CNN Prima News Eva Decastelo

Eva Decastelo

Výpis příspěvků ke štítku „Eva Decastelo“

Fashion Arena Prague outlet slaví 15. narozeniny

10. října 2022 13:01

O víkendu 14.–16. října oslaví Fashion Arena významné půlkulaté narozeniny a bude to Prima! I tentokrát přinese nespočet skvělých nabídek od našich obchodů a značek, módní přehlídky, tance, rozhovory a autogramiády herců oblíbeného seriálu ZOO. Nebude chybět ani zábava pro celou rodinu.

Herečka Decastelo místo truchlení cestuje. Život není pohádka, okomentovala rozchod

8. června 2022 23:55

„Život není pohádka. Vztahy jsou složité, občas všechno nedopadne, jak jsme si plánovali.“ Přesně takhle herečka Eva Decastelo na sociální síti oznámila rozchod s manželem Reném, se kterým má dvě děti. Svoji energii věnuje právě jim a také se rozhodla udělat si čas i na sebe – věnovat se chce cestování. A co redakci ShowTime prozradila?

Jsme si vzácní, vařením čas neztrácíme, ujistila Burešová. Forejt ji musel krotit

21. prosince 2021 11:02

Herečka Eva Burešová v talkshow 7 pádů Honzy Dědka přiznala, že nikdy nenavštívila restauraci svého přítele Přemka Forejta. A že by jí doma šéfkuchař nějak zvlášť vyvařoval? To už vůbec ne. Burešová s Forejtem v pořadu popsali, jak tráví společný čas. A došlo i na pikantnosti. 7 pádů Honzy Dědka sledujte v úterý od 20:15 na Primě.

Prima kamínkování: Slunečná nebo Sestřičky. Jaký kamínek diváků se vám nejvíce líbí?

8. září 2021 08:55

Televize Prima na léto připravila dobrodružnou prázdninovou zábavu. Moderátoři a oblíbení seriáloví herci se zapojili do speciální kamínkové hry, která vám zpříjemňovala procházky a výlety po Česku. Třicet jedna tváří televize Prima pomalovalo třicet jedna kamínků pro každý červencový den. A diváci pak kamínky nacházeli díky indiciím na různých místech po celém Česku. To jim ale nestačilo a začali nám posílat vlastní kamínky s tematikou Prima pořadů. Který u vás zaboduje nejvíce?

Dobrodružné léto s Primou: Hledejte kamínky pomalované vašimi oblíbenými hvězdami

30. června 2021 09:10

Televize Prima pro vás připravila dobrodružnou zábavu pro letní prázdninové dny. Moderátoři a oblíbení seriáloví herci se zapojili do speciální kamínkové hry, která vám zpříjemní procházky a výlety po Česku. Třicet jedna tváří televize Prima pomalovalo třicet jedna kamínků pro každý červencový den, tedy období, kdy bude celá akce probíhat. Pomalované kamínky budou schovány na různých místech po celé republice. Indicie k místům, kde kamínky hledat, odvysílá Prima v Hlavních zprávách.