdinů v kostýmech rozšiřuje nová postava. Její charakter a schopnosti se pohybují mezi Spider-Manem, Batmanem a inspektorem Clouseau, jmenuje se Super-Blb a rozhodl se zachránit svět. Náš svět, který o to nijak zvlášť nestojí ani nepotřebuje. Francouzská komedie Super-Blb s láskou paroduje fenomén komiksových filmů a především jejich hrdiny.

Nejočekávanější filmy roku 2022: Avatar, superhrdinové i horory. Na co se můžete těšit?

Filmoví nadšenci se brzy dočkají žhavých novinek ze stříbrného plátna. Rok 2022 bude doslova nabitý akcí, napětím či výbušnými efekty. Po třinácti letech do kin dorazí pro mnohé vytoužený druhý díl veleúspěšného snímku Avatar a na své si bezpochyby přijdou i fanoušci Marvelu či DC Universe. Redakce CNN Prima NEWS připravila přehled nejočekávanějších titulů, které by vás neměly minout.

KOMENTÁŘ: Potvrzeno, Batmanův Robin je na muže. Proč měníme komiks po 80 letech?

Asi to už napadlo každého milovníka komiksů. Zatímco temný rytíř neboli Batman je drsňák v kostýmu a jeho druhé já se plazí po modelkách na večírcích coby miliardář Bruce Wayne, jeho sidekick Robin už tak tvrdě nepůsobí. Jeho kostým nevzbuzuje tolik respektu jako otázek. A to už od roku 1940, kdy byla postava Robina stvořena. Přitom hlavní otázka vždycky byla – není on náhodou na kluky?

Karlos Vémola si pořídil dalšího medvěda. Terminátorův nový mazlík budí hrůzu

Český bojovník ve smíšených bojových uměních, který se umí dobře prodat, svou vášeň k luxusním a sportovním automobilům nikdy neskrýval. Jeho vozový park zahrnuje takové deviantní modely jako Bentley Continental GT, BMW X6 nebo třeba Hummer H2. Nyní svým fanouškům na sociálních sítích předvedl svůj další čtyřkolový přírůstek s heslem „Kdo si počká, ten se dočká!“ Karlos zjevně čeká na třetí světovou válku...