CNN Prima News dopadení

dopadení

Výpis příspěvků ke štítku „dopadení“

Muž měl v Mostě škrtit přítelkyni, až jí zlomil kost v krku. Policie ho dopadla, míří do vazby

Krajský soud v Ústí nad Labem poslal v neděli dopoledne do vazby 43letého Vladimíra P., po kterém od pondělí pátraly policejní hlídky. Muž se totiž vyhýbal účasti u soudu, u kterého se měl zpovídat z obžaloby z pokusu o vraždu své přítelkyně. Nejdříve se měl vymlouvat, že musí k lékaři, potom uváděl, že mu prý ujel vlak. Nakonec se před policisty pět dnů skrýval.

Vražedné řádění manželů Jonákových: Pro peníze udělali vše. Sběratele popravili za jízdy

Pro peníze byli schopní čehokoliv, dokonce i vraždy. Manželé Janákovi své oběti hledali mezi inzeráty. Jakmile sběratel, kterému slibovali výhodný obchod, nasedl do jejich auta, byl jeho osud zpečetěn. Díky rychlé práci policistů popravili jediného člověka. Další vraždy ale plánovali a nikdo si netroufá odhadovat, u kolika brutálních činů by jejich touha po rychlém výdělku skončila.

Policie zadržela muže, který střílel u pražského klubu. Hrozí mu až deset let za mřížemi

Policie zadržela čtyřiatřicetiletého muže, který v noci na pátek po potyčce několikrát vystřelil proti vchodu do klubu v Masné ulici v Praze a zranil přitom dalšího muže. Zadržený muž je podezřelý ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví, za což mu v případě odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. Informoval o tom policejní mluvčí Richard Hrdina.

Největší loupež u nás: Ukradli obrazy za miliardu. Dopadnout zloděje pomohl policistům senior

Mohla to být vůbec největší loupež v historii Česka. Jenže trojice lupičů zřejmě netušila, jak složité bude čtyři díla slavného kubisty Pabla Picassa prodat. Od jejich zmizení z Národní galerie tak uběhlo pouhých šest týdnů, než je kriminalisté dokázali znovu objevit a v pořádku vrátit do galerijních sbírek. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.