reklama
CNN Prima News Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive

Výpis příspěvků ke štítku „Counter-Strike: Global Offensive“

Vítězem letošní Tipsport COOL Ligy je tým ENTERPRISE. Odnesl si 100 tisíc korun

Desátá sezona Tipsport COOL Ligy má za sebou velkolepé finále. Esportové turnajové stálice na české scéně se zúčastnily nejlepší domácí týmy, šampionem v populární střílečce Counter-Strike: Global Offensive se nakonec stalo uskupení ENTERPRISE esports. Z klání si profesionální hráči odnesli nejen 100 tisíc korun, ale také postup na turnaje Vodafone mistrovství ČR v počítačových hrách a středoevropskou soutěž V4 Future Sports Festival.

Český esportový tým SINNERS porazil třetí nejlepší celek světa. Hraje o 16 milionů korun

Liberecký esportový tým SINNERS Esport se hned zkraje prestižního turnaje ESL Pro League postaral o senzační vítězství. Čeští hráči ve střílečce Counter-Strike: Global Offensive totiž porazili favorita ligy a třetí nejlepší tým světa, a to francouzsko-bosenský celek G2. O finanční balíček ve výši 16 milionů korun bojuje i zahraniční sestava domácí organizace Entropiq. Všechny zápasy ESL můžete sledovat na Twitch kanále PLAYzoneUP nebo v aplikaci HbbTV všech stanic televize Prima.

V českém turnaji v CS:GO hrají esportové týmy miliardáře Dědka a fotbalisty Jankta

Počítačová střílečka Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) patří na domácí scéně mezi nejoblíbenější herní tituly. I to je důvod, proč má v rámci Tipsport COOL Ligy své pevné místo. V elitní soutěži, která je zařazená do seriálu Vodafone mistrovství České republiky v počítačových hrách, budou hrát i esportové týmy miliardáře Petra Dědka či fotbalisty Jakuba Jankta.

Čeští SINNERS letos odehráli v CS:GO nejvíce zápasů na mezinárodní scéně

Minulý rok ovládli domácí esportovou scénu v CS:GO, když vyhráli každý turnaj, kterého se zúčastnili. V letošním roce se SINNERS rozhodli dobýt Evropu, což je ale běh na dlouhou trať. Kromě co nejlepšího umístění v turnajích je potřeba i vytrvalost, díky níž se tým s každou další výhrou posouvá ve světovém žebříčku nejlepších organizací HLTV. Díky dobrému umístění v něm týmy mohou dostávat pozvánky do vybraných turnajů.

Milion korun a postup mezi světovou elitu. MČR v počítačových hrách začalo

Český mistr ve hře CS:GO se nově probojuje i mezi světovou elitu. Za vítězství v nejprestižnějším českém turnaji totiž automaticky získá pozvání do uzavřené východoevropské kvalifikace na turnaj BLAST Premier Showdown. Kromě šampiona MČR v počítačových hrách si postup do této kvalifikace vybojuje i vítěz deváté sezóny Tipsport COOL Ligy. V celé sezóně pak agentura PLAYzone, která organizuje české mistrovsví, rozdá finanční odměny ve výši jednoho milionu korun.

Legenda CS:GO Ladislav Kovács je novým partnerem SINNERS

Je historicky nejúspěšnějším slovenským hráčem v Counter-Strike. Ladislav „GuardiaN“ Kovács se stal oficiálním partnerem týmu SINNERS Esports, nováčka na scéně, který loni vyhrál všechny turnaje na domácí scéně, a to včetně samotného Mistrovství ČR v počítačových hrách.

SINNERS potvrdili svou pozici domácí jedničky. Stali se mistry ČR v CS:GO

V grandfinále letošního jubilejního desátého MČR v počítačových hrách se utkaly hned dvě nové herní organizace, které spatřily světlo světa teprve letos. I přesto šlo o ukázku toho nejlepšího domácího Counter-Striku a velmi těsný souboj, v němž ale Sinners potvrdili svou dominanci na domácí půdě vítězstvím nejprestižnějšího turnaje na scéně, Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách.

reklama