reklama
CNN Prima News britská královská rodina

britská královská rodina

Výpis příspěvků ke štítku „britská královská rodina“

Vznikl unikátní dokument o princi Philipovi. Proč se v něm neobjevila královna?

7. října 2021 21:49

Na památku vévody z Edinburghu, který zemřel letos v dubnu ve věku 99 let, natočila televize BBC dokument nazvaný „Prince Philip: The Royal Family Remembers“. Na rozdíl od desítek předešlých dokumentárních filmů, v němž život královské rodiny komentují experti či novináři, v novém snímku na něj vzpomínají ti nejpovolanější, tedy samotná vévodova rodina.

Princ William osobně zasáhl do evakuace z Afghánistánu. Zařídil pomoc svému příteli

4. září 2021 08:41

Evakuace vojáků a afghánských spolupracovníků z Afghánistánu se dotkla i britské královské rodiny, konkrétně prince Williama. Minulý měsíc se dozvěděl o tom, že jeho přítel – afghánský důstojník, uvízl v zemi i s rodinou. Vévoda z Cambridge proto zařídil, aby i s nejbližšími mohli nastoupit na letadlo do Velké Británie.

Můj muž plánuje autonehodu, Camilla je návnada. Našla se záhadná poznámka psaná Dianou

31. srpna 2021 07:26

Přestože od smrti princezny Diany letos uplyne už čtyřiadvacet let, na povrch stále vyplouvají nové skutečnosti. S těmi nejnovějšími, které veřejnost doslova šokovaly, přišel britský Daily Mail. Britská policie v souvislosti s jejím úmrtím vyslýchala i jejího někdejšího chotě prince Charlese. Objevila totiž závažnou zprávu, kterou princezna napsala těsně před svou smrtí. Co v ní stálo? A jak na obvinění reagoval britský monarcha?

reklama