CNN Prima News dopadení

dopadení

Výpis příspěvků ke štítku „dopadení“

Každý den se vloupával do stejného bytu, vykradl i sousedy. Procházelo mu to měsíc

19. srpna 2022 18:01

Kuriózní dopadení zloděje mají za sebou strážníci v Mostě. Muž jim totiž skočil skoro až k nohám. A to ve chvíli, kdy prchal z bytu, do kterého se vloupal po hromosvodu. Jak se později ukázalo, nebyla to jeho první nevítaná návštěva v tomto bytě. Zní to skoro až neuvěřitelně, ale zloděj se do něj vloupával pravidelně – každý den, a to celý měsíc.

Vražda na Kroměřížsku: Muž měl v afektu zabít známého a utéct. Chytili ho za pár minut

13. června 2022 13:57

Policie prověřuje případ vraždy, která se stala v pondělí před polednem v areálu jedné z firem v Holešově na Kroměřížsku. Třicetiletý cizinec tam nožem bodl svého stejně starého známého, taktéž cizince, který zemřel, řekla krajská policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Útočník byl následně několik desítek minut na útěku, policii se ho podařilo zadržet ve Fryštáku na Zlínsku. Hrozí mu až osmnáctileté vězení.

Čtyři roky unikal, prozradil ho až respirátor. Hledaného Čecha dopadli v Rakousku

10. května 2022 10:49

Muž unikající několik let trestu za zabití byl dopaden v Rakousku při policejní kontrole kvůli nenasazenému respirátoru. Policisté při kontrole na nádraží v Innsbrucku zjistili, že má falešné doklady. Muž, na něhož byl vydán mezinárodní zatykač, byl v dubnu předán do Česka. Na policejním webu to v úterý oznámil mluvčí pražských policistů Jan Rybanský.

Lupiči v Plzni dvakrát narazili na odvážné ženy. Ty se nezalekly zbraní a nic jim nedaly

17. dubna 2022 05:42

Plzeňští kriminalisté vyšetřují dvě loupežná přepadení, při kterých lupiči narazili na odvážné ženy. V prvním případě se rozhodli se zbraní vykrást zákaznické centrum dopravních podniků. Ve druhém muž s nožem v ruce požadoval peníze po lékárnici. Štáb CNN Prima NEWS hovořil se ženou, která je v jednom z těchto případů důležitým svědkem.