reklama

Češka se stala hvězdou pákistánské televize. Vzala si tam o 42 let mladšího muže

Pětašedesátiletá česká učitelka angličtiny se stala hvězdou pákistánské televize. Za svou o 42 let mladší láskou se vypravila až do dalekého Pákistánu, a to rovnou na veselku. Manželé už spolu žijí několik měsíců. V budoucnu se spolu plánují přestěhovat do Čech.

reklama

Pákistánská svatba bývá opravdovou společenskou událostí. Právě takovou veselku si přijela užít  i 65letá Češka, kterou do tamní exotické země přivedla láska k o 42 let mladšímu muži. „Nemůžu za to, že jsem stará. Několikrát mě požádal o ruku přes Messenger. Říkala jsem, že si ho nechci vzít. Ale nakonec jsem jeho nabídku přijala,“ svěřila se Češka.

„Když nejsi se mnou, cítím, že umírám. Jsi moje láska, královna mých snů. I love you, you are můj miláčku, anděli, heráčku,“ řekl pákistánské televizi 23letý Abdulláh.

Pár se seznámil na sociální síti. A protože mladík nemohl jet ke své milováné, přijela ona za ním. Žena neváhala a vydala se na dlouhou cestu až do pákistánské provincie Pandžábu. „Svedla jsem dlouhý boj na pákistánském velvyslanectví v Praze. Byla jsem tam snad třikrát. Štvalo mě, že mi nechtěli dát vízum. Říkala jsem jim, že tam opravdu chci jet, že je to můj velký sen,“ svěřila se. Kvůli své lásce učitelka angličtiny konvertovala k islámu.

Přestože se české učitelce v Pákistánu podle jejích slov líbí, novomanželé teď plánují společný život v České republice. Musí však vyřídit potřebné dokumenty pro novomanžela. „Chybí mi rodina a domov, bez svého Abdulláha ale nepoletím,“ doplnila.

Tagy:

Hlavní zprávy

Vědci stvořili živé roboty, kteří se sami rozmnožují. Byl to pro mě šok, přiznal expert
Věda a technologie

Vědci stvořili živé roboty, kteří se sami rozmnožují. Byl to pro mě šok, přiznal expert

Američtí vědci, kteří stvořili první živé stroje známé jako xenoboti, přišli s další převratnou informací – tyto formy života jsou nyní schopné se rozmnožovat, a to zcela jiným způsobem než rostliny nebo živočichové. Xenoboti by tak v budoucnu mohli posloužit například při ochraně životního prostředí nebo i v medicíně, informuje web stanice CNN.

Spojil Babiše a Fialu: Mělo to přijít už dávno. Jak chce očkovat milion lidí za týden?

Designovaný premiér Petr Fiala (ODS) a premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) se kvůli pandemii koronaviru měli spojit už dávno, míní stomatolog z iniciativy Lékaři pomáhají Česku Radek Mounajjed, který zorganizoval úterní tiskovou konferenci obou politiků. Třetí dávkou vakcíny proti koronaviru chce v Česku naočkovat milion lidí za týden, ideálně za ten příští. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS vysvětlil, jaký má plán.

Záhadná smrt šestileté dívky, rodiče viní lékaře. Tvrdili, že léčba je kvůli autismu těžká

Nejasnosti kolem smrti své dcery chtějí vyjasnit Rachel a Luke Bradfordovi z Velké Británie. Lékaři totiž v létě 2017 poslali šestiletou Coco z pohotovosti domů, přestože v sobě nedokázala udržet žádné tekutiny. Šlo podle nich jen o zánět trávicí soustavy. Dívka později v nemocnici zemřela na vícečetné selhání orgánů. Rodiče obviňují nedůsledné lékaře ze zanedbání péče. Ti údajně tvrdili, že je Coco těžké léčit, protože trpí autismem. Nyní probíhá oficiální prošetření příčin smrti u soudu.

Prymula: S očkováním dětí bych počkal. Na trhu je pro ně bezpečnější vakcína než Pfizer

Očkovat, či neočkovat malé děti proti nemoci COVID-19? Otázka, na kterou hledá odpověď většina rodičů. Zatímco stanovisko ministra zdravotnictví i České vakcinologické společnosti mluví jasně, další odborníci už si tak jistí nejsou. Například Roman Prymula v rozhovoru pro CNN Prima NEWS doporučuje počkat. Ve schvalovacím procesu je podle něj vakcína Valneva, která je pro děti bezpečnější.

reklama

Domácí zpravodajství

Babiš prezidentem? Pokládat věnce a pronášet projevy by ho asi nebavilo, míní politolog

Andrej Babiš (ANO) má největší šanci stát se prezidentem České republiky. Pokud by se volby uskutečnily teď, dosluhující premiér by v druhém kole o funkci hlavy státu stál proti generálovi Petru Pavlovi, tvrdí průzkum agentury Median pro deník MF Dnes. „Babiš by musel po zvolení hodně klást věnce a pronášet projevy, to by ho asi tolik nebavilo. Ale zase by mohl být dál ve vysoké politice,“ zpochybňoval kandidaturu šéfa ANO v pořadu 360° na CNN Prima NEWS politolog Lukáš Jelínek.

Válek chce vyměnit hlavní hygieničku. Svrčinová by se měla starat o jídlo ve školách

Budoucí ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) chce změnu na postu hlavní hygieničky. Nepočítá s tím, že by tuto funkci nadále zastávala Pavla Svrčinová. Je odbornice na výživu, a měla by se tedy na ni zaměřit. S odkazem na mluvčího TOP 09 a AntiCovid týmu koalice Spolu Vladana Vaňka to napsal Deník N. Kdo by měl Svrčinovou nahradit, Vaněk nesdělil. Na dotaz podle webu nereagoval ani Válek.

reklama