CNN Prima News Lucie Gelemová

Lucie Gelemová

Výpis příspěvků ke štítku „Lucie Gelemová“

Narozeninový koncert Slováčka: Dorazila i bývalá milenka. Patrasová měla před oslavou nehodu

Saxofonista Felix Slováček, který za necelé tři týdny oslaví své 80. narozeniny a 60 let na scéně, uspořádal v úterý koncert v pražské Lucerně. Na velkolepou party pozval řadu svých přátel a blízkých osob. Mezi nimi nechyběla ani jeho exmilenka Lucie Gelemová, která webu Prima Ženy prozradila, jaká akce byla a zda potkala hudebníkovu manželku Dagmar Patrasovou. Té se přitom krátce před tím stala doma menší nehoda.

Bez Slováčka by mě nikdo neznal, připustila malířka Gelemová. Co dělá po rozchodu?

Jméno Lucie Gelemová se jistý čas skloňovalo především v souvislosti s Felixem Slováčkem, se kterým sedm let randila. Světem showbyznysu ještě chvíli rezonoval jejich bouřlivý rozchod, ale teď už je na obou frontách zase klid. Lucie se už bez o 39let staršího muzikanta snaží dál prorazit jako malířka a jak se zdá, daří se jí to. Na Žižkovské věži vystavuje mimo jiné sérii portrétů známých osobností.

Slováček se na premiéře odvázal. Řádil s blondýnkami, pak se hájil zvláštním způsobem

Na premiéru velkofilmu Jan Žižka dorazila v pondělí večer do Slovenského domu řada českých celebrit. Mezi nimi byl i známý saxofonista Felix Slováček. Ten nechal svou manželku Dagmar Patrasovou doma a celý večer se věnoval letitým přátelům. Velkou pozornost 79letého muzikanta si ovšem vysloužila obdařená blondýnka Lenka Dragounová, která na akci původně dorazila s dabérem a hercem Zdeňkem Mahdalem.

Nejen Slováček a Gelemová. Které celebrity mají mezi sebou největší věkové rozdíly?

Felixe Slováčka a Lucii Gelemovou, kteří před časem oznámili rozchod, od sebe dělilo čtyřicet let. V českém šoubyznysu ale najdeme další dvojice s ještě vyšším věkovým rozdílem. Někteří psychologové tvrdí, že pokud je mezi partnery věkový rozdíl větší než dvacet let, nemůže to fungovat a dřív nebo později musí dojít ke krizi. Jiní – že věk je pouze číslo. Pojďme se podívat na slavné páry, které od sebe dělí i několik generací. Jak se spolu partneři dali dohromady a jak jim to ve vztahu klape?