Bella ze Stmívání je zasnoubená. Vyvolenou hvězdné herečky se stala scénáristka Dylan

Hollywoodská herečka Kristen Stewartová se bude vdávat. Po dvou letech vztahu se zasnoubila se scénáristkou Dylan Meyerovou.

„Budeme se brát, jdeme do toho,“ řekla podle CNN Stewartová. O tom, kdy by se měla svatba uskutečnit, se americká herečka nezmínila. Prozradila však plánované místo obřadu. „Rozhodně chci zůstat v Los Angeles, aby mohli přijít všichni naši blízcí. Chci, aby vše proběhlo v klidu, a nechci, aby někdo někoho vodil nějakými uličkami. Budeme jen stát a skládat sliby,“ doplnila.

Stewartová je v současné době jednou z nejlépe placených hollywoodských hereček. 31letá hvězda se nejspíš i díky otci producentovi objevovala na obrazovce už od raného mládí. Proslavila ji role Belly Swan v sérii Stmívání, díky které se dostala mezi světové hvězdy s mnohamilionovými honoráři. A už od pátku ji diváci mohou vidět také v roli princezny Diany ve filmu Spencer.

Právě tento snímek vzbudil velký ohlas mezi fanoušky jak princezny Diany, tak i samotné Stewartové. Natáčení proto provázely problémy s paparazzi, kteří svým chováním dokonce ohrožovali hlavní herce, když se k nim snažili dostat co nejblíž. Stewartová však prý – na rozdíl od Diany – fotografy snáší dobře.

„Bulvár je něco jako komiks. Nejde o skutečnost. Myslím, že to lidé také vědí. Když chcete být hercem, prostě nechoďte do nákupního centra,“ řekla Stewartová. Ta první velkou lásku prožívala už od patnácti s kolegou Michaelem Angaranem. Vztah vydržel až do natáčení Stmívání, kdy Bella neodolala svému kolegovi Robertu Pattinsonovi, který ve filmu ztvárnil upíra a zůstala do něj zamilovaná čtyři roky. Pak přišel další snímek a city Stewartové si získal jeho režisér.

Po sérii milostných pletek s muži Kristen začala randit s děvčaty. Objevila se vedle ní frontmanka rockové kapely, francouzská muzikantka, producentka, modelka a nebo třeba stylistka. Nakonec zakotvila v náruči scénáristky Dylan Meyerové, která ji možná trochu překvapivě dostane k oltáři. „Chtěla jsem být požádána o ruku. Takže jsem jí velmi jasně dala najevo, co chci, a ona to splnila,“ okomentovala Stewartová na sociálních sítích. Dívky se seznámily před osmi lety během natáčení, pár však začaly tvořit až od roku 2019.

Tagy: