reklama
CNN Prima News Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive

Výpis příspěvků ke štítku „Counter-Strike: Global Offensive“

Titul mistrů míří do Liberce. Staronovými českými šampiony ve hře CS:GO se stali SINNERS

1. prosince 2021 00:17

Liberečtí hráči z týmu SINNERS ovládli tuzemský šampionát ve střílečce Counter-Strike: Global Offensive. V halách brněnského výstaviště porazili konkurenty z celku ENTERPRISE za čistého skóre 3:0 a odnesli nejen titul mistrů, ale také největší část odměny z půlmilionového finanční dotace. Vrcholem turnaje Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách ukončí zápasy ve hře PUBG.

Startuje Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách. Ve kterých titulech se bude soutěžit?

3. listopadu 2021 23:33

Listopad bude ve znamení esportu. Již tento víkend začíná tradiční vyvrcholení letošní sezóny v podobě Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách. V jeho rámci se uskuteční turnaje ve hrách Counter-Strike: Global Offensive, PUBG, League of Legends a Hearthstone. A právě posledně jmenovaný titul pozná svého šampiona již tento víkend. Grandfinále mohou diváci sledovat na Twitch kanálu PLAYzoneCZ.

Vítězem letošní Tipsport COOL Ligy je tým ENTERPRISE. Odnesl si 100 tisíc korun

23. září 2021 14:05

Desátá sezona Tipsport COOL Ligy má za sebou velkolepé finále. Esportové turnajové stálice na české scéně se zúčastnily nejlepší domácí týmy, šampionem v populární střílečce Counter-Strike: Global Offensive se nakonec stalo uskupení ENTERPRISE esports. Z klání si profesionální hráči odnesli nejen 100 tisíc korun, ale také postup na turnaje Vodafone mistrovství ČR v počítačových hrách a středoevropskou soutěž V4 Future Sports Festival.

Český esportový tým SINNERS porazil třetí nejlepší celek světa. Hraje o 16 milionů korun

21. srpna 2021 19:35

Liberecký esportový tým SINNERS Esport se hned zkraje prestižního turnaje ESL Pro League postaral o senzační vítězství. Čeští hráči ve střílečce Counter-Strike: Global Offensive totiž porazili favorita ligy a třetí nejlepší tým světa, a to francouzsko-bosenský celek G2. O finanční balíček ve výši 16 milionů korun bojuje i zahraniční sestava domácí organizace Entropiq. Všechny zápasy ESL můžete sledovat na Twitch kanále PLAYzoneUP nebo v aplikaci HbbTV všech stanic televize Prima.

V českém turnaji v CS:GO hrají esportové týmy miliardáře Dědka a fotbalisty Jankta

3. srpna 2021 16:10

Počítačová střílečka Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) patří na domácí scéně mezi nejoblíbenější herní tituly. I to je důvod, proč má v rámci Tipsport COOL Ligy své pevné místo. V elitní soutěži, která je zařazená do seriálu Vodafone mistrovství České republiky v počítačových hrách, budou hrát i esportové týmy miliardáře Petra Dědka či fotbalisty Jakuba Jankta.

Čeští SINNERS letos odehráli v CS:GO nejvíce zápasů na mezinárodní scéně

28. dubna 2021 22:00

Minulý rok ovládli domácí esportovou scénu v CS:GO, když vyhráli každý turnaj, kterého se zúčastnili. V letošním roce se SINNERS rozhodli dobýt Evropu, což je ale běh na dlouhou trať. Kromě co nejlepšího umístění v turnajích je potřeba i vytrvalost, díky níž se tým s každou další výhrou posouvá ve světovém žebříčku nejlepších organizací HLTV. Díky dobrému umístění v něm týmy mohou dostávat pozvánky do vybraných turnajů.

Sinners potvrdili roli favorita a postoupili na MČR v PC hrách

17. března 2021 21:20

Nejlepší tým v CS:GO na české herní scéně opět potvrdil svou dominanci. Sinners zvítězili v kvalifikaci na Mistrovství ČR v počítačových hrách, která nese název HAL3000 MČR Tour. Získali tak první místo na listopadovém vyvrcholení celosezonních bojů i slot v zahraničním turnaji EDC Season 3.

Milion korun a postup mezi světovou elitu. MČR v počítačových hrách začalo

22. února 2021 22:20

Český mistr ve hře CS:GO se nově probojuje i mezi světovou elitu. Za vítězství v nejprestižnějším českém turnaji totiž automaticky získá pozvání do uzavřené východoevropské kvalifikace na turnaj BLAST Premier Showdown. Kromě šampiona MČR v počítačových hrách si postup do této kvalifikace vybojuje i vítěz deváté sezóny Tipsport COOL Ligy. V celé sezóně pak agentura PLAYzone, která organizuje české mistrovsví, rozdá finanční odměny ve výši jednoho milionu korun.

SINNERS se dostali na 32. místo ve světovém žebříčku CS:GO

31. ledna 2021 11:50

Českou scénu si podmanili v loňském roce a letos vyrazili do světa. SINNERS Esports se díky účasti na zahraničních esportových turnajích posunuli na 32. pozici ve světovém žebříčku v populární střílečce Counter-Strike: Global Offensive. Český tým však hodlá v budoucnu vyšplhat ještě výš.

Legenda CS:GO Ladislav Kovács je novým partnerem SINNERS

31. ledna 2021 08:00

Je historicky nejúspěšnějším slovenským hráčem v Counter-Strike. Ladislav „GuardiaN“ Kovács se stal oficiálním partnerem týmu SINNERS Esports, nováčka na scéně, který loni vyhrál všechny turnaje na domácí scéně, a to včetně samotného Mistrovství ČR v počítačových hrách.

ZEDKO: Je potřeba si uvědomit, že tým není o jednom hráči

27. listopadu 2020 10:00

SINNERS na esportové scéně figurují teprve od ledna, i tak ale svou premiérovou účast na Vodafone MČR v počítačových hrách dokázali proměnit v titul mistrů ČR. Čtyři hráči mistrovské sestavy se radovali poprvé v kariéře, Jindřich „ZEDKO“ Chyba naopak pověsil na krk zlatou medaili již potřetí.

reklama