CNN Prima News Carlo Ancelotti

Carlo Ancelotti

Výpis příspěvků ke štítku „Carlo Ancelotti“

Žádné galeje. Carlo je pohodář, umí odhodit kamennou tvář, říká o Ancelottim Jankulovski

28. května 2022 06:37

Divoce běhá u autové čáry, na krku má konstantně naběhlou žílu, neustále pokřikuje na rozhodčího, při gólových oslavách se člověk skoro bojí o jeho zdraví. Tak přesně takovým fotbalovým trenérem není Carlo Ancelotti. Vážnou tvář italského elegána velmi dobře zná bývalý reprezentant Marek Jankulovski, který pod ním strávil čtyři roky v AC Milán. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS specifického trenéra přibližuje.

Real Madrid, mistr comebacků: Další senzace kurzům navzdory, odvážní sázkaři měli žně

5. května 2022 14:39

Real Madrid by měl dostat patent na návraty. Ve fotbalové Lize mistrů dokázal otočit nepříznivý vývoj v osmifinále, čtvrtfinále i v semifinále. A právě to, co „bílý balet“ předvedl ve středeční odvetě proti Manchesteru City, bude figurovat v jeho bohatých fotbalových dějinách velmi vysoko. Kdybyste v 89. minutě spíše z legrace vsadili na postup party Carla Ancelottiho deset korun, vydělali byste si dva tisíce.

Krutý paradox Evertonu. Utrácel více než Liverpool, na rozdíl od něj prožívá katastrofu

29. dubna 2022 07:14

Mezi dvěma fotbalovými rivaly z Liverpoolu je větší propast než kdy jindy. Everton se snaží zabránit obrovskému průšvihu, kterým by sestup z nejvyšší anglické soutěže po 71 letech jistě byl. Nepřátelé z Anfieldu mezitím mají možnost v jedné sezoně získat čtyři trofeje. Jedná se o velký paradox při pohledu na to, jak oba týmy za posledních šest let utrácely.

Slavný fotbalový kouč Ancelotti se stal terčem posměchu. Videohra FIFA ho znetvořila

10. října 2020 22:58

Populární videohra FIFA se rok od roku snaží co nejvěrněji na obraz dostat reálnou podobu fotbalistů. Z virtuálních postav jsou často takřka dokonalé klony opravdových profesionálů. Poslední dobou zařazuje společnost EA Sports, která stojí za vznikem slavné série, také jednotlivé trenéry. Ti ve hře v drtivé většině případů působí, jako by vypadli z oka skutečným koučům. Krutou výjimkou v nejnovějším vydání je však Ital Carlo Ancelotti.