drama

Výpis příspěvků ke štítku „drama“

Drama v Milovicích: Potyčka skončila pobodáním. Pro muže v kritickém stavu letěl vrtulník

V sobotu večer došlo v jedné z ulic v Milovicích na Nymbursku k napadení jednoho muže druhým. Slovní rozepře se brzy změnila ve fyzický útok. Agresor svého vrstevníka napadl nožem a způsobil mu vážná zranění; v kritickém stavu byl vrtulníkem transportován do jedné z pražských nemocnic. Muže podezřelého z pokusu o vraždu strážci zákona na místě zadrželi a umístili do policejní cely. Na webu policie o tom informovala mluvčí Michaela Richterová.

Děsivá scéna jako z Čelistí: Žralok napadl kajakáře, dramatický útok natočila kamera

Pobřeží Havaje se stalo dějištěm dramatického a děsivého incidentu, který připomínal scény z filmu Čelisti. Kajakář Scott Haraguchi se ocitl tváří v tvář obrovskému žralokovi, který zaútočil na jeho loď. Úplnou náhodou se mu celou událost podařilo zachytit na video. V rozhovoru pro americkou televizní stanici CNN uvedl, že pokud by to neměl natočené, lidé by mu pravděpodobně nevěřili.

Drama v letadle plném lidí. Pilot se chystal přistát, nad Kladnem ho oslnil laser

Kladenští kriminalisté pátrají po člověku, který na konci prosince oslnil laserem pilota letadla. Na palubě byla posádka a 112 cestujících. Pachateli hrozí v případě prokázání viny a odsouzení až desetiletý trest vězení za obecné ohrožení. Paprsky vycházely z kladenské části Kročehlavy, uvedla v tiskové zprávě mluvčí kladenské policie Michaela Richterová.

Nejočekávanější filmy roku 2022: Avatar, superhrdinové i horory. Na co se můžete těšit?

Filmoví nadšenci se brzy dočkají žhavých novinek ze stříbrného plátna. Rok 2022 bude doslova nabitý akcí, napětím či výbušnými efekty. Po třinácti letech do kin dorazí pro mnohé vytoužený druhý díl veleúspěšného snímku Avatar a na své si bezpochyby přijdou i fanoušci Marvelu či DC Universe. Redakce CNN Prima NEWS připravila přehled nejočekávanějších titulů, které by vás neměly minout.