reklama
CNN Prima News Boston Bruins

Boston Bruins

Výpis příspěvků ke štítku „Boston Bruins “

Pasta od Pasty. Pastrňák má edici vlastních těstovin, pomáhá tím dětem s rakovinou

7. října 2021 05:58

Hokejista David Pastrňák se nijak netají svojí láskou ke všem druhům těstovin. Například ty na boloňský způsob si rád dopřává před zápasy. I proto je celkem symbolické, že hvězdě Bostonu Bruins a celé NHL se přezdívá „Pasta“, tedy slovem, které v angličtině i italštině představuje právě těstoviny. V rámci dobročinného projektu uvedl 25letý hráč na trh nový produkt a není překvapením, oč jde.

Krejčí prodal své bostonské sídlo. Hokejista částkou 90 milionů překonal rekord čtvrti

1. října 2021 07:36

Úvod hokejové extraligy jasně ukázal, že do soutěže přišla posila, která tu dlouho nebyla. Útočník David Krejčí v dresu Olomouce baví a minimálně do konce této sezony bavit bude. Naplno ukazuje, že i v zámořské NHL coby hráč Bostonu Bruins dlouhé roky platil za nadstandardního hráče. A mnoho let bydlel v honosném domě v bostonské čtvrti Charlestown, který má nyní nového majitele. Ten musel zaplatit v přepočtu 90 milionů korun.

Smutek pro Boston, ale zářez pro Krejčího. Vyšvihl se nad Eliáše, je před ním jen Jágr

10. června 2021 09:35

Čeští Davidové Pastrňák a Krejčí pro tuto sezonu dohráli. S Bostonem Bruins nezvládli ve druhém kole play-off NHL odvrátit „mečbol“ New Yorku Islanders a v šestém zápase prohráli 2:6. Pod oběma góly bostonského celku se asistencí podepsal Krejčí, díky čemuž se vyšvihl v historické tabulce českých nahrávačů ve vyřazovacích bojích na druhé místo. Lepší čísla má už jen Jaromír Jágr.

Celkově to bylo divné, říká o své životní sezoně v NHL David Pastrňák

23. prosince 2020 05:28

Nahoru dolů. Přesně tak se dá popsat uplynulá sezona čtyřiadvacetiletého Davida Pastrňáka, vítěze letošní ankety Sportovec roku ČR. Společně s Alexandrem Ovečkinem ovládl se 48 góly tabulku střelců základní části NHL a jeho Boston Bruins se pohyboval na špici. Po pauze vynucené pandemií koronaviru se ale v současnosti nejlepší český hokejista v NHL vedle překvapivého vyřazení už ve druhém kole play-off musel smiřovat i s tím, že kvůli operaci kyčle nestihne začátek nové sezony plánovaný na leden. Jak bude vypadat jeho příprava, co říká na prázdné stadiony a kde bude trávit Vánoce, prozradil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Hokejista Pastrňák strávil 28 dní v karanténě, nyní čeká na restart zámořské NHL

29. července 2020 20:14

Český hokejový útočník David Pastrňák působící v klubu Boston Bruins hrající zámořskou NHL má za sebou 28 dní strávených v karanténě. I přes izolaci a absenci na většině tréninků svého týmu v přípravném kempu si po přesunu do Toronta, kde se bude dohrávat soutěž přerušená v březnu pandemií koronaviru, pochvaloval, jak dobře se na ledě cítí.

reklama