CNN Prima News hospitalizace

hospitalizace

Výpis příspěvků ke štítku „hospitalizace“

Nelítostný Dakar si vzal další život: Závodník podlehl těžkým zraněním, plnil si svůj sen

Letošní Rallye Dakar má svou první oběť. Po více než týdenní hospitalizaci podlehl zraněním pětačtyřicetiletý španělský motocyklista Carles Falcón, který havaroval ve druhé etapě tvrdého závodu. O úmrtí závodníka informovali zástupci jeho týmu v pondělí. Podle nich byl Španěl vždy „usměvavý a aktivní“ a zemřel při něčem, „co bylo jeho snem“.

Ministr obrany USA ležel na JIP, Bidenovi to řekli až za tři dny. Média píší o velké ostudě

Americké ministerstvo obrany minulý týden o hospitalizaci ministra Lloyda Austina ihned neinformovalo ani prezidenta Joea Bidena, zjistila americká média. Podle informací webu Politico a dalších zdrojů se Bílý dům o věci dozvěděl až po třech dnech. Prezidentská kancelář v pondělí nicméně oznámila, že Biden Austinovi nadále důvěřuje a počítá s jeho pokračováním ve funkci.

Strach o slovenskou legendu. Populární zpěvák skončil v nemocnici, musel zrušit koncerty

Slovensko se strachuje o jednoho ze svých nejoblíbenějších zpěváků. Peter Stašák musel náhle zrušit své předvánoční koncerty, 73letý hudebník skončil v jedné z košických nemocnic kvůli tomu, že se zhoršil jeho zdravotní stav, informují média. „Tuto informaci potvrzuji, je hospitalizovaný v jedné z košických nemocnic,“ uvedla manažerka Gabriela Sedláková ve veřejném příspěvku na sociálních sítích. Následně pro média promluvil i sám Stašák.

Exprezidenta Klause skolil covid, docházel do nemocnice. Vynechá mši za Schwarzenberga

Někdejší hlava státu Václav Klaus se léčí z covidu a docházel za svým ošetřujícím lékařem v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN), uvedl redakci CNN Prima NEWS Petr Macinka z Institutu Václava Klause. S ohledem na současný zdravotní stav proto musí oželet svou účast na plánované zádušní mši za Karla Schwarzenberga, která připadá na tuto sobotu. Klaus se covidem nakazil již v roce 2021, tehdy ale léčbu absolvoval v domácím prostředí.

Cimický začal jednat. Kvůli hospitalizaci žádá odročení soudu, rozhodnutí je v rukou justice

Psychiatr Jan Cimický kvůli své hospitalizaci podal žádost o odročení soudu v kauze, v níž čelí obžalobě ze znásilnění a vydírání. Uvedla to v úterý Česká televize. Případ má začít projednávat 7. listopadu Obvodní soud pro Prahu 8. Podle webu Blesk.cz skončil Cimický 21. října ve vážném stavu v Ústřední vojenské nemocnici v Praze-Střešovicích po intoxikaci léky. Cimický byl obžalován ze čtyř znásilnění a 35 případů vydírání. Pětasedmdesátiletý lékař a spisovatel v minulosti prohlásil, že hodlá prokázat svou nevinu.

Schwarzenberg leží v nemocnici. České jsou lepší než ty v zahraničí, pochvaluje si

Politik Karel Schwarzenberg je hospitalizovaný na pražském Karlově náměstí. A jak se svěřil na sociálních sítích, české zdravotnictví funguje dobře a je to skvělá zkušenost. „Ne, že by moje nemoc byla nějaký příjemný zážitek, to tvrdit nemůžu, ale musím říct, že jak personál na všech odděleních, tak také vybavení nemocnice je bezvadné,“ napsal na Facebooku.

O Madonnu můžeme přijít, taková byla realita. Rodina poprvé promluvila o kolapsu zpěvačky

Všichni jsme se obávali, že o ni můžeme přijít. Tak o hospitalizaci popové hvězdy Madonny mluví její příbuzní. Zpěvačka skončila na jednotce intenzivní péče (JIP) a byla nucena odložit celosvětové turné Celebration. Ve čtvrtek se z nemocnice vrátila domů. Důvodem jejího pobytu na JIP byla podle BBC vážná bakteriální infekce. Práce byla u zpěvačky sice na prvním místě, teď ale musí jít stranou, shodli se podle webu Daily Mail členové rodiny.

Rodiče si chtějí točit i operace dětí, říká šéf nemocnice. Bojí se zneužití nového nařízení

Nic se nemění, někteří si ale metodický pokyn budou vykládat po svém. Rodiče i personál mají společný zájem, a tím je léčba dítěte. Tak se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS vyjádřil k připravovaným změnám ohledně přítomnosti dospělých při pobytu nezletilých v nemocnici Miloslav Ludvík, ředitel Fakultní nemocnice v Motole. Hostem byl také náměstek ministra zdravotnictví Josef Pavlovic (Piráti).