CNN Prima News Boston Bruins

Boston Bruins

Výpis příspěvků ke štítku „Boston Bruins “

Pastrňák sdílel snímek s Ovečkinem a strhla se lavina: Proč se fotíš s advokátem teroristů?

7. února 2023 12:16
Aktualizováno

Moc pěkná fotka vedle podporovatele masového vraha. I to nyní píší fanoušci momentálně nejlepšímu českému hokejistovi Davidu Pastrňákovi na sociálních sítích. Zatím na něj v sezoně pršela jen chvála, ale mnozí lidé nedokázali skousnout, že útočník Bostonu Bruins sdílel fotku, na které sedí vedle Alexandra Ovečkina, známého stoupence ruského prezidenta Vladimira Putina.

Nikdo na něj nemá. Pastrňák rozdrtil konkurenci v NHL, mohou za to extravagantní obleky

26. července 2022 10:54

Vezinovu trofej pro nejlepšího brankáře NHL měl jeden čas rezervovanou Dominik Hašek. Art Ross Trophy patřící nejproduktivnějšímu hráči zase čtyři sezony v řadě na přelomu tisíciletí vlastnil Jaromír Jágr. Tato doba, kdy čeští hokejisté vládli nejlepší soutěži, jsou pryč. Ale stále je tu minimálně jeden tuzemský hráč, který mezi hvězdami nadále vyčnívá. David Pastrňák je podle renomovaného webu The Athletic nejstylovějším členem zámořské show.

Problémy v Bostonu. Hvězdný tým se rozpadá, hrozí i nečekaný Pastrňákův odchod

8. června 2022 19:54

Uvnitř Bostonu Bruins je pořádně rušno. Na začátku týdne skončil v zámořské hokejové organizaci po šesti letech trenér Bruce Cassidy, což může být předvoj rozsáhlé transformace zakládajícího klubu NHL. Její klíčovou součástí by teoreticky mohl být i David Pastrňák. Situace začíná zavánět tím, že český útočník bude mít útočiště poprvé od draftu v roce 2014 jinde.

Tuukka Rask ukončil kariéru. Dlouholetého parťáka Krejčího či Pastrňáka trápila kyčel

10. února 2022 11:56

Brankář Tuukka Rask ukončil hokejovou kariéru. 35letý Fin se pokusil v lednu vrátit do NHL po operaci kyčle, jenže po čtyřech zápasech poznal, že mu už tělo nedovoluje pokračovat. Rask strávil v týmu Boston Bruins 15 sezón. Po mnoho let si tak zahrál například s Davidem Pastrňákem, Davidem Krejčím či Slovákem Zdenem Chárou. Se dvěma posledními jmenovanými má i jeden Stanley Cup. Během výluky NHL odchytal 17 zápasů také za Plzeň.

Pasta od Pasty. Pastrňák má edici vlastních těstovin, pomáhá tím dětem s rakovinou

7. října 2021 05:58

Hokejista David Pastrňák se nijak netají svojí láskou ke všem druhům těstovin. Například ty na boloňský způsob si rád dopřává před zápasy. I proto je celkem symbolické, že hvězdě Bostonu Bruins a celé NHL se přezdívá „Pasta“, tedy slovem, které v angličtině i italštině představuje právě těstoviny. V rámci dobročinného projektu uvedl 25letý hráč na trh nový produkt a není překvapením, oč jde.

Krejčí prodal své bostonské sídlo. Hokejista částkou 90 milionů překonal rekord čtvrti

1. října 2021 07:36

Úvod hokejové extraligy jasně ukázal, že do soutěže přišla posila, která tu dlouho nebyla. Útočník David Krejčí v dresu Olomouce baví a minimálně do konce této sezony bavit bude. Naplno ukazuje, že i v zámořské NHL coby hráč Bostonu Bruins dlouhé roky platil za nadstandardního hráče. A mnoho let bydlel v honosném domě v bostonské čtvrti Charlestown, který má nyní nového majitele. Ten musel zaplatit v přepočtu 90 milionů korun.

Smutek pro Boston, ale zářez pro Krejčího. Vyšvihl se nad Eliáše, je před ním jen Jágr

10. června 2021 09:35

Čeští Davidové Pastrňák a Krejčí pro tuto sezonu dohráli. S Bostonem Bruins nezvládli ve druhém kole play-off NHL odvrátit „mečbol“ New Yorku Islanders a v šestém zápase prohráli 2:6. Pod oběma góly bostonského celku se asistencí podepsal Krejčí, díky čemuž se vyšvihl v historické tabulce českých nahrávačů ve vyřazovacích bojích na druhé místo. Lepší čísla má už jen Jaromír Jágr.