reklama
CNN Prima News Pavla Gabrhelíková
Pavla Gabrhelíková

Pavla Gabrhelíková

editorka CNN Prima NEWS

Na TV Prima začala jako redaktor, od prosince 2020 se stala editor CNN Prima NEWS. Předtím působila například jako editor v Economii, redaktor Evropy 2 nebo jako copywriter v reklamní agentuře Ogilvy. Ve volném čase se věnuje zpěvu, hudební produkci a zvířatům.

Nejnovější příspěvky autora

Případů omikronu bude u nás zřejmě více. S nakaženou ženou cestovalo dalších osm lidí
Koronavirus

Případů omikronu bude u nás zřejmě více. S nakaženou ženou cestovalo dalších osm lidí

 • Aktualizováno
 • Se ženou, která přicestovala z Namibie a u níž se prověřuje výskyt varianty omikron, cestovalo dalších osm lidí z ČR. Hygienici zjišťují, zda jsou nakažení covidem, řekla hygienička Pavla Svrčinová. Je proto možné, že nakažených novou variantou přibyde. U ženy sekvenační analýza liberecké nemocnice potvrdila omikron na 90 procent, sdělil ČT v sobotu večer mluvčí Krajské nemocnice Liberec Václav Řičář.

  Další příspěvky autora

  V Miami se zřítila část výškové budovy. Pohřešuje se celkem 51 lidí

  Aktualizováno

  Nejméně jednoho mrtvého a deset zraněných si dnes vyžádalo zřícení jednoho křídla 12patrové budovy na jihu Floridy. Při následné masivní záchranné operaci se z trosek podařilo vyprostit dva přeživší, celkem bylo z areálu evakuováno více než 30 lidí, informovaly úřady několik hodin po neštěstí. Místní starosta varoval, že obětí bude zřejmě více, okresní činitelka v rozhovoru s televizí CNN hovořila o 51 pohřešovaných obyvatelích.

  Co dělat, když začne psy bolet pohyb? Fyzioterapie už dávno není určená jen lidem

  Stejně jako lidi čím dál častěji trápí bolesti zad a krční páteře, i pejsků s problémy pohybového aparátu přibývá. Proto by majitelé neměli opomíjet sebemenší náznak problému. Pokud se u veterináře prokáže komplikace, máte na ni podezření nebo prostě chcete preventivně dopřát kloubům, svalům a vazům svého miláčka péči, zvolte pohybovou terapii. Do jednoho takového fyzioterapeutistického centra pro psy jsme se podívali v rámci pořadu Nový den.

  Kde se berou psí zabijáci? Za chování může nevhodné křížení a špatní majitelé

  Za psa vždy může především majitel. To je stejné, jako když si pitomec koupí rychlé auto a zabije s ním člověka, říká odbornice na psy typu bull. Právě ti, respektive jejich kříženci, nejčastěji útočí na lidi. Posledním z takových případů je napadení čtyřletého chlapce na pražském Petříně. Agresivní pes byl údajně plemene amerického stafordšírského teriéra.

  Obušky, dýmovnice, nadávky. V centru Prahy se demonstrovalo proti opatřením

  V Praze se v neděli konaly hned dvě demonstrace. První na Václavském náměstí organizoval poslanec Lubomír Volný, který byl policií v neděli krátce zadržen. Druhý protest, který měla pod hlavičkou iniciativa Chcípl PES, měl začít ve 14:00. Obě demonstrace však policie poměrně rychle ukončila kvůli porušování vládních opatření. Přesto došlo na potyčky mezi demonstranty a policisty, dohromady bylo zadrženo asi 60 osob.

  reklama