reklama

Černého pasažéra při útěku z tramvaje v Brně srazilo auto. Zvedl se a běžel dál

O tom, že jezdit bez jízdenky a následně utíkat před revizorem se nevyplácí, se na vlastní kůži přesvědčil jeden z cestujících v Brně. Toho na útěku z tramvaje srazilo projíždějící auto. Vše navíc natočily kamery a teď po černém pasažérovi pátrají policisté.

reklama

Na tuhle kontrolu jízdenek černý pasažér z Brna nejspíš jen tak nezapomene. Jen několik okamžiků poté, co nastoupil do tramvaje, ho totiž překvapil revizor. Muž se ale nehodlal jen tak vzdát. Aby se pokutě vyvaroval, zvolil před revizorem útěk.

Počkal tedy, až vůz zastaví v další zastávce. Když se otevřely dveře, revizorovi se vysmekl, ze dveří doslova vyskočil a běžel pryč. Nevšiml si ovšem toho, že kolem tramvajového ostrůvku zrovna projíždělo auto. Ani čelní náraz a tvrdý pád na beton však muže nezastavil. Jakmile si posbíral všechny své osobní věci, z místa utekl. Celý bizarní incident se odehrál u brněnského kulturního centra Semilasso.

„Naši revizoři se čas od času setkávají se situací, že pasažér bez platného jízdního dokladu se jim snaží uniknout. Oni mají pravomoc, že takového cestujícího mohou zadržet, ovšem za splnění podmínky, že nedojde k ohrožení jejich – nebo kohokoli jiného – zdraví či života. Takovou situaci ani já, ani nikdo z mých kolegů nepamatujeme,“ uvedla mluvčí Dopravního podniku města Brno Hana Tomaštíková.

Černý pasažér tak šokovanému řidiči způsobil na autě zhruba 15tisícovou škodu. Teď muže, kterému se jízda načerno výrazně prodraží a navíc způsobil dopravní nehodu, hledají policisté. Pokud ho poznáváte, volejte bezplatnou linku 158, případně naši Krimilinku.

Na průběh celého incidentu se můžete podívat zde:

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Rakousko zavádí zákaz nočního vycházení a zavírá restaurace, koronavirus se šíří rychle

Rakousko zavádí zákaz nočního vycházení a zavírá restaurace, koronavirus se šíří rychle

Kvůli rychlému nárůstu počtu nakažených koronavirem v posledních dnech zavede Rakousko od úterý 3. listopadu zákaz nočního vycházení. Zrušena bude velká většina společenských akcí, restaurace budou smět fungovat pouze přes výdejová okénka či roznáškovou službu. Zavřít budou muset muzea, divadla či plavecké bazény. Hotely nebudou moci ubytovávat turisty. Zpřísnění opatření dnes podle agentury APA oznámil kancléř Sebastian Kurz.

reklama
Těhotenské vyšetření před nemocnicí. Byl to můj nápad, vysvětlila česká biatlonistka
Jan Werich zemřel před 40 lety: Jeho život humorný nebyl, říká syn Jiří. S otcem se nepotkal
Jak si v televizi naladíte program CNN Prima NEWS? Tady je detailní návod
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Chřipka versus COVID-19. Jak poznáme, že máme koronavirus

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Hamáček: Babiš do opatření razantně vstupoval a rozhodoval, měla by to prošetřit komise
Nakazilo se už 10 tisíc zdravotníků, nemocnice nestíhají. Nejhůř jsou na tom čtyři kraje
Jak nemá vypadat krizové řízení. Opozice kritizuje Havlíčkův plán na otevírání obchodů
Faltýnek může skončit i jako šéf poslanců ANO. Jeho kolegové rozhodnou v listopadu
Další články
reklama
reklama