reklama
CNN Prima News Detroit

Detroit

Výpis příspěvků ke štítku „Detroit“

Policejní auto v Detroitu si razilo cestu davem. S člověkem na kapotě

30. června 2020 05:38

Zbytečnou eskalací skončila poklidná nedělní demonstrace proti systematickému rasismu v Detroitu. Dav mladých lidí za hlasitého křiku a nadávek obklíčil policejní SUV. Někteří z nich neváhali vylézt na kapotu policejního vozu a kladivem rozbít jeho zadní okno. V obavě o své životy musela policie přistoupit k zoufalému řešení a davem doslova projet.

Další eskalace protestů v USA: V Detroitu zemřel člověk

30. května 2020 08:28

V Detroitu zemřel v pátek pozdě večer místního času jeden z účastníků tamních protestů. Do davu, který se shromáždil v reakci na pondělní násilnou smrt černocha George Floyda, někdo střílel z auta. Informovala o tom mluvčí policie Nicole Kirkwoodová. Dodala, že žádný policista zbraň nepoužil.

Apple a Google spojily síly v bitvě s koronavirem. Trump: Ekonomika se obnoví, až bude země zdravá

11. dubna 2020 11:22

Americký prezident Donald Trump na tiskové konferenci prohlásil, že mrtvých ve spojení s nemocí COVID-19 na území USA bude méně, než se předvídalo. Trump novináře zároveň informoval, že o znovuobnovení ekonomiky rozhodne na základě doporučení za tímto účelem sestavené rady. Mezitím dva přední technologičtí giganti Apple a Google společně informovali, že vyvíjí software, který by varoval občany, že byli nedávno v kontaktu s infikovanými lidmi.

reklama