CNN Prima News Broumovsko

Broumovsko

Výpis příspěvků ke štítku „Broumovsko“

Muž se zastal barmanky a útočník ho bodl do hrudníku. Bezdůvodně na mě vystartoval, popsal

V pondělí v noci se v centru Plzně odehrál jen těžko pochopitelný incident. Muž byl s přáteli ve městě, když narazil na opilého mladíka, který sprostě nadával barmance. Rozhodl se proto ženy zastat. Agresor ale následně zaútočil a zabodl mu nůž do hrudníku. Gentleman vyvázl díky velkému štěstí jen s lehčími zraněními. Útočníka, který z místa utekl, policisté dopadli a hrozí mu trestní stíhání.

Pěstiteli konopí z Broumovska hrozí až 18 let vězení. Žalobce mu „vysekl poklonu“ za zdatnost

Krajský soud v Hradci Králové začal rozplétat případ muže, který se podle spisu ve velkém živil výrobou marihuany. Drogu prodával v Česku i do Polska, díky čemuž si měl za devět let vydělat přes 30 milionů korun. Rostliny konopí údajně pěstoval velmi sofistikovaným způsobem. Nacházely se v pěstírnách, které byly ukryté v přepravních kontejnerech zakopaných v zemi.

Známý český aktivista prosí o pomoc, zmizel mu bratr. Poleščuk poslal smutný vzkaz

Policie hledá 26letého Alexeje Poleščuka z Náchodska, který měl ve středu večer nebo ve čtvrtek ráno odejít ze svého bydliště ve Zdoňově u Teplic nad Metují. Do současnosti o sobě nedal vědět. Podle policie existuje důvodná obava o jeho zdraví či život. Policie žádá při pátrání o pomoc veřejnost. Informovala o tom mluvčí Lucie Konečná.

Odstartovala série závodů Prima CUP. První vítězství slavili Flašarová a Adel

Závodem Generali Česká pojišťovna Stolové hory odstartoval dvanáctidílný seriál Prima CUP. V krajinné oblasti Broumovsko byl pro účastníky připraven po vydatném dešti nelehký okruh. Náročnosti přidaly i dopolední přeháňky, ale ani ty neodradily několik stovek účastníků, aby se postavili na start. V odpoledních hodinách jim pak bylo odměnou slunce.

Vlci na Broumovsku opět zabili několik ovcí. Útočí už i v blízkosti lidí

V Královéhradeckém kraji opět zaútočili vlci, upozornil europoslanec Tomáš Zdechovský na Twitteru. Podle něj ve městě Stárkov zabili dvě ovce a osm jich je zatím nezvěstných. Zdechovský zdůraznil, že vlci útočí blízko lidí. Na Broumovsku se během posledních týdnů odehrálo už několik vlčích útoků na ovčí stáda. Ztráty chovatelů tak jdou do statisíců až milionů ročně.