reklama

V Blance havarovali policisté, vůz začal hořet. Tři lidé se zranili

V pražském tunelu Blanka havarovalo v neděli dopoledne policejní auto a začalo hořet. Tunel byl uzavřen. Provoz se obnovil po 13. hodině.

reklama

V neděli před 10. hodinou havaroval a následně začal hořet služební vůz policie. Policie musela tunel obousměrně uzavřít. Příčiny nehody jsou zatím předmětem vyšetřování, uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Policisté podle jejích slov jeli k případu, ale podrobnější okolnosti se vyšetřují.

„Vozidlo se po nárazu otočilo na střechu a začalo hořet,“ uvedla dále mluvčí policie. Mluvčí pražských hasičů Martin Kavka v tiskové zprávě uvedl, že vůz byl při příjezdu hasičů již plně zasažen požárem.

„Pečovali jsme o tři zraněné osoby ve věku okolo 30 let. Řidič byl převezen do ÚVN s úrazem hlavy a zlomeninou zápěstí, žena s úrazem hlavy a hrudníku do FNKV a další muž s úrazem hlavy do FNM,“ uvádí na svém Twitteru pražská záchranná služba s tím, že všichni hospitalizovaní mají středně těžká zranění.

Požár hasily dvě jednotky pražských hasičů a zplodiny z ohně odvětral systém tunelu. Po 13. hodině se provoz obnovil.

Tagy:

Hlavní zprávy

Hádka mezi koaličními partnery: Prosazuje podrazáctví, obvinil Pirát Peksa kolegu ze STAN

Vládní vyjednávání mezi koalicí Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) a uskupením Pirátů se Starosty pokračují. Stále není jisté, zda Piráti ve vládě chtějí být a kolik budou mít případně ministerstev. Podle senátora z hnutí STAN Zdeňka Hraby by vyjednavači měli reflektovat výsledky voleb bez ohledu na předem uzavřenou smlouvu. Ve vysílání CNN Prima NEWS se vůči jeho názoru ohradil Pirát Mikuláš Peksa.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama