Mareš prozradil, zda s Monikou opravdu čekají dvojčata. Jména už máme, pochlubil se

Leoš a Monika Marešovi

Leoš Mareš se těší na potomka

Už za pár měsíců přivítá na svět Leoš Mareš s manželkou Monikou potomka. Oba se na něj už moc těší, a i když jeho pohlaví zatím neznají, jméno už prý mají vymyšlené. V nedávné době se navíc v médiích objevily spekulace, že by známý pár mohl čekat dokonce dvojčata. Jak to tedy ve skutečnosti je?

Na nový přírůstek do rodiny se zamilovaná dvojice moc těší. „Těšíme se a odpočítáváme dny,“ svěřil se ve vysílání CNN Prima NEWS Mareš.

Radostnou zprávu o tom, že se těší na svého třetího potomka, prozradil moderátor před pár měsíci přímo v živém vysílání na rádiu Evropa 2. Na sociálních sítích pak sdílel obrázek čápa nesoucího miminko s komentářem „Klokan přiletí v březnu“.

Nyní se objevují spekulace, že známý český pár čeká dvojčata. „Doufám, že se na dalším screeningu neobjeví nějaký skrytý člověk. Ne, že bych mu chtěl upřít existenci, ale myslím si, že jedno dítě bude stačit,“ okomentoval s humorem Mareš. Reportérce CNN Prima NEWS se také svěřil, že už mají vymyšlená i jména pro miminko, prozradit je ale zatím nechce. „Pohlaví nevíme. Výhodou je, že když něco nevíte, tak to nemůžete propálit,“ poznamenala televizní hvězda.

Mareš se s Monikou oženil v roce 2018. Pro jeho lásku to bude první potomek, pro známého moderátora už třetí. Z prvního manželství s moderátorkou Monikou Poslušnou už má syny Jakuba a Matěje.

Tagy: