reklama
CNN Prima News premiér

premiér

Výpis příspěvků ke štítku „premiér“

Babiš: Bartošovi se klidně postavím. Ukážeme občanům, že se nehodí na pozici premiéra

„Nemám s tím problém,“ reagoval premiér Andrej Babiš (ANO) v pořadu Nový den televize CNN Prima NEWS na dotaz, zda se postaví šéfovi Pirátů Ivanu Bartošovi v Ústeckém kraji v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny. Podle Babiše o tom rozhodne výbor hnutí ve středu 28. července. Bartoš už dříve řekl, že je mu „poměrně jedno“, zda se tak stane.

Babiš: Se synovou vymakanou postavou bych měl 10 procent navíc. Doma jsem kvazi-dědeček

Nejmladší děti premiéra Andreje Babiše (ANO) se o politické dění příliš nezajímají. Jeho dcera Vivien je prý ale nešťastná, že otec v politice působí. Syn Frederik zase spíš řeší holky, prozradil předseda vlády v rozhovoru CNN Prima NEWS. Dodal, že se synovou vymakanou postavou by měl o 10 procent víc ve volebních modelech, sám ale během pandemie přibral, poznamenal ve speciálním vysílání pořadu 360° Pavlíny Wolfové.

Blatný měl jako pravou ruku promořovače. Říkal jsem mu doktor Smrt, tvrdí Babiš

Bývalý ministr zdravotnictví Jan Blatný skončil mimo jiné i proto, že měl jako svou pravou ruku promořovače, řekl premiér Andrej Babiš ve speciálním vysílání pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Předseda vlády mu prý říkal doktor Smrt, nechtěl ale upřesnit, o koho konkrétně šlo. Zároveň uznal, že se vláda dopustila během boje s pandemií hned několika chyb, jednou z nich bylo rozvolnění opatření před vánočními svátky.

Sledujte ZÁZNAM: Premiér Babiš o tom, co si o politice myslí jeho manželka a děti

Jak vypadá soukromí českých vrcholných politiků? Co si o jejich působení myslí rodina či blízké okolí, v čem spatřují své přednosti a slabiny? To vše poodhalí speciální letní seriál 360° Pavlíny Wolfové. Prvním hostem rozhovorového speciálu je šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Pořad můžete sledovat živě v pondělí od 21:20 na CNN Prima NEWS nebo zde v článku.

Britský premiér Johnson míří do karantény. Potkal se s nakaženým ministrem

Aktualizováno

Britský premiér Boris Johnson a ministr financí Rishi Sunak se nakonec uchýlí do karantény poté, co byli v kontaktu s ministrem zdravotnictví Sajidem Javidem pozitivně testovaným na COVID-19, napsala agentura Reuters. Premiérova kancelář v něděli nejprve sdělila, že Johnson a Sunak nebudou muset v rámci pilotního programu podstoupit samoizolaci a místo toho budou denně testováni. Zpráva však vyvolala kritiku a Johnsonův úřad brzy oznámil, že ani jeden z politiků se pilotního programu nezúčastní.

Babiš junior přijel pomáhat na Moravu: Strach z otce nemám, ale unést mě může

S odklízením spoušti po tornádu na jihu Moravy přijel v neděli pomáhat i syn premiéra Andreje Babiše, Andrej Babiš mladší. CNN Prima NEWS řekl, že z otce strach nemá i přesto, že cítí hrozbu možného únosu. Setkat se s ním netouží. Kritizoval a parodoval i fotku, kterou si v Lužicích právě premiér s ministryní financí Alenou Schillerovou udělal v době, kdy byly zjišťovat rozsah škod.

Očkování proti covidu bude možné i bez registrace. Vyhrát můžete iPhone či tenisky

Od pondělí se v Praze otevřou nová očkovací centra, kde bude možné nechat se očkovat bez předchozí registrace. V obchodním centru Chodov se lidé mohou nechat naočkovat vakcínou Pfizer, na hlavním nádraží pak vakcínou Johnson & Johnson. Podmínkou je, že zájemce není na očkování nikde zaregistrován, ani nečeká na další dávku. Stát pro lidi, kteří se nechají na těchto místech očkovat, navíc připravil několik soutěží. Ve svém internetovém pořadu Čau, lidi to oznámil premiér Andrej Babiš (ANO).

reklama