reklama

Burešová dojala tisíce fanoušků. Pusťte si její klip a zároveň emotivní vzkaz synovi

Vyznání lásky pro svého syna Nathaniela zhmotnila herečka Eva Burešová v novém videoklipu Malý princ, který natočila pod taktovkou Václava Noida Bárty. Klip spatřil světlo světa v pondělí večer. Ani ne za den nasbíral 100 tisíc zhlédnutí a stal se jedničkou v kategorii Trendy. A lidé si ho nemohou vynachválit.

reklama

„Nádherná píseň plná emocí, děkujeme za ni a skláníme velkou poklonu,“ píše jedna z fanynek v komentářích pod videem na YouTube. „Evička má všechny krásné písničky, ale tahle je plná emocí.... Práva láska je mateřská. I slzy mi tekly z radostí,“ doplňuje další.

Videoklip se natáčel dva dny v pražském Planetáriu a v botanické zahradě v Troji. Je to téměř ukolébavka a vyznání lásky pro tříletého syna Evy Burešové. „Věděla jsem, že chci pro Nathanka napsat písničku, a tak jsem nakonec oslovila Vaška. Jsme kamarádi a vím, jak krásné videoklipy a skladby Vašek dělá. A tahle je tak krásná,“ komentovala spolupráci s Bártou Burešová.

/ fotografií

Herečka přiznala, že po zhlédnutí se jí draly slzy do očí. „Já jsem se dojímala pořád, během natáčení, po natáčení, i teď. Je to o tom, že chci Naťovi poděkovat, ukázat, že jsme spřízněné duše z minulých životů,“ vysvětlila Burešová.

Noid jako režisér i kameraman

Za kameru nového klipu Malý princ se postavil zmíněný muzikant Václav Noid Bárta, který je i ostříleným režisérem. Vlastní společnost Paranoid Studio, která celé natáčení zaštiťovala. „Já se postaral o hudbu, kameru, střih, režii a moje Eliška zase o text. Šlo to tak krásně dohromady, že nebylo potřeba něco jiného vymýšlet,“ prohlásil Noid.

Klip „vystřelili do světa“ v pondělí večer a oba by byli moc rádi, kdyby se písnička i její příběh lidem líbily. „Myslím, že každý rodič se v té skladbě najde. Je to takové téma. Ale i těm, kdo děti nemají, se může líbit. Každý rodič své dítě miluje a tohle je můj vzkaz a přání,“ dodala hvězda Slunečné.

Eva Burešová se synem
Eva Burešová se synem
Zdroj: CNN Prima NEWS

K tématu

Další hlavní zprávy

Volby 2021

Překvapivý průzkum CVVM: Babiš by ve volbách porazil Piráty i ODS a spol.

Překvapivý průzkum CVVM: Babiš by ve volbách porazil Piráty i ODS a spol.

Volby by nyní vyhrálo hnutí ANO s 24,5 procenta hlasů. Piráti a STAN by měli 22,5 procenta, koalice Spolu zase 19,5 procenta. Do Sněmovny by podle CVVM dostaly také SPD, KSČM a ČSSD. Veškeré průzkumy z předchozích týdnů přitom favorizovaly koalici Pirátů a STAN. Jednotlivé průzkumy používají různé metodiky, proto je nelze navzájem příliš srovnávat. Vedení hnutí ANO přesto působí jako překvapení.

Slovensko

O2 na Slovensku dočasně zablokovalo oblíbený portál Twitch. Kvůli jedinému uživateli

O2 na Slovensku dočasně zablokovalo oblíbený portál Twitch. Kvůli jedinému uživateli

Slovenská pobočka mobilního operátora O2 dočasně blokovala přístup na populární streamovací portál Twitch. Důvodem bylo rozhodnutí soudu, který na žádost slovenského Úřadu pro regulaci hazardních her (ÚRHH) zakročil proti jednomu z uživatelů. Protože ale nešlo blokovat konkrétní profil osoby, šla mimo hru celá stránka. Nakonec ÚRHH i O2 přehodnotily situaci a server opět zpřístupnily, uvedl slovenský operátor pro CNN Prima NEWS.

Babiš před summitem EU: S Ruskem jsme na bodě mrazu, od Orbána chci vysvětlení
Nebe, mrak 9. Dojatý pošťák našel dívku, která napsala dopis zesnulému otci
reklama
reklama
Zákrok v Teplicích působí na Romy jako veřejná poprava, říká člen rady vlády

Ústecký kraj

Domácí zpravodajství

Předvolební vysílání na CNN Prima NEWS startuje 1. července velkou politickou diskusí
Další články
reklama
reklama