CNN Prima News BMW M3

BMW M3

Výpis příspěvků ke štítku „BMW M3“

BMW M3 Touring může být i autem na dovolenou. Je úspornější než kdejaký nafťák

Testů, v nichž motorističtí novináři jezdí s BMW M3 Touring dveřmi napřed, pálí gumy a točí motor do červených otáček, je už na českém internetu plno. I proto jsem se rozhodl pro úplně opačný přístup a vyrazil jsem s ním z Prahy do Vídně a zpět, abych zjistil, jak se chová na dlouhých cestách, kolik spotřebuje benzinu a jaký vliv bude mít na jízdu střešní box. Často jsem se nestačil ani divit, co jsem zjistil.

BMW M4 přijíždí jako kabriolet. Výhradně s plátěnou střechou a chytrou čtyřkolkou

Z dílen BMW M vyjíždí další supervýkonný model. Po sedanu M3 a kupé M4 jsme se dočkali také kabrioletu, který je přímo odvozen právě od třídveřového „kupátka“. Nové BMW M4 Competition Cabrio dostalo výhradně plátěnou stahovací střechu, inteligentní pohon všech čtyř kol a dobře známý šestiválcový motor s úctyhodnými parametry. Cena byla na českém trhu stanovena na 2 619 500 Kč včetně DPH.

Zuřivá BMW, ale i nečekaně dobrá Dacia. Rok 2020 přinesl zajímavé autonovinky

Rok 2020 byl kritický téměř pro všechna odvětví světového průmyslu, včetně toho automobilového. I tak jsme se ale dočkali řady zajímavých a revolučních novinek. Všechny jsme je důkladně prošli a nakonec vybrali finálovou pětici, jež nás ohromila nejvíc. V přehledu nechybí zástupci sportovních a luxusních vozů ani cenově dostupnější auta. Každému dle jeho gusta.