reklama

Černý pasažér v Brně okradl revizorku. Hrozí mu dva roky odnětí svobody

O rizikovém povolání se začátkem června v dopoledních hodinách přesvědčila revizorka brněnského dopravního podniku. Během kontroly s ní totiž odmítl spolupracovat neznámý mladík. Vše pak vyvrcholilo na zastávce Nemocnice Milosrdných bratří, kde do ní prudce strčil a přitom jí z kapsy vytáhl služební telefon a čtečku na elektronické jízdenky.

reklama

„Jakmile chtěla žena na černého pasažéra přivolat policii, muž do ní prudce strčil a přitom jí z kapsy šikovně vytáhl služební telefon a čtečku na elektronické jízdenky,“ potvrdil v pondělí policejní mluvčí Petr Vala.

S kořistí v hodnotě necelých osmi tisíc korun muž z místa okamžitě utekl. „Přestože se podařilo odhozený přístroj u popelnic poměrně brzy najít, hrozí muži v případě dopadení až dva roky ve vězení,“ dodal Vala.

Mladý muž hubené postavy je vysoký zhruba 175 cm. Oblečen byl do zelené košile a tmavých kalhot. Zvláštním poznávacím znamením byla dlaha na pravé ruce. V případě, že muže poznáváte, neváhejte kontaktovat linku tísňového volání 158.

K tématu

Další hlavní zprávy

Domácí

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

  • Aktualizováno

Českem stále rezonují dozvuky nedělní demonstrace na Staroměstském náměstí. Původně poklidný protest přerostl v násilné střety mezi částí demonstrantů a policisty. Podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) rozpoutali násilnosti fotbaloví chuligáni. Fanoušci ostravského Baníku, kteří byli jedni z hlavních iniciátorů spojení ultras a chuligánských skupin z celé republiky, to ale vidí jinak. Ve vyjádření pro CNN Prima NEWS z rozpoutání násilností viní policisty. Ti to ale odmítají, podle nich to nedává smysl.

Domácí

Bezpečnostní expert o protestu: Policie zakročila správně, chuligáni vyhledávají střet

Bezpečnostní expert o protestu: Policie zakročila správně, chuligáni vyhledávají střet

Koně, slzný plyn a vodní děla na straně policie. Z opačné strany lahve, kameny a dělobuchy. Nedělní pražská demonstrace proti vládním opatřením se zvrhla v násilnosti. Policie předvedla 144 lidí, z nich stíhá 14. Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) požaduje nejvyšší možné tresty jak pro organizátory, tak pro účastníky, kteří nedodržovali rozestupy a neměli roušky. Částky mohou jít do milionů korun. Nedělní demonstraci se věnoval i pořad 360° Pavlíny Wolfové.

reklama
Zadržený Berbr rezignoval na všechny své funkce ve fotbale. Končí také Chovanec
Desetitisíce lidí ve Francii uctili památku setnutého učitele. Podpořili je i imámové
Američané žasnou: Jak se mohlo Česko stát z premianta koronavirovým odpadlíkem?
Nový policejní systém za vteřinu rozpozná obličej. Praha ho v ulicích nechce
reklama
reklama
Hrdinové nedělní demonstrace. Na policejní koně létaly dlažební kostky, přesto vydrželi

Krimi

Domácí zpravodajství

V karanténě je šéf krizového štábu Hamáček i zbytek vedení ČSSD
Další články
reklama
reklama