reklama

Dalibor Janda skončil ve vážném stavu v nemocnici. Leží na koronární jednotce

Zpěváka Dalibora Jandu v úterý hospitalizovali v pražské Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Leží na koronární jednotce, informoval deník Blesk s odvoláním na Jandovu rodinu. Bližší informace o jeho stavu zatím příbuzní nesdělili.

reklama

„Tatínek je ve vážném stavu. Žádné další podrobnosti prozatím nebudeme sdělovat. Dnes čekáme na lékařské konzultace. Fanouškům děkujeme za myšlenky na Dalibora,“ uvedla pro deník Jandova dcera Jiřina Anna Jandová s tím, že o komplikace spojené s nákazou koronavirem nejde.

Naposledy se Janda objevil na veřejné akci v září loňského roku, když slavil 40 let na scéně.

Největší popularity zpěvák dosáhl zejména v 80. letech 20. století, kdy se stal také třikrát za sebou zlatým slavíkem. Jeho prvním hitem byla píseň Jahodový koktejl, která vznikla v roce 1983. Slávy pak Janda dosáhl díky slovenskému televiznímu pořadu Pozor, zákruta!, který zpopularizoval i jeho kapelu.

Mezi jeho nejznámější hity patří písně Hurikán, Kde jsi?, Padá hvězda či Žít jako kaskadér. Zpěvák je ženatý a s manželkou Jiřinou má dceru Jiřinu Annu. Jeho syn Dalibor spáchal v roce 2003 sebevraždu.

K tématu

Další hlavní zprávy

360°

Schejbalová: Maturanti letos mají víc úlev a času na přípravu. Trpí první ročníky

Schejbalová: Maturanti letos mají víc úlev a času na přípravu. Trpí první ročníky

Maturanti mají letos mnohem víc úlev a času na přípravu na maturitní zkoušku než loni, uvedla v pořadu 360° Pavlíny Wolfové televize CNN Prima NEWS předsedkyně Asociace ředitelů gymnázií ČR Renata Schejbalová. Zároveň upozornila, že premiér Andrej Babiš s možností úředních maturit přišel moc brzy a ani se neporadil s příslušným resortem. Se školní a poradenskou psycholožkou Ladislavou Trpákovou se zároveň shodly, že největší problém v současné době mají první ročníky.

Nejhůře jsou na tom prváci, nemají žádné sociální vazby, říká středoškolský učitel
Rasistka? Fero si vykradl byt, pracujte z domova jako on, radila nová hlavní hygienička
Návrat monarchie pro mě není aktuální téma, říká potomek habsburských císařů
reklama
reklama
Analýza: Proč tři týdny lockdownu stačit nebudou? Do škol a obchodů nejdřív v červnu

Koronavirus

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Obezita je daň za luxus, nejdůležitější je udělat si čas na pohyb, tvrdí odborník
Další články
reklama
reklama