reklama

Češka se stala hvězdou pákistánské televize. Vzala si tam o 40 let mladšího muže

Pětašedesátiletá česká učitelka angličtiny se stala hvězdou pákistánské televize. Za svou o 40 let mladší láskou se vypravila až do dalekého Pákistánu, a to rovnou na veselku. Manželé už spolu žijí několik měsíců. V budoucnu se spolu plánují přestěhovat do Čech.

reklama

Pákistánská svatba bývá opravdovou společenskou událostí. Právě takovou veselku si přijela užít  i 65letá Češka, kterou do tamní exotické země přivedla láska k o 40 let mladšímu muži. „Nemůžu za to, že jsem stará. Několikrát mě požádal o ruku přes Messenger. Říkala jsem, že si ho nechci vzít. Ale nakonec jsem jeho nabídku přijala,“ svěřila se Češka.

„Když nejsi se mnou, cítím, že umírám. Jsi moje láska, královna mých snů. I love you, you are můj miláčku, anděli, heráčku,“ řekl pákistánské televizi 25letý Abdulláh.

Pár se seznámil na sociální síti. A protože mladík nemohl jet ke své milováné, přijela ona za ním. Žena neváhala a vydala se na dlouhou cestu až do pákistánské provincie Pandžábu. „Svedla jsem dlouhý boj na pákistánském velvyslanectví v Praze. Byla jsem tam snad třikrát. Štvalo mě, že mi nechtěli dát vízum. Říkala jsem jim, že tam opravdu chci jet, že je to můj velký sen,“ svěřila se. Kvůli své lásce učitelka angličtiny konvertovala k islámu.

Přestože se české učitelce v Pákistánu podle jejích slov líbí, novomanželé teď plánují společný život v České republice. Musí však vyřídit potřebné dokumenty pro novomanžela. „Chybí mi rodina a domov, bez svého Abdulláha ale nepoletím,“ doplnila.

K tématu

Další hlavní zprávy

Blatný chce výměnu hlavní hygieničky Rážové. Babiš s ní není spokojený
Rozhovor s Meghan a Harrym se blíží. Vévodkyně od veřejnosti čelí drsné kritice
Povinné testování státních zaměstnanců od 10. března? Mimořádně se proto sejde vláda
Letos žádná maturitní zkouška, navrhuje Babiš. Místo ní by stačil průměr známek
reklama
reklama
Nová studie: Můžete se nakazit covidem třeba po dotyku nákupního vozíku?

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Blatný: Lidé nad 65 let by se mohli k očkování hlásit v dubnu. Vakcíny neschovávejme
KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Velký přehled nemocnic: Vyčerpání, nakažený personál, rušení operací. Kde je nejhůř?
Další články
reklama
reklama