Chcete potkat herce ze Slunečné? Decastelo prozradila kde, a naznačila, jak seriál dopadne

Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita dělá radost po celé republice. Kdo z herců zavítá Slunečným autobusem do Náchodu a Brna prozradila herečka Eva Dacastelo. V pořadu CNN Prima NEWS Nový den také naznačila, jak dopadne seriál Slunečná.

Slunečný autobus čekají poslední dvě zastávky, na kterých se zájemci mohou osobně potkat s řadou herců z oblíbeného seriálu.

„Máme zásadu, že neodjíždíme do té doby, dokud se s námi všichni nestihnout vyfotit, popovídat si s námi, nechat si podepsat plakáty,“ popsala v pořadu Nový den herečka Eva Decastelo. V pátek autobus zamíří do Náchoda a v neděli do Brna. Akce se vždy koná od 14 hodin.

„Do Náchodu zavítá zlá sestra Silva – herečka Barbora Lánová, herec Lukáš Langmajer a moje spoludrbna Regina Řandová. Zazpívá nám i Petr Kotvald, na konci hraje písničku Mumuland a vždy to všechny roztančí,“ prozradila.

Na nedělní zastávce v Brně pak vystoupí herci Lukáš Langmajer, Karel Zima, a herečky Denisa Nesvačilová a Kristýna Kociánová. „Mohu prozradit i překvapení, dorazí i malá Babu – Adélka Dobešová, která bude také zpívat,“ dodala Decastelo. Babu hraje ve Slunečné dceru Sylvy Popelkové.

„Musím říct, že jsem nikdy nemoderovala akci, která by byla plná radosti. Podle mě ještě nikdy v historii žádného seriálu nedošlo k tak intenzivnímu propojení mezi herci a fanoušky,“ pochvalovala si herečka, která zároveň celou akci moderuje.

A čemu to přisuzuje? „Myslím, že je to tím krásným příběhem – je to pohádka. Když neustále čteme jednu špatnou zprávu za druhou, tak chceme vidět, že dobro vyhraje nad zlem. I když se konci dávno neblížíme, mohu naznačit, že vše dobře dopadne,“ prozradila.

Tagy: