reklama

Zachovala se jako š*ětka, říká Slováček o bývalé milence. Gelemová poslala ostrou odpověď

Do údajně přátelského vztahu Felixe Slováčka a Lucie Gelemové vstoupil jiný muž. Fotografové Blesku zastihli bývalou milenku známého saxofonisty na tajném nočním rande s neznámým mužem. A přestože Gelemová se Slováčkem už několik měsíců netvoří pár, byl to prý pro něj pořádný šok.

reklama

„Čekal jsem, že Lucie přijde s pěkným člověkem, bude mít děti a já budu všechno vědět, fandit jí a pomáhat jí i s tímhle. Ale způsob, jakým jsem se to dozvěděl mě šokoval, zachovala se, nechci říkat to slovo, jako š*ětka,“ řekl Slováček. Přestože je hudebník stále zákonným manželem Dády Patrasové, dlouhých sedm let byl v mileneckém vztahu s Gelemovou. Letos v květnu však oznámili rozchod.

„Milenci už jsme nebyli, ale byli jsme velcí přátelé. Myslel jsem, že to tak i zůstane. Ale natolik mě to šokovalo, že už s ní nemůžu být ani kamarád,“ svěřil se Slováček.

Podle informací deníku Blesk Gelemová strávila noc z pondělí na úterý v hotelu s jiným mužem, údajně šlo o mimopražského podnikatele. Ve stejný den si nejdříve vyrazila na oběd se Slováčkem, který ji pozval k jejímu svátku do restaurace do Obecního domu. Poté se zastavila v bytě v Malešicích a následně vyrazila do hotelu.

Slováček se o incidentu dozvěděl následující den zřejmě z médií. „Kdyby mi to řekla sama, byla by to jiná situace. Samozřejmě jsem trochu žárlil. Přeci jen jsme byli léta spolu,“ řekl hudebník.

Konec s Lucií mu Dáda prorokovala

Býválé partnerce proto ihned vzkázal, aby se vystěhovala z bytu v Malešicích, který jí platil. To Gelemová také udělala. „Naštěstí jsem se již odstěhovala. Felixovy reakce mě pochopitelně velmi zaskočily. Společně jsme před půlrokem ohlásili, že jsme ukončili partnerský vztah a budeme se dál stýkat jako přátelé. Nemá absolutně žádné právo šílet a cokoliv mi vyčítat. Proto také nemám žádné výčitky svědomí,“ řekla CNN Prima NEWS Gelemová s tím, že nic špatného neudělala.

„Zato Felix se chová jako blázen. Mám jeho agresivní výpady a vulgární nadávky natočené na mobilu. A pokud bude dál pokračovat v nenávistných útocích, budu nucena toto video zveřejnit,“ dodala.

Přestože vztah Slováčka s Gelemovou zřejmě definitivně skončil, návrat k Patrasové údajně neplánuje. „Nevím, co bych měl s Dádou dávat dohromady. Když něco potřebovala, tak jsem jí to zařídil. Nedá se říct, že bychom si byli cizí,“ uvedl hudebník. „Konec s Lucií mi Dáda prorokovala. Říkala mi, jak to skončí, a také to tak skončilo,“ uzavřel.

Tagy:

Hlavní zprávy

Benda: Předvádíte destrukci za každou cenu. Jste akorát nervózní, oponoval Fiala z SPD

Čtvrteční jednání v Poslanecké sněmovně bylo podle poslance Marka Bendy (ODS) mimořádně absurdní. „Je to destrukce za každou cenu,“ prohlásil na účet opozice. Poslanec Radim Fiala (SPD) mu však v pořadu 360° oponoval. Je toho názoru, že opozice má nárok říci, co si o současném stavu myslí. „Křičíte na nás něco o nenávisti a jste zkrátka nervózní, za což my nemůžeme,“ reagoval ve vysílání CNN Prima NEWS.

Lidl, Albert i Kaufland navyšují mzdy, měsíčně si prodavači mohou vydělat i 43 tisíc

Potravinářské řetězce zaměstnancům zvyšují mzdy. Albert je zvedl od ledna v průměru o čtyři procenta, od února porostou v Lidlu v závislosti na pozici a odpracovaných letech. Pracovníci Kauflandu si přilepší průměrně o čtyři procenta od března. Ostatní obchodní sítě plánují případné zvýšení mezd oznámit v dalších měsících. Kromě zvýšení mezd společnosti rozšiřují také zaměstnanecké benefity. Vyplývá to z tiskových informací firem a ankety mezi zástupci řetězců.

reklama

Domácí zpravodajství

Osvětim v noci: Nekonečné apely živých i mrtvých, myšlenky na vzpouru i spalování obětí

U bran někdejšího vyhlazovacího tábora Osvětim-Birkenau se emocím nikdo neubrání. Právě tady zahynula většina z 1,4 milionu osvětimských obětí. Turisté sem míří výhradně za bílého dne, ale mě zajímá osvětimská noc, takže do Birkenau záměrně přijíždím až se soumrakem. Tahle továrna na smrt se totiž v průběhu druhé světové války nezastavila ani za tmy. Během jediné noci v roce 1944 byl třeba v Birkenau zlikvidován celý český rodinný tábor. 3 792 dětí, žen a mužů.

Přijímací zkoušky 2022 PŘEHLEDNĚ: Kdy podat přihlášky a na co se připravit

Přijímací zkoušky se neúprosně blíží. Žáci základních škol mají pro podání přihlášek čas do 1. března. U středoškoláků, kteří se chystají ve svém studiu pokračovat na vyšších odborných nebo vysokých školách, se termíny různí. Kdy si musí studenti vybrat své budoucí obory a na co vše by se měli připravit? Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila přehled všech náležitostí.

Jste parodie na politika, vysmál se Topolánek Šlachtovi. Šéf Přísahy si to nenechal líbit

Expremiér Mirek Topolánek se na sociálních sítích ostře pustil do bývalého policisty Roberta Šlachty poté, co předseda Přísahy označil kandidáta na nového policejního prezidenta Martina Vondráška za kamaráda ODS a jeho případné jmenování za politizaci policie. Topolánek Šlachtovi mimo jiné sdělil, že je „parodií na politika“. Jeho poznámka nezůstala bez odezvy.

reklama