reklama

Chodící panenka či erotická toaletní souprava. Jaké dárky dostávali herci ze Slunečné?

Není nic krásnějšího než někomu o Vánocích udělat radost. To vědí i herci ze Slunečné, kteří si udělali předvánoční výlet a do Českých Budějovic zajeli předat dárky pro děti v rámci projektu Vánoční beránek.

reklama

O Vánocích jde hlavně o pohodu a rodinná setkání, ale co si budeme povídat, každý se těší i na to, co najde pod stromečkem. A stane se, že se nějaký dárek stane skutečně nezapomenutelným. S netradičními dárky mají zkušenosti i herci ze Slunečné.

„Pamatuji si z dětství, že jsem dostala chodící panenku. Mám ji dodneška schovanou na půdě. Byl to pro mě překvapivý a šokující dárek,“ svěřila se Showtimu herečka Dana Batulková, která v seriálu Slunečná ztvárnila Lídu Vackovou.

To herec Lukáš Langmajer dostával netradiční dárky spíše od svých dětí. „Třeba mi nakreslily, jak mě vidí. A to bylo dost netradiční,“ zavtipkoval Langmajer.

Občas se ale stává, že se darující netrefí do vkusu obdarovaného. Co potom s takovými dary? „Také jsem dostávala takové dárky. Člověk je pak buď posílá dál, anebo je potichoučku za půl roku dává z bytu ven, aby mu tam takzvaně nestrašily,“ popsala Batulková.

Toaletní souprava s erotickým nádechem

Zajímavou tradici pak mají přátelé Karla Zimy. „Mezi kamarády máme takovou toaletní soupravičku, která obsahuje šampón, mýdlo, a všechno to má – co se týče tvaru – takový erotický nádech. A každý rok to dáme v tom kruhu kamarádů někomu jinému a takhle si to posíláme dál,“ svěřil se herec.

Dárkem od srdce pak bývá ten, který vyrobíte vlastnoručně. A překvapivě je mezi herci takovým dárcem muž. Herec Martin Sitta, který ve Slunečné hraje veterináře Martina Kubáta, plete o vánocích kulichy. „Vždycky mi pak někdo poděkuje za kulicha a já se pochlubím tím, že jsem ho vyrobil sám. Nekecám. Vždycky z toho mám velkou radost,“ svěřil se herec.

Chtěli byste letos také někomu udělat radost? Stačí se připojit do akce Vánoční beránek a přímo na webových stránkách si vybrat, koho letos obdarujete.

Tagy:

Hlavní zprávy

Začal jsem chodit, prozradil Zeman. Zkritizoval Pekarovou kvůli výroku o Orbánovi
Miloš Zeman

Začal jsem chodit, prozradil Zeman. Zkritizoval Pekarovou kvůli výroku o Orbánovi

Potěším vás, začal jsem chodit. S pomocí hole v levé ruce a bodyguardem, který mě drží za pravou ruku. V rozhovoru pro Frekvenci 1 to prozradil prezident Miloš Zeman s tím, že je nadále na vozíku, ale udělá alespoň několik kroků. Ve svém vyjádření si však neodpustil kritiku na účet předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) kvůli jejímu výroku o Viktoru Orbánovi.

Konec testů. Bez očkování nebudou smět Francouzi ani do kina, ani do vlaku

Francouzský parlament v neděli schválil zákon, který znemožní neočkovaným lidem vstup do restaurací, kulturních a sportovních zařízení či dálkových dopravních spojů. Informovaly o tom zahraniční tiskové agentury. Ve Francii se nyní šíří vysoce nakažlivá koronavirová varianta omikron, za uplynulý den přibylo v této zemi se 67 miliony obyvatel 278 129 nových případů infekce.

Vondráček: Farský nám zavařil. Jeho odlet odneseme všichni, dopadne na Sněmovnu

Poslanec Jan Farský (STAN) nám svým odletem do USA zavařil, dopadne to na nás všechny a odnese to i Sněmovna, varoval v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS bývalý šéf Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Farský do USA odletěl na půlroční stáž, přesto zůstal poslancem. Podle šéfa klubu SPD Radima Fialy je to faul na voliče. Farský ale slíbil, že z USA bude svou práci vykonávat a do Česka bude létat na důležitá hlasování.

reklama

Domácí zpravodajství

Ryby měly spálené bělmo a pěnu u úst. Rybáři vytáhli z Labe stovky mrtvých zvířat

Na Labi pod výtokem z papíren Mondi ve Štětí na Litoměřicku zaznamenali rybáři hromadný úhyn ryb, včetně trofejních kusů. Z řeky už jich vytáhli stovky kil. Přímo na místě Česká inspekce životního prostředí odebrala vzorky vody, ze kterých se bude zjišťovat, jaká látka a odkud ryby otrávila. Výsledky by měly být známé příští týden. Rybáři předpokládají, že další uhynulé kusy se nacházejí dál po proudu.

Protesty proti opatřením v Plzni: Odpůrci zaplnili půlku náměstí, demonstrovali i lékaři

Odpůrci opatření proti šíření covidu a povinného očkování vybraných profesí a lidí nad 60 let v neděli odpoledne zaplnili téměř polovinu plzeňského náměstí Republiky. Akce s názvem „Devět kroků ke svobodě. Probudíme Plzeň?“ začala před 14:00. Policie dosud nezaznamenala narušení veřejného pořádku. Akci pořádala iniciativa Chcípl PES, která organizuje demonstrace po celém Česku.

reklama