Byla to velká rána. Miss Jitka Boho měla nehodu, v autě byla se šestiletou dcerkou Rosalií

Děsivý okamžik prožila zpěvačka a česká Miss Jitka Boho na trase Praha–Třebíč. Poprvé v životě zažila autonehodu, kdy do jejího vozu naboural jiný řidič. V autě navíc měla svoji 6letou dceru Rosalii. „Srovnala jsem si hodnoty a uvědomila si, jak se vše může z minuty na minutu změnit,“ vzkázala svým fanouškům.

I zkušená řidička jako Boho se poprvé v životě musela srovnat s nepříjemným zážitkem, když do jejího vozu na trase Praha–Třebíč, kterou jezdí velmi často, zezadu naboural jiný řidič. V dané chvíli navíc v autě vezla svou šestiletou dceru.

„Nedávno jsem si zase srovnala hodnoty a uvědomila si, jak se vše může z minuty na minutu změnit a jak je vše křehké. Poprvé jsem zažila nehodu, kdy jsem měla Rosi v autě a pán do nás napálil zezadu. Byla to velká rána, ale naštěstí to odnesly jen plechy,“ svěřila se zpěvačka svým fanouškům na sociálních sítích.

V dané chvíli nemyslela na nic jiného, než na svou dceru. „Myslela jsem jen na Rosi, jestli se jí něco nestalo. Byla v šoku, plakala, ale hlavně proto, že naše autíčko doslova miluje. Byla hrozně nešťastná z toho, co se mu stalo,“ pokračovala Boho.

Nehoda si naštěstí vyžádala pouze odvoz auta do servisu, Boho i její dcera jsou v pořádku. Tento zážitek jí však něco připomněl. „Já se opět před každou cestou modlím – k andělům, vesmíru – abychom dorazili v pořádku. A zase mi nezbývá než zopakovat: Zdraví, a taky to štěstí, je v našem životě to nejdůležitější,“ vzkázala svým sledujícím.

Tagy: