Černého pasažéra při útěku z tramvaje v Brně srazilo auto. Zvedl se a běžel dál

O tom, že jezdit bez jízdenky a následně utíkat před revizorem se nevyplácí, se na vlastní kůži přesvědčil jeden z cestujících v Brně. Toho na útěku z tramvaje srazilo projíždějící auto. Vše navíc natočily kamery a teď po černém pasažérovi pátrají policisté.

Na tuhle kontrolu jízdenek černý pasažér z Brna nejspíš jen tak nezapomene. Jen několik okamžiků poté, co nastoupil do tramvaje, ho totiž překvapil revizor. Muž se ale nehodlal jen tak vzdát. Aby se pokutě vyvaroval, zvolil před revizorem útěk.

Počkal tedy, až vůz zastaví v další zastávce. Když se otevřely dveře, revizorovi se vysmekl, ze dveří doslova vyskočil a běžel pryč. Nevšiml si ovšem toho, že kolem tramvajového ostrůvku zrovna projíždělo auto. Ani čelní náraz a tvrdý pád na beton však muže nezastavil. Jakmile si posbíral všechny své osobní věci, z místa utekl. Celý bizarní incident se odehrál u brněnského kulturního centra Semilasso.

„Naši revizoři se čas od času setkávají se situací, že pasažér bez platného jízdního dokladu se jim snaží uniknout. Oni mají pravomoc, že takového cestujícího mohou zadržet, ovšem za splnění podmínky, že nedojde k ohrožení jejich – nebo kohokoli jiného – zdraví či života. Takovou situaci ani já, ani nikdo z mých kolegů nepamatujeme,“ uvedla mluvčí Dopravního podniku města Brno Hana Tomaštíková.

Černý pasažér tak šokovanému řidiči způsobil na autě zhruba 15tisícovou škodu. Teď muže, kterému se jízda načerno výrazně prodraží a navíc způsobil dopravní nehodu, hledají policisté. Pokud ho poznáváte, volejte bezplatnou linku 158, případně naši Krimilinku.

Na průběh celého incidentu se můžete podívat zde:

Tagy: