CNN Prima News brutalita

brutalita

Výpis příspěvků ke štítku „brutalita“

Utýraného muže měli uvařit a krmit jím prasata. Svědci soudu v Pardubicích popsali podezřelé

Jako rozdvojenou osobnost popsal jeden ze svědků muže spoluobžalovaného z únosu a umučení mladíka na Svitavsku v létě roku 2022. Pavel J. je podle něj za střízlivého stavu poměrně hodný člověk, ale pod vlivem alkoholu prý „přepne“ do opačného a stane se nebezpečným. „Je to Petr i Pavel,“ řekl před soudem jeho kamarád, který si odpykává trest ve vězení.

Obviněné z teroru v Moskvě Rusové nejspíš mučili, unikly i snímky. Jde o signál, tvrdí Just

Modřiny, podlitiny, stopy bití i bezvědomí. Čtyři podezřelé z teroristického činu v koncertní síni Crocus City Hall eskortovala policie k soudu v zuboženém stavu. Zatímco jeden z obviněných měl ovázanou hlavu kvůli uříznutému uchu, o které měl podle videí na sociálních sítích přijít během zatýkání, jiný ze čtveřice byl v soudní síni na lůžku a téměř nic nevnímal. Stav podezřelých vykazoval jasné známky mučení. Spolupracovník CNN Prima NEWS Jiří Just je přesvědčen, že zveřejňování snímků i záběrů krutého zacházení se zadrženými vysílá Rusko jasný signál oponentům.

Laxní řešení brutální šikany. Naštvaní rodiče z Blovic kritizují školu, podepisují petici

Aktualizováno

Nespokojeným rodičům ze západočeských Blovic se nelíbí postup vedení školy při řešení údajné šikany. Z toho důvodu sepsali petici, kterou hodlají předat městskému úřadu. Zastupitelé by se měli tématem zabývat. Vše odstartoval případ, kdy měli žáci nutit třináctiletou spolužačku k mimořádně perverzním praktikám.

Na mrtvoly mám štěstí, hájil se podezřelý z vraždy vrtačkou u Pardubic. Inspiroval ho Castro

Muž, který společně se svou přítelkyní čelí obvinění z brutální vraždy provedené vrtačkou v Libišanech na Pardubicku, vypovídal ve čtvrtek před soudem. Původně se přiznal, ale nyní tvrdí, že v době spáchání činu byl na nákupu. Již bývalí partneři tak své výpovědi otočili proti sobě a shazují vinu jeden na druhého. Obžalovaný se snažil líčení co nejdéle zdržet a pronesl, že bude „klidně mluvit hodiny jako Fidel Castro“.

Sousedé popsali hrůzu před smrtí Patrície, které vrah vyřízl srdce: Křičel, že ji zabije

Byli konfliktní, každý večer křičel, že ji zabije. Tak sousedé popisují vztah 48leté Patrície s partnerem Jozefem, který je podezřelý z její vraždy. Podle slovenských médií měl muž ženu napadnout nožem, odřezat části stehen i tváří a vyříznout jí orgány včetně srdce. Známí dvojice jsou z detailů činu v šoku, stejně jako celé Slovensko. Podezřelého, po němž policisté pátrali, zadrželi v pátek po poledni v bratislavské pivnici.

Hamás během míru jen přeskupí síly, tvrdí vojenský psycholog. Popsal hlavní chybu Západu

Zatímco Izraelcům jde o záchranu rukojmích, pro Hamás bude možné příměří znamenat přeskupení sil a oddech v boji. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to uvedl vojenský psycholog a psychoterapeut Daniel Štrobl. Zdůraznil, že vyhrát nad nenávistnou ideologií je nemožné, a proto je pro pro židovský stát představitelnější si na život vedle nepřátelského souseda navyknout. Za největší problém západní společnosti označil „projekci vlastních hodnot do výrazně odlišných civilizačních prostředí“.