reklama

Čtyři děti a muž zemřeli při srážce dodávek na Slovensku. Nejmladšímu bylo šest

Čtyři děti a jeden dospělý zemřeli při nehodě u slovenské obce Liptovský Trnovec. Ve středu dopoledne se tam srazily dvě dodávky, ve kterých cestovalo celkem 13 lidí.

reklama

Oběťmi tragické nehody jsou 43letý muž a čtyři chlapci. Nejmladšímu bylo šest let, dalšímu 10 a zbývajícím dvěma 11 let. Všichni cestovali v bílé dodávce s poznávací značkou z východního Slovenska. Další dva lidé v tomto autě se při srážce těžce zranili, řidič a páté dítě vyvázli téměř bez zranění.

V tmavé dodávce, která měla německou poznávací značku, jeli tři lidé – jedno dítě a dva dospělí, všichni utrpěli lehká zranění.

Na místě přistával vrtulník záchranářů, kteří spolu s hasiči bojovali o životy zraněných chlapců přímo na silnici, píše portál tvnoviny.sk. Pomoci už jim ale nedokázali. Až do odpoledne pak byla silnice uzavřená, hasiči odstraňovali následky nehody a policisté zahájili vyšetřování.

Dodávky se podle slovenských médií střetly čelně, zatím ale není jasné, co přesně se stalo. I přesto se na sociálních sítích vyrojily různé komentáře, před kterými policie varovala. „Důrazně vyzýváme diskutující, aby nepsali svoje dojmy o tom, co se stalo, kdo za nehodu může anebo zda měl, nebo neměl někdo bezpečnostní pásy. Všechno to je předmětem vyšetřování,“ upozornili slovenští policisté na Facebooku.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Na dodržování vládních omezení pohybu obyvatel mezi okresy bude v celé zemi dohlížet 26 000 policistů. Měli by hlídkovat na všech hlavních silničních tazích včetně dálnic. Podle policejního prezidenta Jana Švejdara by měly být kontroly namátkové. Informovala o tom Česká televize. Policie také na webu zveřejnila formou otázek a odpovědí pravidla pohybu mezi regiony.

Maláčová vs. Schillerová: Máš podíl na tom, že si lidé musí vybírat mezi zdravím a penězi
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Co bude od pondělí platit? Z okresu jen s potvrzením, běhání pouze v obci

Nouzový stav

Domácí zpravodajství

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu
Březen jako na houpačce. Jarní teploty a slunce vystřídá opět prudké ochlazení
Roušky a respirátory budou povinné v práci i venku. Firmy čeká testování zaměstnanců
Další články
reklama
reklama