reklama

Bella ze Stmívání je zasnoubená. Vyvolenou hvězdné herečky se stala scénáristka Dylan

Hollywoodská herečka Kristen Stewartová se bude vdávat. Po dvou letech vztahu se zasnoubila se scénáristkou Dylan Meyerovou.

reklama

„Budeme se brát, jdeme do toho,“ řekla podle CNN Stewartová. O tom, kdy by se měla svatba uskutečnit, se americká herečka nezmínila. Prozradila však plánované místo obřadu. „Rozhodně chci zůstat v Los Angeles, aby mohli přijít všichni naši blízcí. Chci, aby vše proběhlo v klidu, a nechci, aby někdo někoho vodil nějakými uličkami. Budeme jen stát a skládat sliby,“ doplnila.

Stewartová je v současné době jednou z nejlépe placených hollywoodských hereček. 31letá hvězda se nejspíš i díky otci producentovi objevovala na obrazovce už od raného mládí. Proslavila ji role Belly Swan v sérii Stmívání, díky které se dostala mezi světové hvězdy s mnohamilionovými honoráři. A už od pátku ji diváci mohou vidět také v roli princezny Diany ve filmu Spencer.

Právě tento snímek vzbudil velký ohlas mezi fanoušky jak princezny Diany, tak i samotné Stewartové. Natáčení proto provázely problémy s paparazzi, kteří svým chováním dokonce ohrožovali hlavní herce, když se k nim snažili dostat co nejblíž. Stewartová však prý – na rozdíl od Diany – fotografy snáší dobře.

„Bulvár je něco jako komiks. Nejde o skutečnost. Myslím, že to lidé také vědí. Když chcete být hercem, prostě nechoďte do nákupního centra,“ řekla Stewartová. Ta první velkou lásku prožívala už od patnácti s kolegou Michaelem Angaranem. Vztah vydržel až do natáčení Stmívání, kdy Bella neodolala svému kolegovi Robertu Pattinsonovi, který ve filmu ztvárnil upíra a zůstala do něj zamilovaná čtyři roky. Pak přišel další snímek a city Stewartové si získal jeho režisér.

Po sérii milostných pletek s muži Kristen začala randit s děvčaty. Objevila se vedle ní frontmanka rockové kapely, francouzská muzikantka, producentka, modelka a nebo třeba stylistka. Nakonec zakotvila v náruči scénáristky Dylan Meyerové, která ji možná trochu překvapivě dostane k oltáři. „Chtěla jsem být požádána o ruku. Takže jsem jí velmi jasně dala najevo, co chci, a ona to splnila,“ okomentovala Stewartová na sociálních sítích. Dívky se seznámily před osmi lety během natáčení, pár však začaly tvořit až od roku 2019.

Tagy:
SHOWTIME Stmívání Robert Pattinson Kristen Stewart herečka Hollywood USA scénaristka zasnoubení Dylan Meyer

Hlavní zprávy

Prvňáčkovi napálí pětku jen totální pitomec, zuří učitel. Kolegyni by na hodinu vyhodil
Školství

Prvňáčkovi napálí pětku jen totální pitomec, zuří učitel. Kolegyni by na hodinu vyhodil

I když prvňáček příklady vypočítal správně, spletl si zadání. Učitelka základní školy ho proto nekompromisně ohodnotila známkou „pět“ a test mu celý opravila červenou barvou. Na necitlivé hodnocení upozornil školní psycholog a učitel Robert Čapek. Za takový přístup by podle něj učitelka zasloužila hodinovou výpověď. Podobně se k přístupu pedagožky staví i další odborníci i rodiče.

Volby by vyhrálo ANO před Spolu, PirSTAN ztrácí voliče, ukazuje listopadový průzkum

Sněmovní volby by v listopadu podle volebního modelu agentury Median vyhrálo hnutí ANO se ziskem 29,5 procenta hlasů. Druhá by skončila koalice Spolu tvořená ODS, KDU-ČSL a TOP 09, kterou by volilo 26 procent lidí. Třetí by bylo uskupení Pirátů se Starosty (PirSTAN) s podporou 16,5 procenta a čtvrté hnutí SPD, kterému model přisoudil 8,5 procenta. Žádná další strana by stejně jako při říjnových volbách nepřekročila pětiprocentní hranici nutnou pro zisk poslaneckých mandátů.

Čachry s bezinfekčností v Česku jen kvetou. Jaké triky odmítači používají nejčastěji?

Češi se snaží obejít, co se dá. V současnosti hlavně vládní restrikce, podle nichž je pro vstup do určitých zařízení nutné ukázat doklad o očkování nebo o prodělání nemoci. Kromě falšování zmíněných dokumentů nebo vyhledávání míst, kde se tato nařízení nedodržují, někteří odmítači očkování zvolili riskantnější taktiku, jak se opatřením vyhnout.

Chlapec, který zemřel s covidem, měl i další onemocnění. Co o tragickém případu víme?

Chlapec, který v Ostravě zemřel s covidem, by za pár dní oslavil třetí narozeniny. Podle informací CNN Prima NEWS měl další chronické onemocnění, patřil tak do rizikové skupiny. Takovým pacientům lze pro zmírnění nemoci podávat monoklonální protilátky, ovšem až od 12 let, dodal Zdeněk Zíma z Odborné společnosti praktických dětských lékařů.

reklama

Domácí zpravodajství

Tati, proč si nemůžu jít hrát ven, když je mi dobře? Děti nechápou nutnost karantény

Čtrnáctidenní karanténa může být v případě nakažení covidem dlouhá pro každého z nás, ještě delší a nepochopitelnější je ale pro ty nejmenší děti –⁠ zvlášť, pokud se cítí naprosto zdravě. Své o tom ví malý Jáchym z Prahy, který si v posledních týdnech prošel nákazou koronavirem. Redakci CNN Prima NEWS se se zkušeností svěřil jeho otec.

reklama