Muž v Sušici přepral strážníky a ujel jim na čtyřkolce. Vše zachytila kamera

Strážníci se pokusili zadržet muže, ten jim ale z místa ujel

Internet se baví videem se dvěma strážníky, kteří se v pátek večer v Plzeňském kraji marně snažili násilím zatknout muže. Ten je ale ze sebe oba setřásl a ujel na čtyřkolce. Policie po muži pátrá. Celou situaci zachytili náhodní svědci.

„Dva strážnici městské policie Sušice se pokusili v pátek ve večerních hodinách zadržet pána, který měl dle všeho zákaz řízení všech motorových vozidel,“ popsala situaci CNN Prima NEWS mluvčí Krajského ředitelství Policie Plzeňského kraje Ivana Jelínková.

K incidentu došlo na čerpací stanici v Sušici krátce před desátou hodinou večer. Policisté zmíněného muže znali. I přesto, že na něj byli dva, se jim ho ale nepodařilo zadržet. Muž po krátké potyčce, kterou zaznamenali svědci, policii ujel na čtyřkolce.

„Pán s nimi nespolupracoval, na výzvy nereagoval a bylo použito donucovacích prostředků. To se ale bohužel vůbec nezdařilo a zadržení bylo neúčinné a muž z místa ujel. Policisté proto ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z páchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí. Věc šetříme a prověřujeme,“ dodala Jelínková.

Tagy: