CNN Prima News Lucie Gelemová

Lucie Gelemová

Výpis příspěvků ke štítku „Lucie Gelemová“

Nejen Slováček a Gelemová. Které celebrity mají mezi sebou největší věkové rozdíly?

22. ledna 2022 11:44

Felixe Slováčka a Lucii Gelemovou, kteří před časem oznámili rozchod, od sebe dělilo čtyřicet let. V českém šoubyznysu ale najdeme další dvojice s ještě vyšším věkovým rozdílem. Někteří psychologové tvrdí, že pokud je mezi partnery věkový rozdíl větší než dvacet let, nemůže to fungovat a dřív nebo později musí dojít ke krizi. Jiní – že věk je pouze číslo. Pojďme se podívat na slavné páry, které od sebe dělí i několik generací. Jak se spolu partneři dali dohromady a jak jim to ve vztahu klape?

Patrasová a Slováček se nevzdávají. Herečka prozradila, jak chtějí utužit manželství

11. ledna 2022 15:22

Ačkoliv se Felix Slováček koncem loňského roku vrátil domů, jeho manželka Dáda Patrasová upozorňovala, že nejde o obnovení vztahu a žádný happy end se nekoná. Svou nevěrou jí prý hodně ublížil a jen tak mu prý neodpustí. Jak situace vypadá nyní? Dlouholetí partneři se možná přece jen pokusí manželství zachránit. Známá herečka prozradila, jaké mají společné plány.

Nýmandka bez úrovně, okomentovala ostře Dáda kroky Gelemové. Proč se podle ní malířka mstí?

31. prosince 2021 11:00

Veškerá pouta mezi hudebníkem Felixem Slováčkem a jeho bývalou milenkou Lucií Gelemovou jsou zpřetrhána. Nyní malířka oznámila, že si najala právníka, neboť má ze Slováčka strach. Jeho manželka, zpěvačka Dagmar Patrasová, jí však takový krok nedarovala. „Je to nýmandka, nemá úroveň,“ rozčílila se. Proč se podle ní 38letá žena chce mstít? Kvůli dědicovi.