Batole v USA vypadlo z jedoucího auta. Do tragédie chyběly pouhé centimetry, ukazují záběry
Ilustrační foto Zdroj: Ian L. Sitren / Zuma Press / Profimedia
Na sociálních sítích se 20. ledna objevilo video, které zachycuje batole, jak vypadne z jedoucího auta. Vozidlu za ním se podaří zastavit jen centimetry od dítěte. Incidentem se začala zabývat policie a o čtyři dny později díky svědkovi zatkla 35letou Jacqueline Marie Hernandezovou z Kalifornie pro podezření z týrání dítěte. Zraněné batole totiž neodvezla k lékaři.
K incidentu došlo ve Fullertonu v americké Kalifornii. Šokující video zachycuje černé SUV, které na křižovatce odbočuje doleva. V tu chvíli se ale otevřou dveře auta a batole vypadne na zem. Auto okamžitě zastaví, přičemž vůz za ním málem nedobrzdí. Od hlavy batolete ho dělí pouhé centimetry.
A mother has been arrested after a 19-month-old child was seen flying out of a car while it was making a turn at an intersection in Orange County. Full Story: https://t.co/Jj98dv66Lq pic.twitter.com/0UsVqqXmeO
— KTLA (@KTLA) January 26, 2026
Řidička pak z auta vystoupí, dítě zvedne a ve voze znovu odjíždí. Video se rychle stalo virálním a incidentem se začala zabývat tamní policie. Čtyři dny po zveřejnění videa se přihlásil svědek, který byl na místě a policii sdělil identifikační informace dotčeného vozidla, píše ABC News.
ČTĚTE TAKÉ: Nebezpečný pachatel na útěku. V Brně přepadl trafiku, zasáhla pohotová prodavačka
Vyšetřovatelé díky poskytnutým detailům vypátrali 35letou matku dítěte Jacqueline Marie Hernandezovou. Ženu zatkli u ní doma a 19měsíční zraněné dítě odvezli do nemocnice, protože matka ho k lékaři neodvezla. Byla proto obviněna ze závažného trestného činu týrání dítěte. Další vyšetřování incidentu pokračuje.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Kolují tu děsivé věci, popisují lidé z Halenkovic. Obviněný z únosu chlapce přestal vypovídat