reklama

Čtyři děti a muž zemřeli při srážce dodávek na Slovensku. Nejmladšímu bylo šest

Čtyři děti a jeden dospělý zemřeli při nehodě u slovenské obce Liptovský Trnovec. Ve středu dopoledne se tam srazily dvě dodávky, ve kterých cestovalo celkem 13 lidí.

reklama

Oběťmi tragické nehody jsou 43letý muž a čtyři chlapci. Nejmladšímu bylo šest let, dalšímu 10 a zbývajícím dvěma 11 let. Všichni cestovali v bílé dodávce s poznávací značkou z východního Slovenska. Další dva lidé v tomto autě se při srážce těžce zranili, řidič a páté dítě vyvázli téměř bez zranění.

V tmavé dodávce, která měla německou poznávací značku, jeli tři lidé – jedno dítě a dva dospělí, všichni utrpěli lehká zranění.

Na místě přistával vrtulník záchranářů, kteří spolu s hasiči bojovali o životy zraněných chlapců přímo na silnici, píše portál tvnoviny.sk. Pomoci už jim ale nedokázali. Až do odpoledne pak byla silnice uzavřená, hasiči odstraňovali následky nehody a policisté zahájili vyšetřování.

Dodávky se podle slovenských médií střetly čelně, zatím ale není jasné, co přesně se stalo. I přesto se na sociálních sítích vyrojily různé komentáře, před kterými policie varovala. „Důrazně vyzýváme diskutující, aby nepsali svoje dojmy o tom, co se stalo, kdo za nehodu může anebo zda měl, nebo neměl někdo bezpečnostní pásy. Všechno to je předmětem vyšetřování,“ upozornili slovenští policisté na Facebooku.

K tématu

Další hlavní zprávy

Andrej Babiš

Babiš: Jasně jsme řekli, ať omezíte kontakty. Je to tak těžké pochopit?

Babiš: Jasně jsme řekli, ať omezíte kontakty. Je to tak těžké pochopit?

Čísla jsou katastrofální, vždyť jsme vám říkali, že je třeba omezit kontakty, podivuje se premiér Andrej Babiš a nechápe, proč to lidé nechápou, chodí ven a vládní nařízení nedodržují. Ve svém nedělním videu Čau lidi apeloval na to, aby Češi nařízení „proboha“ už začali respektovat. Zároveň během dne on i ministr Roman Prymula uvedli, že pokud se čísla do úterý nezlepší, přijde další fáze zpřísnění.

Politika

KOMENTÁŘ: Nerozčilujme se nad Prymulou. Žádná rovnost přece neexistuje

KOMENTÁŘ: Nerozčilujme se nad Prymulou. Žádná rovnost přece neexistuje

Kauza ministra zdravotnictví Romana Prymuly nachytaného v hospodě a bez roušky zdá se být jednou z nejvýbušnějších v naší politice za poslední léta. Na první pohled to opravdu vypadá děsivě. Ministr „prudí“ celé Česko se zákazem shlukování, zavírá školy (a hází nám děti na krk), zakazuje nám zajít si na pivo. A sám si užívá bezrouškových slastí života. Pojďme ale zkusit na chvíli zklidnit vášně.

reklama
Lidé dál ignorují vládní nařízení. V pražské Troji se jich sešly zástupy
Pokud do úterý čísla neklesnou, hrozí úplné uzavření, přiznal Prymula na odchodu
reklama
reklama
Hampl: Vláda mrtvých a dluhů. Je to epidemie papalášství, nešetřil Babiše ekonom

Partie

Domácí zpravodajství

Prymula: Dotace pro dceru přišla v době, kdy jsem ve vládě nebyl
Sedmiletá Češka je jediná na světě se vzácným svalovým onemocněním. Léčba neexistuje
ODS, lidovci a TOP 09 se dohodli na koalici proti Babišovi. V úterý podepíší memorandum
Další články
reklama
reklama