CNN Prima News Dmitrij Medveděv

Dmitrij Medveděv

Výpis příspěvků ke štítku „Dmitrij Medveděv“

Bez Západu jsme vyřízení. Ruský propagandista se zděsil, že bude muset jezdit na drezíně

V ruské státní televizi První kanál zazněly názory, které příliš nesouzní s tradiční propagandou. S alternativním pohledem kupodivu přišel známý propagandista a poslanec Státní dumy Jevgenij Popov. Svým kolegům ve studiu sdělil, že s výzvami exprezidenta Dmitrije Medveděva ke znárodnění západních aktiv nemůže souhlasit. Největší stát světa si totiž bez dovozu západní techniky nedokáže poradit.

Exploze Krymského mostu je pro Kreml potupa. Rusové jsou v šoku, tvrdí Just

Poškození Kerčského mostu je pro Kreml mediální potupou, řekl ve vysílání CNN Prima NEWS politolog Jiří Just. Most je totiž podle něj symbolem ruské anexe poloostrova. Rusové jsou po výbuchu v šoku, nečekali totiž, že někdo může zasáhnout tak citlivý objekt. Bezpečnostní analytik Lukáš Visingr k tomu řekl, že dočasné vyřazení mostu představuje komplikace, jelikož bez něj Moskva nemůže území Krymu efektivně zásobovat.

Vzpomínka na tragédii hokejové Jaroslavle OBRAZEM: Většina trosek skončila ve Volze

Letadlo Jak-42 vystoupalo do výšky pouhých pěti metrů, když zavadilo o anténní systém letiště Tunošna. V ten moment se převrátilo na pravou stranu, rozpadlo se a zároveň vznítilo. Nejvíce trosek ze stroje s hokejovým týmem Jaroslavle zůstalo v řece Volze. Podívejte se v GALERII, jak to vypadalo 7. září 2011 a dalších dnech na místě havárie a jak se uctívala památka všech zemřelých včetně českých hráčů Jana Marka, Karla Rachůnka a Josefa Vašíčka.