CNN Prima News Eva Decastelo

Eva Decastelo

Výpis příspěvků ke štítku „Eva Decastelo“

„Bertík“ byl náš miláček, splněný herecký sen. Na Lichého zavzpomínali Burešová i Prachař

Herec Norbert Lichý patřil k hercům, které televize Prima ráda obsazovala do svých vlajkových seriálů. Diváci ho mohli vidět jako detektiva Krátkého v seriálu Dvojka na zabití, jako úředníka Macátka z Ohnivýho kuřete, Herberta Ouška z Přístavu nebo Aleše Řeháka ze Slunečné. Přečtěte si o vzpomínkách, které na zesnulého herce mají jeho kolegové.

Decastelo o děsivé nehodě u Brna: Bůhví, jak by to dopadlo nebýt Lukáše, chválí Langmajera

Herci Lukáš Langmajer, Lucie Zedníčková, Eva Decastelo a Libor Jeník měli z pekla štěstí. Cestou na své sobotní divadelní představení do Opavy totiž bourali. Naštěstí vyvázli jen potlučení. Decastelo pak v rozhovoru pro web Extra.cz vychválila Langmajera coby skvělého řidiče. „Kdyby zpanikařil, mohlo to dopadnout bůhvíjak,“ přiznala známá moderátorka.

První máj se blíží. Oslavte ho na DERMACOL LOVE DAY v pražské Grébovce

Pražská Grébovka se na Prvního máje již popáté promění v ten nejzamilovanější prostor se spoustou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy. DERMACOL LOVE DAY se i letos zaměří na ženy, které si budou moci užít den plný hýčkání za doprovodu svých drahých poloviček i ratolestí. O hudební doprovod se postará Xindl X, skupina Holki, Olga Lounová nebo Vašek Noid Bárta. Návštěvníci se mohou těšit na známé tváře televize Prima, herce z oblíbeného seriálu ZOO, dabingové studio a interaktivní stezku Prima LOVE. V horní části parku provede na Prima LOVE stagi celým dnem Eva Hecko Perkausová v energické kombinaci s Romanem Šebrlem. Na dolní ZOO stage se návštěvníci mohou těšit na herečku a moderátorku Evu Decastelo.

Fashion Arena Prague outlet slaví 15. narozeniny

O víkendu 14.–16. října oslaví Fashion Arena významné půlkulaté narozeniny a bude to Prima! I tentokrát přinese nespočet skvělých nabídek od našich obchodů a značek, módní přehlídky, tance, rozhovory a autogramiády herců oblíbeného seriálu ZOO. Nebude chybět ani zábava pro celou rodinu.