reklama

Drsná přestřelka: Muž při kontrole zaútočil na policisty samopalem. Se zlou se potázal

Brutální přestřelka se šťastným koncem. Tak by se dala označit konfrontace dvou amerických šerifů a muže s obsáhlou kriminální minulostí na Floridě. Běžná silniční prohlídka se rázem pro policisty proměnila v boj o život.

reklama

Když policisté Brian Potters a Tyler Thoman zastavili k prohlídce rychle jedoucí vozidlo, netušili, co je za pár okamžiků čeká – více než 60 výstřelů během necelé minuty. Kriminálník s historií více než 40 zločinů včetně obvinění z vraždy začal svým samopalem zběsile střílet a zasáhl šerifa Potterse. Ten ztratil orientaci, čehož využil útočník, přiblížil se k němu zezadu a zbraní začal Potterse opakovaně bít.

Pottersův kolega Thoman si mezitím stihl nabít zbraň a zneškodnit útočníka. „Zde není prostor pro žádné pochyby. Tento člověk dostal přesně to, co si zasloužil. Těm, kteří jsou natolik hloupí a ptají se, proč byl útočník střelen tolikrát, pro ty mám jednoduchou odpověď. Zlo není nikdy dostatečně mrtvé,“ uvedl později Thoman.

Tagy:

Hlavní zprávy

Hádka mezi koaličními partnery: Prosazuje podrazáctví, obvinil Pirát Peksa kolegu ze STAN

Vládní vyjednávání mezi koalicí Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) a uskupením Pirátů se Starosty pokračují. Stále není jisté, zda Piráti ve vládě chtějí být a kolik budou mít případně ministerstev. Podle senátora z hnutí STAN Zdeňka Hraby by vyjednavači měli reflektovat výsledky voleb bez ohledu na předem uzavřenou smlouvu. Ve vysílání CNN Prima NEWS se vůči jeho názoru ohradil Pirát Mikuláš Peksa.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama