reklama
CNN Prima News benzínka

benzínka

Výpis příspěvků ke štítku „benzínka“

Opilý muž si držel na benzince pistoli u hlavy. Chtěl jsem ji jen prodat, hájí se

8. října 2021 23:42

Na telefonické oznámení, že na benzinové čerpací stanici ve Svobodě nad Úpou je ozbrojený člověk, vyjížděli začátkem týdne policisté na Trutnovsku. „Na lince 158 přijali oznámení o muži, který si měl držet střelnou zbraň u hlavy,” uvedla policejní mluvčí Královéhradeckého kraje Šárka Pižlová. Policisté ho brzy nato zadrželi nedaleko.

Zákazník neměl roušku, tak nedostal pivo. Rozzuřený vytáhl revolver a prodavače zastřelil

21. září 2021 09:47

Muž odmítající nosit roušku zastřelil pokladníka čerpací stanice v západoněmeckém městě Idar-Oberstein. O víkendovém incidentu v pondělí podle agentury DPA informoval příslušný státní zástupce. Muž se údajně rozčílil, že mu pokladník nechtěl prodat pivo, protože neměl chráněné dýchací cesty, jak v Německu nařizují protiepidemické předpisy.

Postřelil strážníka, k soudu ale zřejmě nepůjde. Podle znalce byl muž nepříčetný

4. srpna 2021 13:19

Březnový případ střelby na benzince v Trutnově, kde skončil postřelený jak zloděj, tak strážník městské policie, má zajímavé pokračování. Pachatel se s největší pravděpodobností nedostane ani před soud. Je totiž podle lékařů psychicky nemocný a měl by se léčit v detenčním zařízení. Policisté také nově zveřejnili zbraňový arzenál, který u sebe v době incidentu měl, a trutnovští strážníci video zachycující jeho jednání před střelbou.

Češi vzali v neděli benzínky útokem. Nakupovali alkohol, cigarety i květiny

3. listopadu 2020 09:26

Čerpací stanice v Česku zaznamenaly v neděli zvýšený zájem o nepalivové zboží, poptávka po některých výrobcích vzrostla o desítky procent. Důvodem bylo rozhodnutí vlády uzavřít poslední den v týdnu kvůli šíření koronaviru maloobchodní provozovny. Část zákazníků se tak přesunula na benzinové pumpy, které podobně jako například lékárny mají ze zákazu výjimku. Lidé kupovali alkohol, cigarety i květiny, vyplývá vyjádření většiny provozovatelů čerpacích stanic. Prodejci tvrdí, že byli na zájem připraveni a nezaznamenali žádné problémy.

Vražda dítěte kvůli cigaretě: Žena dostala 18 let za mřížemi

19. června 2020 15:48

Na 18 let do vězení poslal brněnský krajský soud matku, která měla brutálně zavraždit své dítě. Tříměsíčního chlapce měla žena ubít pěstmi loni na podzim. Po vraždě si podle soudu pořizovala selfie a mrtvé dítě si fotila. Rozsudek není pravomocný, strany si ponechaly lhůtu pro možnost odvolání.

reklama