reklama
CNN Prima News bezdomovec

bezdomovec

Výpis příspěvků ke štítku „bezdomovec“

Oblečen do pytloviny šíří v ulicích Budějovic víru v Boha. Lidé ho mají za blázna

26. září 2021 12:26

Když ho potkáte v Českých Budějovicích, určitě ho nepřehlédnete. Už skoro rok tam na sebe strhává pozornost kolemjdoucích. Řeč je o poustevníkovi Janovi. Oblečen v pytlovině, s holí v ruce a chlebovou miskou šíří mezi lidmi na jihu Čech lásku a víru v Boha. Mnozí ho mají za blázna. Reportér CNN Prima NEWS se ale rozhodl poznat ho trochu blíž.

Policie zatkla armádního veterána za squatting. Senior žil v lese téměř 30 let

5. srpna 2021 12:19

Policie v americkém státě New Hampshire zatkla muže, který žil téměř tři desetiletí uprostřed lesů. Jednaosmdesátiletý David Lidstone si postavil malou chatu, kterou vybavil solárními panely, ovocnou a zeleninovou zahradou či kurníkem pro kuřata. Ukázalo se ale, že 27 let obýval soukromý pozemek a nyní čelí obvinění z nelegálního squattingu. O jeho případu dnes informovala agentura AP.

Policista kope do muže na zemi, který se ani nebrání. Brutální video otřáslo Slovenskem

20. dubna 2021 15:21

Slovenskou společností hýbou záběry z obce Stará Turá, na kterých policista brutálně mlátí bezvládného muže. Video zveřejnil na sociálních sítích jeden z přihlížejících. Na incident už zareagoval slovenský policejní prezident Peter Kovařík. „Podle informací, které mám, se zásah strážníka opravdu zdá být nepřiměřený,“ vzkázal rozladěným občanům. Zákroku měla předcházet krádež a agresivní chování neznámého muže, kterého poté policista zbil.

reklama