CNN Prima News Chance

Chance

Výpis příspěvků ke štítku „Chance“

Vsaďte si na mě, vyzývá Babiš k hazardu. Bookmakeři ale mají o vítězi už dávno jasno

26. ledna 2023 14:54

Kandidát na prezidenta Andrej Babiš (ANO) se snaží v posledních chvílích přesvědčit váhající voliče. Na sociálních sítích vyzývá k tomu, aby si na něj lidé vsadili. Bookmakeři totiž vypsali na jeho výhru vysoký kurz, který značí menší pravděpodobnost úspěchu ve volbách. Naopak kurz na Petra Pavla už od konce prvního kola neustále klesá. Babišův protivník je tak u sázkových kanceláří jasným favoritem.

Němce přejedeme, věří sázkaři. Na MS v hokeji už poslali miliardu, co způsobil Pastrňák?

26. května 2022 09:12

Před čtvrtečním zápasem pravdy na MS v hokeji proti Německu sázkaři české hokejové reprezentaci věří. Na čtvrtfinále během několika prvních hodin po oznámení soupeře vsadili miliony. Celkem kanceláře přijaly během šampionátu sázky za více než miliardu korun. Kolik Čechů pak věří ve zlato tuzemského národního týmu a jak tipéry ovlivnil příjezd hvězdy NHL Davida Pastrňáka?

Kdo z vlády skončí už příští rok? Podle kurzů má namále Válek, Gazdík by měl vydržet

31. prosince 2021 09:15

Noví členové vlády se možná ještě nestihli pořádně ohřát ve svých kancelářích, přesto se ve virtuálním světě sázek už spekuluje, který ministr by si mohl balit kufry jako první. Zatímco šéf školství Petr Gazdík (STAN) bude prý v čele resortu i na konci roku 2022, budoucnost ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09) je podle sázkařů a kanceláří daleko méně jistá.

Volby podle sázkařů: Bartoš díky Starostům ovládne Ústí, na Volný blok čeká Sněmovna

7. října 2021 22:08

Stejně jako u velkých sportovních událostí jsou i volby tématem pro sázkaře. Lidé nejčastěji dávají své peníze na výhru hnutí ANO. Najdou se ale také velmi riskantní sázky, například celkový triumf SPD může jednomu odvážlivci přinést miliony. Tipéři naopak příliš nevěří, že se do Sněmovny dostane ČSSD, zisk pěti procent však očekávají u Volného bloku.

V srdci Češi, ale co když jde o peníze? Sázkaři nemají před zápasem s Dány favorita

3. července 2021 13:11

Sobotní čtvrtfinále fotbalového Eura mezi Českem a Dánskem se nezadržitelně blíží. Utkání kromě sportovních nadšenců přitahuje také sázkaře. Ti čeští už do svých tipů dali přes 10 milionů korun, ne všichni ale věří svěřencům trenéra Jaroslava Šilhavého. Fotbalové nadšence nezajímá jen samotný výsledek, věří například i tomu, že se prosadí český střelec Patrik Schick.