Britský premiér řeší trapné situace. Jeho pes v „milostném puzení“ obskakuje nohy lidí

Britský premiér Boris Johnson uvedl, že mu dělá starosti „milostné puzení“ jeho psa, který obskakuje nohy všech okolo, čímž přivozuje trapné situace. Ministerský předseda o tom hovořil při setkání s policejními psovody v anglickém Guildfordu, informovala agentura DPA.

„Musíte si dělat starosti kvůli jeho milostnému puzení?“ ptal se Johnson policistů s ohledem na jejich psa Zorra. Dozvěděl se, že Zorro takovýmto projevem vnitřních pudů netrpí. „Můj pes je neustále... na nohách lidí,“ řekl Johnson.

Premiér a jeho nynější manželka Carrie si přivedli tehdy 15týdenní štěně Dilyn do Downing Street v září 2019. Od té doby se pes dostal opakovaně do centra pozornosti.

Jednou z obětí jeho „milostného puzení“ se stal někdejší klíčový Johnsonův poradce Dominic Cummings, což údajně umocnilo jeho zlost vůči majitelce psa Carrie Johnsonové. Sám Johnson jednou ve vzteku křičel: „Zastřelte toho zpropadeného psa,“ poté, co zvíře na venkovském sídle britských premiérů v Chequers u Londýna ohryzávalo nábytek a knihy.

Tagy: