CNN Prima News brutalita

brutalita

Výpis příspěvků ke štítku „brutalita“

Napadenou dívku po brutálním útoku v Ústí hledali policisté. Báli se o její život

30. ledna 2023 19:53

Policisté od neděle pátrali po napadené dívce, kterou její vrstevnice v Krásném Březně v Ústí nad Labem kopala do hlavy a bila ji pěstmi. Obávali se, že by mohla být v ohrožení života. Brutalita a intenzita útoku, který zachytilo video, totiž otřásla i zkušenými kriminalisty. Podle informací CNN Prima NEWS se dívku již podařilo vypátrat a policie nyní shání svědky útoku.

Útočníci kopali šéfa záchranky do hlavy. Dva dostali podmínku, recidivista míří za mříže

8. října 2021 14:31

Okresní soud v Sokolově v pátek odsoudil trojici mužů z brutálního napadení vedoucího sokolovské záchranné služby Petra Gottfrieda v Kraslicích. Dva útočníci byli obviněni z těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, další z ublížení na zdraví a všichni tři pak ještě z výtržnictví. V jednom případě soud uložil nepodmíněný trest v délce 36 měsíců a ve dvou podmíněný v délce deseti a 36 měsíců. Rozsudek není pravomocný, státní zástupce i jeden z obhájců si nechali lhůtu na odvolání.

Ženu umlátil a rozsekal, tělo se nenašlo. Hrůzné detaily vraždy, za kterou padlo doživotí

29. září 2021 13:19

Brutální vražda Kirby Nodenové šokovala v roce 2017 nejen městečko Marazion, ale i celou Anglii. Dvaatřicetiletou ženu připravil o život její partner Dean Lowe, a to obzvláště krutým způsobem. Nejdříve ji umlátil k smrti, následně rozřezal a kusy těla vyhodil do popelnice. Ačkoliv se tělo zavražděné nenašlo, Lowe dostal od soudu doživotí. Až nyní ale prosákly na veřejnost hrůzné detaily celého činu.

Obušky, pepřáky, zaklekávání. Policisté v Austrálii drsně trestají porušování lockdownu

25. září 2021 16:39

Austrálie se potýká s třetí vlnou pandemie koronaviru. Denně nyní přibývá kolem 1 600 nových případů. Země nařídila tvrdý lockdown a policie striktně vyžaduje dodržování opatření. Leckdy velmi brutálním způsobem. Na sociálních sítích se šíří mnoho videí, na kterých policisté srážejí lidi k zemi, zaklekávají je nebo je drží pod krkem.

Tvrdá realita v Afghánistánu: Vraždy dětí i zatýkání nevinných občanů, líčí exministr

26. srpna 2021 10:05

Tvrdou realitu se rozhodl na sociálních sítích sdílet bývalý ministr vnitra Afghánistánu Masúd Andarabi. Sdílel tři fotografie obětí Tálibánu, který v zemi upevňuje svou moc brutálními praktikami. Na fotografii je zesnulý malý chlapec, zavražděný starý muž od krve a zraněná malá holčička. „Tálibán se snaží vládnout terorizováním a zabíjením. Tato brutalita nutí lidi povstat, aby se chránili,“ napsal.

Dnes tě zabiju, vzpomíná na výhrůžky souseda znásilněná Nela. Předem říkal, co se mnou udělá

25. srpna 2021 13:41

Nejhorší vzpomínky, které jí po děsivém incidentu utkvěly v hlavě, byly ty, kdy cítila bezmoc. Alespoň tak popsala 30letá Nela Moravcová chvíle, kdy ji před téměř čtyřmi lety brutálně znásilnil a málem zavraždil soused. „Pronesl i větu: ,Víš, že tě dneska zabiju?‘ Připravoval mě na to, co bude, ale já to nemohla zpracovat,“ líčila v pořadu Interview na CNN Prima NEWS Moravcová.