CNN Prima News Dobříš

Dobříš

Výpis příspěvků ke štítku „Dobříš“

Pátrání po chlapci z Dobříše má šťastný konec. V Praze ho poznal kolemjdoucí

31. ledna 2022 05:20
Aktualizováno

Policisté odvolali pátrání po devítiletém chlapci z Dobříše na Příbramsku, který v neděli odpoledne odešel z domova. Kriminalisté zjistili, že odjel se svým třináctiletým kamarádem autobusem do Prahy. Chlapci se pohybovali na nádraží na pražském Smíchově, oba jsou v pořádku, informovala policie na Twitteru. Podle dřívějších informací chlapci v Dobříši a v Praze žebrali o peníze.

Navštivte zámek Dobříš a užijte si jeho zimní kouzlo

19. listopadu 2021 09:00

Navštivte středočeský zámek Dobříš v zimě. Nebojte se, je otevřený právě pro milovníky nevšedních zážitků. Kromě tradiční expozice zámeckého zařízení zde naleznete i muzeum města Dobříše, část sbírek městského muzea i Muzeum hraček. V zimě budete moci navíc obdivovat zámecký park, sice skrytý pod sněhem, ale o to kouzelnější.

Winter Classic denně. Hokejisté jezdí kvůli opatřením za venkovním tréninkem i 100 km

20. října 2020 17:39

Sport je v České republice momentálně zmrazený jako ta nejlepší ledová plocha. Vinou vládních opatření, podle kterých je zakázáno sportovat ve vnitřních prostorech, mají problém s tréninky například hokejisté. Klub BK Mladá Boleslav se za nastalé situace rozhodl zaimprovizovat a vrátil se v čase o mnoho desítek let zpět, kdy kluziště nebývala zakrytá. „Bruslaři“ tedy trénují venku. Komplikací je, že každý den kvůli tomu musí dohromady ujet 200 kilometrů.

Na domov čekají více než 5 let, někteří se nedočkali

27. dubna 2020 16:30

Adopce pejsků z útulku je úžasným počinem. Největší šanci mají samozřejmě roztomilá štěňátka. Co ale ti, kteří jsou starší, problémoví anebo mají zdravotní komplikace? Často je útulek jediné, co v životě poznají. My bychom vám díky Nadačnímu fondu psí naděje a jeho stránkám Pesweb chtěli představit pejsky, kterým se hledá domov už více než 5 let. Tento článek jsme původně psali ke konci loňského roku a proto jsme se rozhodli ho aktualizovat. K naší lítosti se toho zase tolik nezměnilo. V útulku jich stále čeká hodně. Domov hledá 7 z původně 13 pejsků (2 zemřeli a 4 našli domov)