CNN Prima News bezdomovec

bezdomovec

Výpis příspěvků ke štítku „bezdomovec“

Brutální záběry z Kobylis: Mladík napadl ležícího bezdomovce, pak bil pěstmi svědka

Pražská policie pátrá po útočníkovi, který podle ní bezdůvodně napadl bezdomovce ležícího na lavičce v Kobylisích a poté zbil i muže, který se bezdomovce zastal, informoval policejní mluvčí Jan Daněk. Na webu policie zveřejnila kamerové záznamy se záběry z napadení. Kromě útočníka hledají kriminalisté i svědky události. Jakékoliv informace k případu mohou lidé volat na linku 158.

Válka proti zdrogovaným „zombie“ se nekoná. Stav nouze nefunguje, lidé padají na ulicích

Zombie droga paralyzuje americký Portland. Situace došla na konci ledna tak daleko, že dvoumilionové město vyhlásilo devadesátidenní stav nouze. Přestože jsou ulice obsypány závislými na fentanylu, reakce policistů či záchranářů mimořádnou situaci nepřipomínají. Kritici upozorňují, že krizový stav je pouze na papíře, ale v reálu k žádné změně nedošlo. K fentanylové krizi podle nich mělo přispět zavedení nových pravidel.

Vnímám se jako herec v negativní roli, tvrdí Bejr. Když mě lidi mají za magora, uspěl jsem

Je to opravdu takový blázen? Přesně to napadne asi každého, kdo si poprvé všimne Aleše „Psychopata“ Bejra. Dělá pro svou negativní pověst maximum. Rozbíjí věci, nadává, během vteřiny brunátní a vyhrožuje. Není nebezpečný, jak se může zdát. V zápase s Jaromírem Soukupem na turnaji Clash of the Stars chtěl být ale skutečně zlý. „Už jsem viděl ty články: Poprava pana Barrandova, stříkala z něj krev,“ říká Bejr v interview na CNN Prima NEWS. Proč to dělá? Prý pro rodinu.

Umlátili kamaráda a předstírali, že uhořel. Policie obvinila tři muže z vraždy v Českém Krumlově

Jihočeští kriminalisté obvinili tři muže z vraždy. Podle policie zabili v Českém Krumlově před týdnem ve čtvrtek svého kamaráda a snažili se předstírat, že uhořel. Mrtvolu objevili strážníci při požáru technické místnosti pod mostem poblíž městské čtvrti Latrán. Místo využívali k přespávání lidé bez domova. Policie o případu informovala na webu, trojice mužů je ve vazbě.

Otec partnera Lucie Bílé děkuje čtenářům CNN Prima NEWS: Lucky dostal granule na celý rok

Osmiletý vlčák Lucky má vystaráno nejméně na rok. A jeho pán Roman Dvorský už se nějak protluče. Oba žijí v garáži v ostravském slumu u někdejší koksovny Jan Šverma. „Děkuji všem dobrým lidem, kteří Luckymu darovali granule. Podělíme se i s ostatními psy v sousedních garážích,“ vzkazuje Dvorský dobrodincům z celé republiky. Někteří dárci granule přivezli osobně do vyloučené lokality, jiní krmivo poslali prostřednictvím redakce. A právě předáváme 30 kilo granulí od paní Š.

Lidé v Hradci zuří: Muselo zemřít dítě, abyste si všimli, co se děje? Z nádraží mají strach

Lidé v Hradci Králové po vraždě 14letého mladíka na nádraží překypují emocemi. Primátorce Pavlíně Springerové proto na sociálních sítích připomínají, jak situace na místě vypadá. „Všude žebráci, narkomani. Obtěžující u všech vchodů,“ vzkázal jeden z uživatelů. Spolu s dalšími zdůrazňuje, že strach mají kolemjdoucí, cestující i prodavači. Někteří se ptají, zda byla nutná „brutální vražda dítěte“, aby si vedení města tristní situaci uvědomilo. Na místě tragédie se v neděli uskuteční pieta.

Vánoce mezi bezdomovci: Otec partnera Lucie Bílé má k životu tisícovku měsíčně. Syna zve na kávu

Mistr světa v benchpressu Radek Filipi, zpěvačka Lucie Bílá a bezdomovec Roman Dvorský z vyloučené lokality v Ostravě. Setkání snů, na které pan Dvorský obzvlášť myslí právě o Vánocích. Je totiž otcem Radka Filipiho, který s Lucií Bílou žije osm let. „Když slyším Lucku někde zpívat, automaticky si vybavuji také Radka,“ vypráví bezdomovec. Vlastně domov má, v garážích v ostravských Mariánských Horách už žije 20 let, ale bez koupelny nebo toalety. Za plechovými vraty, bez oken. Je Boží hod, druhý svátek vánoční, ale Dvorský nehoduje. Na stole leží zbytek pizzy, kterou vylovil z popelnice. Je to bezútěšné bydlení, přesto si nestěžuje.