CNN Prima News Češka

Češka

Výpis příspěvků ke štítku „Češka“

Dojemné setkání po čtyřech letech. Tereza H. měla v Pákistánu vzácnou návštěvu

30. března 2022 11:23

Z vězení ji propustili už na konci loňského roku, dodnes však Tereza H. zůstává v Pákistánu. Do jejího případu se vložili celníci, kteří jí nechtějí vydat pas ani osobní věci. Čekání jí alespoň začátkem tohoto týdne zpříjemnila milá návštěva. Podle informací deníku Blesk za Terezou H. do Islámábádu dorazil její otec.

Kancléřka Merkelová se za smrt mé ženy ani neomluvila, říká pozůstalý po zemřelé Češce

19. prosince 2021 05:43

Před pěti roky, 19. prosince 2016, najel islámský terorista a tuniský kriminálník Anis Amri do davu na berlínském náměstí Breitscheidplatz. Na místě zahynulo 11 lidí, mezi nimi také Češka Naďa Čižmárová. Následně zemřely ještě další dvě osoby. Omluvy od německé kancléřky Angely Merkelové jsme se nedočkali, říká v otevřeném rozhovoru pro CNN Prima NEWS manžel zesnulé Češky Petr Čižmár.

Exkluzivní rozhovor s otcem zesnulé Češky: Musím bojovat. Už 10 dnů ale nejím

13. prosince 2021 14:59

Nedá se to popsat, musím ale bojovat. City v sobě potlačuji, sdělil otec zesnulé Češky v exkluzivním rozhovoru CNN Prima NEWS s tím, že musí být silný, protože jí chce být přítomný na pohřbu. Nastínil, že se zadrženým mužem měla mít jeho dcera vztah. Dodal také, že policie neudělala vše pro to, aby Petru S. včas našla. Dvaatřicetiletá žena byla pohřešovaná dva týdny, její tělo měla najít skupina dětí v neděli před polednem.