reklama

Mareš prozradil, zda s Monikou opravdu čekají dvojčata. Jména už máme, pochlubil se

Už za pár měsíců přivítá na svět Leoš Mareš s manželkou Monikou potomka. Oba se na něj už moc těší, a i když jeho pohlaví zatím neznají, jméno už prý mají vymyšlené. V nedávné době se navíc v médiích objevily spekulace, že by známý pár mohl čekat dokonce dvojčata. Jak to tedy ve skutečnosti je?

reklama

Na nový přírůstek do rodiny se zamilovaná dvojice moc těší. „Těšíme se a odpočítáváme dny,“ svěřil se ve vysílání CNN Prima NEWS Mareš.

Radostnou zprávu o tom, že se těší na svého třetího potomka, prozradil moderátor před pár měsíci přímo v živém vysílání na rádiu Evropa 2. Na sociálních sítích pak sdílel obrázek čápa nesoucího miminko s komentářem „Klokan přiletí v březnu“.

Nyní se objevují spekulace, že známý český pár čeká dvojčata. „Doufám, že se na dalším screeningu neobjeví nějaký skrytý člověk. Ne, že bych mu chtěl upřít existenci, ale myslím si, že jedno dítě bude stačit,“ okomentoval s humorem Mareš. Reportérce CNN Prima NEWS se také svěřil, že už mají vymyšlená i jména pro miminko, prozradit je ale zatím nechce. „Pohlaví nevíme. Výhodou je, že když něco nevíte, tak to nemůžete propálit,“ poznamenala televizní hvězda.

Mareš se s Monikou oženil v roce 2018. Pro jeho lásku to bude první potomek, pro známého moderátora už třetí. Z prvního manželství s moderátorkou Monikou Poslušnou už má syny Jakuba a Matěje.

Tagy:

Hlavní zprávy

K Landovi se na demonstraci přidá Pirát Dostál i část senátorů. Nespojujeme se, tvrdí

V neděli odpoledne se na Václavském náměstí v Praze uskuteční demonstrace za svobodu a občanská práva, které by se měli zúčastnit zástupci SPD, hnutí Chcípl PES nebo zpěvák Daniel Landa. Podle informací CNN Prima NEWS tam promluví ale i Pirát Ondřej Dostál či senátorka Alena Dernerová. Ta upozornila, že se s ostatními řečníky ale nespojují. Že má jít o apolitickou akci zdůraznil i svolavatel demonstrace a šéf Svobodných Libor Vondráček.

Sledujte ŽIVĚ jednání Sněmovny: Poslanci by mohli začít řešit korespondenční volbu

Aktualizováno

Poslanci se v úterý nakonec nebudou zabývat novelou pandemického zákona, a to kvůli vetu SPD. Vláda chtěla, aby Sněmovna schválila předlohy zrychleně ve stavu legislativní nouze, ráno se i na toto téma sešly výbory. Proti schválení zmíněné novely se přímo na Malostranském náměstí koná demonstrace, kterou organizuje iniciativa Chcípl PES. Zákonodárci by se však mohli začít zabývat korespondenční volbou. Schůze pléna pokračuje odpoledne, živě ji můžete sledovat v tomto článku.

Emotivní slova Davidové: Jsem na dně. Nejsme stroje, lidé nám ale dávají vše sežrat

Lidi nás často berou jako stroje. Ale my jsme taky lidi a také máme své osobní problémy. To jsou nedávná slova největší české biatlonové hvězdy Markéty Davidové. V dokumentu pro společnost Red Bull se rozpovídala o tom, jak je těžké dělat nyní v Česku nadmíru populární sport. Zejména v případě, kdy se jí na krku nehoupe medaile a závod se zkrátka nepovede.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

reklama

Domácí zpravodajství

Dolejš ze slavné kapely Šlapeto umíral o samotě. Před smrtí zanechal mrazivý vzkaz

Smrt kapelníka legendární skupiny Šlapeto Radana Dolejše zasáhla jeho blízké, kolegy a také příznivce. Tělo známého hudebníka nalezli v neděli hasiči v jeho bytě. Co bylo příčinou úmrtí, si nechává rodina pro sebe. Dolejš přitom až do poslední chvíle komunikoval se svými fanoušky na sociálních sítích. Několik dní před smrtí tam sdílel vzkaz, ze kterého mrazí.

reklama